Şimdi Ara

Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] (212. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.703
Cevap
32
Favori
243.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • serverların durumu ile ilgili bir gelişme var mı?
  • HerZamankinden kullanıcısına yanıt
    Sitede down diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JindaR

Universal launcher deneyin

denedim, exe'mi bozması yetmiyormuş gibi bütün savelerimi de bozdu. çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karabasmayan

quote:

denedim, exe'mi bozması yetmiyormuş gibi bütün savelerimi de bozdu. çok teşekkürler.

senin beceriksizliğin bu konuda 10 kişi hergün kullanıyor sorun yok
  • quote:

quote:

quote:

senin beceriksizliğin bu konuda 10 kişi hergün kullanıyor sorun yok

bi steam forumlarına bak istersen,ya da en kötüsü bi google araması yap. benim beceriksizliğimden ziyade bazı sistemlerde save dosyalarını corrupt etmesinden, oyunun dandikliğinden olmasın ?

• quote:

bi steam forumlarına bak istersen,ya da en kötüsü bi google araması yap. benim beceriksizliğimden ziyade bazı sistemlerde save dosyalarını corrupt etmesinden, oyunun dandikliğinden olmasın ?

Öncelikle bu tür mod araçlarını kullanmadan önce save dosyanın yedeğini almaman senin hatan. TDU2 veya değil ,eğer oyun ile alakalı ve unofficial (resmi yapımcı tarafından dağıtılmayan veya kullanımına izin verilmemiş) mod araçlarını kullanmaya kalktıysan, önemli oyun dosya / klasörlerinin bir yedeğini çıkarman gerekiyor. Biz millete yardım olsun diye öneriyoruz lakin bu konuda hiçbir bilgisi olmayan ,internetten yeterli araştırmayı yapmamış, deneyimsiz , acemi kullanıcılarının bu araçları aslında kullanmasınıda uygun görmediğimi belirtmek istiyorum. Sonrada bu örnekte görüldüğü gibi gelip sanki bütün suç önerendeymiş gibi, haksız ve sebepsiz yere suçlamalara bazılarımız maruz kalabiliyor. Halbuki ismi geçen mod aracının önemsiz görülen talimatlarına bir kere göz gezdirilse böyle yanlış anlaşılmalar olmayacak. Birde gelip üstüne "oyun dandik" demenizde beni baya güldürdü.

Neyse probleme dönecek olursak: Şunu açıklığa kavuşturalım, Universal launcher oyun dosyalarını corrupt etmesinin yanı sıra ayarlarında gösterdiğiniz exe dosyasından başka hiçbir dosyaya dahi erişim yapmamakta. Kendi içinde barındırdığı API'ler ile bir çeşit uygulama başlatma yöntemi olan bypass işlemiyle uygulamanın internet erişimiyle birlikte kendi içindeki dosya kontrolü protokollerini devre dışı bırakarak uygulamayı çalıştırdığını anlamak çokta zor değil. Kısaca teknik olarak gördüğüm şey senin oyunu (Universal launcher ile gerekmez) unpack etmeye çalışmış ve başaramamış olman. Açıkçası save dosyalarını nasıl bozdurmayı başardığınıda halen anlamış değilim. Bir suçlamada bulunmadan önce bir kez daha düşünmenizi tavsiye ediyor, lanet olasıca oyunun 5 gündür kapalı olan sunucularının artık açılmasını temenni ediyor ve sana dostum geçmiş olsun diyorum. Saygılar.

• Serverların açılması için illa lanet mi okuyalım yani ?
  • Arkadaşlar; An itibariyle PC Server,de WINDOWS PC UP yani güncellenmiş olarak açık görünüyor,iyi eğlenceler,Son olarak oyunu Universal Launcher ile oynayanlar oKsyqeN Nickli arkadaşın yazdığı gibi mutlaka Oyunun SAVE ,sini daha önceden yedeğini alsınlarki sonradan üzülüp kızmasınlar şaşırmasınlar heleki uyararak yardımcı olanları suçlamasınlar hoş olmuyor doğrusu.
  • oKsyqeN kullanıcısına yanıt
    Demekki BAKIM yaptılar ama epey uzun sürdüğüne göre kapsamlı uğraşmışlar umarız bir daha kesintiye uğramaz.
  • Allahım ya yine pembe mustang dolmuş garajın her tarafı. Ulan madem açıyorsun DLCleri neden dalga geçer gibi birkaç gün sonra geri vites yapıyorsun haysiyetsiz Atari. Nasıl kalkacak bu araçlar garajdan bilen var mı nasıl satacağız bunları ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

quote:

Öncelikle bu tür mod araçlarını kullanmadan önce save dosyanın yedeğini almaman senin hatan. TDU2 veya değil ,eğer oyun ile alakalı ve unofficial (resmi yapımcı tarafından dağıtılmayan veya kullanımına izin verilmemiş) mod araçlarını kullanmaya kalktıysan, önemli oyun dosya / klasörlerinin bir yedeğini çıkarman gerekiyor. Biz millete yardım olsun diye öneriyoruz lakin bu konuda hiçbir bilgisi olmayan ,internetten yeterli araştırmayı yapmamış, deneyimsiz , acemi kullanıcılarının bu araçları aslında kullanmasınıda uygun görmediğimi belirtmek istiyorum. Sonrada bu örnekte görüldüğü gibi gelip sanki bütün suç önerendeymiş gibi, haksız ve sebepsiz yere suçlamalara bazılarımız maruz kalabiliyor. Halbuki ismi geçen mod aracının önemsiz görülen talimatlarına bir kere göz gezdirilse böyle yanlış anlaşılmalar olmayacak. Birde gelip üstüne "oyun dandik" demenizde beni baya güldürdü.

Neyse probleme dönecek olursak: Şunu açıklığa kavuşturalım, Universal launcher oyun dosyalarını corrupt etmesinin yanı sıra ayarlarında gösterdiğiniz exe dosyasından başka hiçbir dosyaya dahi erişim yapmamakta. Kendi içinde barındırdığı API'ler ile bir çeşit uygulama başlatma yöntemi olan bypass işlemiyle uygulamanın internet erişimiyle birlikte kendi içindeki dosya kontrolü protokollerini devre dışı bırakarak uygulamayı çalıştırdığını anlamak çokta zor değil. Kısaca teknik olarak gördüğüm şey senin oyunu (Universal launcher ile gerekmez) unpack etmeye çalışmış ve başaramamış olman. Açıkçası save dosyalarını nasıl bozdurmayı başardığınıda halen anlamış değilim. Bir suçlamada bulunmadan önce bir kez daha düşünmenizi tavsiye ediyor, lanet olasıca oyunun 5 gündür kapalı olan sunucularının artık açılmasını temenni ediyor ve sana dostum geçmiş olsun diyorum. Saygılar.

Blmiyorsun bari bilmediğin şey hakkında konuşma. Save dosyalarının 4-5 farklı zamanlarda alınmış yedeği var. En sonuncusu da patch'i denemeden önce alındı. Hiçbirini okumuyor oyun. Ne çok biliyorsunuz siz yahu

Her şeyi bilenlerin ülkesi Türkiye.

Arkadaşını savunacaksın diye girdiğin şekillere bak. Yedeğini aldıgım şeye bile ukalalık yapıyorsun.

• merhaba arkadaşlar forumu uzun zamandır takip ediyorum yazmak bu oyundan kaynaklanan soruna nasipmiş. NAT type ile server bölümü yeşil olmasına rağmen oyuna girdiğimde hatrı sayılacak sayıda insanın karşılaştığı durumla karşılaşıyorum "tdu2 server is not available at this time". bir arkadaşın bu başlık altındaki tavsiyesini uyguladım dns i otomatik yaptım. fakat sonuç vermedi. bu konuda her türlü yardımınız için şimdiden teşekkür ederim. son olarak eklemem gereken bişey var o da NAT type yazısı bazen kırmızı bazen turuncu bazende yeşil olabiliryor. yeşil olduğundada denedim ama aynı hatayı aldım tekrardan
  • quote:

Blmiyorsun bari bilmediğin şey hakkında konuşma. Save dosyalarının 4-5 farklı zamanlarda alınmış yedeği var. En sonuncusu da patch'i denemeden önce alındı. Hiçbirini okumuyor oyun. Ne çok biliyorsunuz siz yahu

Her şeyi bilenlerin ülkesi Türkiye.

Arkadaşını savunacaksın diye girdiğin şekillere bak. Yedeğini aldıgım şeye bile ukalalık yapıyorsun.

Seni bu ülkede zorla tutan mı var kardeşim ? Universal launcher kullanman için kafana birisi silah mı dayadı ? Save dosyalarının bozulmasıyla universal launcherin ne alakası var ? Ulan bana diyorsun ukala diye buraya gelmiş bi elin parmaklarını geçmez sayıdaki yardımsever insanlara laf çakıyorsun. Ettiğin hakaretler boyundan büyük. Senin gibi hak nedir bilmez adamlar olduğu sürece bu ülke böyle devam eder daha malesef. Saygılar.

• Sanırım ukala lafını ve hakaretini bana kullandı,Be çok bilmişde bize UKALA diyen Yurdum İnsanı; Sen sorununu yazarken ve yardımcı olmaya çalışanlara hakaret ederken ve sorun oluştu diye, oynayanlarında memnun olduğu bir oyunu kötülemeye çalışan arkadaş; Mesajını yazarken SAVE dosyasının yedeğini aldım diye yazdınmı biz göremedik o nedenle o yorumları yazdık.Arkadaşı savunacağım diyede Şekilden şekilede girmedik Çok Şükür, Haklı olduğu için savundum yine savunurum,bununla birlikte bu şekilde hakaret ederek bir yere varamazsın ve yardımcı olacaklarıda küstürürsün kendine LÜTFEN biraz seviyeli olalım arkadaş birbirimizi kırmayalım şu ortamda bize yakışmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

quote:

herşeyi gectim ben sana bile önermedim @2K Arkdaşın sorunu için demiştim

• bune abi ya dlc satın aldıktan sonra aldıgım motorda pembe mustang olmuş ?
  • Arkadaşlar ben de yeni kaydoldum oyuna ve online oynamaya başladım. YArdımcı olmak isteyen varsa eğer tavsiyelere açığım. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakone -- 8 Ocak 2014; 17:51:15 >
  • Mesajının sonuna sorununuda yazsaydın ya :))) Biliyorsak yardımcı oluruz be ağanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mEmTR

Mesajının sonuna sorununuda yazsaydın ya :))) Biliyorsak yardımcı oluruz be ağanın

Hocam bana dediysen bunu sorun açısından demedim. Yani neler yapılır, kumarhane falan varmış sanırım ya da oyunda neler önerirsiniz onu sormuştum. Saçma olmuş sanırım sorum.
  • Yeni bebeklerim nasıl

• 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.