Şimdi Ara

Tesla'nın Türkiye planı yeniden devrede! Hedef 2019'un ikinci çeyreği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben gördüğümü söylüyorum zihniyet değil. Görmek istemeyenler utansın. Üslubunuzdan ötürü de blok listeme alıyorum sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KortX -- 28 Aralık 2018; 17:46:43 >
  • Asıl yabancı roketler seçim dönemlerinde ülkelerde (2.dünya ülkelerinde daha çok) ekonomi çok kırılgan olduğundan beklemek isteyebilir kendi yatırımını sağlama almak isteyecektir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Araç milyonluk bir araç değil model 3 standart bir sedan ile aynı fiyat normalde model s lüx bir sedan x ise lüx bir suv, fakat fosil yakıt tüketmediği için dünya ülkeleri bir çok teşvik verip ekstra indirimler yaparken bizim devlet nasıl yaparım da daha fazla vergi alırım diye elektrikli araç ötv si ekliyor

• Her ülkede açsın birtane

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    258 beygir,

0-100 hızlanması 5.6 saniye,

Sıfırdan en yüksek tork gücü,

Tek şarj ile 330 km,

Son derecede sağlam ve güvenli,

Konforu da kendi sınıfından daha iyi,

En alt seviye olan bu cihazın donanımı rakiplerinin en full hali ile eşit

Bu cihazın amacı BMW 330i gibi cihazların rakibi olmak, C sınıfının alt segmentindeki araçların değil...

Elektrik ile kilometreye 5 kuruş yaktığını söylememe gerek yok sanırım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devlet bu konuda başarıları kadar halkı refah seviyesinde yaşatmayada özen gösterse ülke güllük gülistanlık olur.

• Artık sölenicek vaat kalmadı.elin yabancı firması gizli propogan da haline geldi.yazık artık hem yazılı,hem görsel,hemde digital basın ellerine geçmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Lanaya-

Elektrikte ki amac temiz hava. Ucuz olsun istiyorsan Tesla dan cok daha ucuz modeller var. Bizim ülkede Tesla cok lüks kaciyor.
    Tesla Türkiye'de maalesef
  • "Bu teslada fazla oldu ama aaaa, işi öğrenmiş uyuz her seçimde buraya geliyor sonra ortadan kayboluyor, paragöz işte ne olacak yandaş batılı!"
  • Yerli ve milli Tesla

• Şu elektrikli araçlara bir ısınamadım gitti.

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    Sağlam demek için henüz çok erken. Hacimli üretim ve geniş kitlelerin yoğun kullanımı sonrası karar vemek lazım. Önceki modeller biraz zengin oyuncağı idi 2. 3. Araba olarak.

• East998 E kullanıcısına yanıt
    Sağlamlık derken güvenlik açısından söyledim, bu açıdan Avrupa ve ABD güvenlik testleri baz alınabilir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.