Şimdi Ara

Test Drive: Ferrari'nin İlk Görüntüleri Etkileyici

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Geçtiğimiz aylarda sessiz sedasız duyurulan test Drive: ferrari için şimdiye kadar elle tutulur bir bilgiye erişememiştik. Sadece birkaç gif yayınlanan Test Drive: Ferrari'nin ilk görüntüleri ise bugün yayınlandı. 

Yayınlanan bu ekran görüntülerine geçmeden önce oyunun yapımcı firmasının da kesinleştiğini belirtelim. BigBen firmasının dağıtacağı oyunun yapımcı koltuğunda kimin olduğu bugün netlik kazandı ve daha önce Need for Speed: Shift'i yapan Slightly Mad Studios'un oyunun yapımcı koltuğunda olduğu duyuruldu.

Oyunun ilk ekran görüntülerine baktığımızda ise simülasyon odaklı olduğunu görüyoruz. Dikkat çeken asıl nokta ise oyunun grafikleri oluyor. Gerek kokpit kamerası, gerek araç detayları beklediğimizden çok daha iyi gözüküyor diyebiliriz. tabi bazı görüntülerde tırtıkların da göze çarptığını söylemeliyim. Üstelik eski tür araçlara özel bir modun da oyunda yer alacağı gözüküyor. Bu kısımda siyah beyaz bir atmosfer kullanılacak. Oyunun bu ilk görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

• TDU 2 de de böyle umutlanmıştık fos çıktı inşallah bu sefer güleriz :)
  • formula 1 'e hayran kaldım oyun için grafikler bu kadar güzelse helal olsun..
  • Valla ben aldım rFactor 2'mi keyfime bakıyorum bugune kadar bu şekil hangi oyunu oynadıysam hayal kırıklığı yaşadım rfactor 2 beta aşamasındada olsa dünya üzeirndeki yapılmış en iyi simülasyon gerçekci sürüş fizikleri inanılmaz
  • Bir Ferrari hayranı olarak satışa sunulduğu dakika alacağım.
    @ Nightmare70

Tabi ki de simülasyon denince rFactor'ü tek geçerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BraVe_06 -- 16 Ocak 2012; 12:59:16 >
  • Bu oyunun Test Drive serileri ile alakası yok lütfen saçmalamayalım! Sadece adı Test Drive oyunun onun dışında ne yapımcısı aynı ne dağıtımcısı ne de içerik bakımından Test Drive değil bu oyun. Gördüğüm birkaç SS'e göre bu oyunun ismini değişmişler öncede başka bişey Ferrariydi adı. Slightly Mad yeniden başlamış yapıma demekki.. Böyle tek araç üzerine odaklanan oyunları severim. Misal NFS Porsche en sevdiğim araba yarışı olmuştur
  • Logitech Driving Force GT hazır oyunun çıkmasını bekliyorum
  • Ferrari varsa tamam. Oyun çıkmadan birşey söylemek yanlış ama güzel olacağını düşünüyorum. Bu sene GTR 3'de gelecek büyük ihtimal. Ayrıca resimlere dikkatli baktığınızda oyunun AMD destekli olduğunu görüyoruz. Bence görüntüler PC görüntüleri.
  • Oynanışı Shift gibi takoz olursa ki öyle olacağını umuyorum Ferrari ve grafikler bir yere kadar yani...
  • @Nightmare70

Dostum iRacing'i dene de laser scan'li pistlerle simülasyon kavramında nasıl bir değişiklik yaşayacaksın gör :) iRacing forumlarında herkes rFactor 2 ile ilgili hayal kırıklığını dile getiriyor, hatta parasını geri isteyen bile var. Simülasyon deyince daha iyisi gelene kadar en iyisi iRacing bana göre.
  • pist yarışlarından nefret ediyorum şu alanda oyun çıkarmayı bıraksalar artık :(
  • Bakın Turn10 Ferrari lisansını paylaşmış Slightly Mad Studios'la, EA'in çirkefliği yüzünden Forza 4'de bir tane Porsche yok, vizyon farkı tabi. Porsche'un olmayışı sadece biz oyunculara zarar verdi.
  • Pinky_Demon

takoz? gerçekçilik bi yere kadar? bu açıklama GT5 için shift için değil!
  • eskisi gibi adada olsaydı pist ne kardeşim ya dar alanda çok iğrenç bir oyun olacağa benziyor
  • Güzel kardeşlerim bir arkadaşın dediği gibi bu oyun bildiğimiz Test Drive değil. Sadece onun ismini kullanarak çıkacak similasyon tipi yarış oyunudur. Yok iğrençmiş yok takozmuş... Çıkınca görecez ne olduğunu oyunun. Sanki adamlar yarış oyunu ustaları yaw...
  • TDU2'in de muhteşem görselleri , videoları vardı fakat çöpün kralı çıktı bu da böyle olmaz umarım.
  • Test Drive: Shift olmuş resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

TDU2'in de muhteşem görselleri , videoları vardı fakat çöpün kralı çıktı bu da böyle olmaz umarım.

Sırf isim benzerliği nedeniyle oyunun sicili karalandı daha çıkmadan Durun daha ortada fol yok yumurta yok
  • Bu şekilde bir sürü oyun var. Neden unlimited havasını aniden değiştirip bu tarza geçtiler anlamadım. Tamam tdu2 tdu1 kadar efsane olamadı. Fakat test drive serisi tdu1 sayesinde yeniden ayaklandı sanırım bu pist tarzıylada yeniden tarihe gömülecek.
  • Pist tarzı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.