Şimdi Ara

TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023 (1403. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
34.528
Cevap
884
Favori
2.251.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14011402140314041405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Senin gibisini görmedim. Hayatta gördüğüm en boş adamlardan birisin. Her gün tesla ile ilgili olumsuzlukları araştırıp burda mı paylaşıyorsun? Allah aşkına bindiğin araba ne? Söylede bilelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moderatorleri goreve cagiriyorum. Lutfen artik bu duruma mudahale edin! Tesekkurler

• Engelleyip geçtik o ayrı da şu bir gerçek forumun genelinde olduğu gibi Model Y başlığında da ciddi bir moderasyon eksikliği var.

• 140-150 otoban hızlarında gidecem diyorsanız kesinlikle bulaşmayın güzel olumlu olumsuz özellikler içeren bir video

• Tesla iptal etmek isteyen arkadaş olursa Vın atanmış olanlardan devralabilirim

• frat_ak F kullanıcısına yanıt

Devir mümkün değil, Tesla illaki 50 bine konma peşinde.

• cihanair kullanıcısına yanıt

Son derece sevimsiz bir durum. Bu mantıkla yarın USD 60 TL olsa, araç 4 milyon olsa o zaman da ödemezler.

Bu kafayla giderlerse Tesla satışları tekrar dibi görür. Kimse salak değil, hiç literatürde olmayan birşey araç için verilen ön ödemenin geri ödenmemesi bildiğim kadarıyla.

Tesla'yı acilen aklını başına almaya davet ediyorum...

• Selamlar GO-e benzeri bir mobil sarj cihazi var midir onerebileceginiz.

Bir ucu ya monofaz ya trifaz kullanabilecegim. Diger ucuna da aracla birlikte gelen kabloyu takabilecegim.

Piyasadakiler kendinden kablolu oldugu icin aracta kablo kalabaligi yapacak.

Powersarjin da link diye bir urunu var ama yerli diyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • KnN.LmS kullanıcısına yanıt

Siparis verirken iade edilmeyecegi acikca yazan sozlesmeyi kabul edip , sonra kimse salak degil demek de adil degil ama. Ayrica dolar da oldugu yerde duruyor, 60 tl falan da olmadi

mesela tesla 10 bin siparis alsa, bunlarin 2-3 bini sebepsiz keyfi olarak iptal etse, sirketin bundan bir zarar etmeyecegini nasil varsayiyorsunuz? Uretilen araclari baska kisilere satabilecegi ne malum?

• Bugunkü açıklanan tedbirlerden sonra piyasada indirimler dahada fazla olacaktır. Şuan elinde nakiti olan müşteri el üstündedir. Evet daha geçen hafta sahibindende ki tekliflere dönüşler olmaya başladı. 2023model longrange hatasız 20 bin kmdeki teslaya gel al 1950 ye demeye başladılar. Biraz zorlasak 1800 lere inecekler.

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

Yok arkadaş, herkes isyan edip ayrılıyor forumdan.

Reddit vs. takılıyor. Kural var düzen var moderasyon var.

Bu nedir ya? Coluk çocuğun uğrak yeri olmuş burası. 10-15 yaşında modeller gelip burayı trollüyor düzenleyen yok.

Bu çocuklara mı laf yetiştireceğim, keyifli iki şey mi paylaşacağız belli değil.

Ben daha da girmem bu pislik temizleninceye kadar.

• Biz burda paylaşım yapıyoruz. İnsanlara youtubedan videolar gösteriyoruz. Burdaki fanatikler hemen saldırıyor, sizinle konuşan tartışan yokki. Sizde olumlu özelliklerden bahsedin. Biz burda kimseye küfür vs etmiyoruz paylaşım yapıyoruz. Çirkinleşmeyin

• CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt

Yok ya 1600 e hayırlı olsun. Hatta bence 1.5 a kadar yolu var.

Olmazsa Polo alırım daha üstün bir araç çünkü. Menzil derdin yok, MTV si yok, her yerde servisi var parçası zibille, ustası desen her yerde, otobanda 150-160 la 600-700 km gidiyorsun.

Hatta vazgeçtim ben Polo alayım Tesla ne ya arabamı alıyoruz o mu bizi alıyor.

• kirelli77 K kullanıcısına yanıt

Satabilecek bir firma varsa Tesla'dır. Firmada seçenek son derece az. Mercedes iade ediyorsa Tesla mutlaka etmeli.

Geçtiğimiz dönemde sipariş verip iptal etmiştim, hiçbir sorun yaşamadım. Buna güvenerek de gönül rahatlığıyla siparişimi verdim. Muhtemelen de bir terslik olmazsa bu sefer alacağım (dolar krizi, fahiş fiyat v.b.). Ama bu şekilde devam ederlerse kimse güvenip 2-3 ay sonra gelecek araç için kapora vermez. Bırakın Türkiye'yi Dünya'da 2-3 ayda herşey değişiyor.

• Rockford Fosgate kullanıcısına yanıt

Yalana borcumuz mu var bro. Alsana ispatlı

TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023

• Yahu ABD'de 250 USD alıyor non-refundable, bizdeki tutarı iptaller yüzünden yüksek tuttular herhalde demiştim ama anlıyorum ki olay başkaymış.

Bizde neden kapora 1500 USD'den yüksek, bir de geri ödenmeyecekmiş, yuhh...

Tekrar yazıyorum, Tesla bu kaporaları ödemezse zaten düşük olan satışlar sıfır olur. Aklını başına alır umarım...

• KnN.LmS kullanıcısına yanıt

Umarim iptal ederseniz de paranizi iade alirsiniz ama konu gecen sefer alabilmis olmak degil bence. Gecen sefer onayladiginiz sozlesme ile bu sozlesmenin sartlari ayni mi vs? Hem tutar farkli hem de odenen paranin siparis ucreti olmasi

• 
Sayfa: önceki 14011402140314041405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.