Şimdi Ara

TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023 (1396. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.524
Cevap
884
Favori
2.250.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13941395139613971398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Durduk yere insanlara saçma sapan özel mesaj atanları da ekleseymiş daha çok eğlenirdi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Günaydın
    Akıl tutulması, önce ben troll sonra siz,

• Eminim herkesin bisikletle dolaştığı Hollanda da bu çevre düşmanı sıralılara ilkel yaşam formu gözüyle bakıyorlardır. Adam bir de gururla anlatıyor görgü yoksunluğunu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babadal bulaşma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capitano UV -- 14 Mayıs 2024; 21:3:14 >
  • oaston kullanıcısına yanıt
    Bir süre kaldım Norveç te, yok böyle bir soğuk. Tüm ülke EV ye geçti ama bizim kışın 15 derece olan şehirde yaşayan adam soğukta yolda kalırım diye korkuyor. 🤷🏻‍♂️

• Kes lan o dalı…

Aynı zaman dakikası dakikasına :) 19.04 07:46

• İncindinmi

• Bu arada Tparts’ın 19 V2 Turbine jant kapaklarini kullanan var mi? Memnunlarsa almayi dusunuyorum. Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkan9x V kullanıcısına yanıt

Guzel yakalamisiz.  Kismet belki ayni gune teslim bile olur.  

Hocam kasko teklifiniz geldi mi?

• TAXERON kullanıcısına yanıt

Bekliyorum. Cuma gunu basvurdular. Heralde yarin gelir diye tahmin ediyorum. Haber veririm.  

Hocam sen long range sattın mı ?

ne zaman sattın ya ?

• Günaydın, iyi pazarlar. Normalde bloklamıyorum ama yurtdışında yaşayıp Türkiye ekonomisi ve koşullarından haberdar olmadan, dalga geçer gibi o ülkenin ekonomik koşullarıyla övünenleri iplemiyorum. Buradakiler M3, RS6, GT-R vb. gibi araçların sahibi olmayı istemezlerdi herhalde. Adamların sana sunduğu modern ve medeni yaşam koşullarını buraya gelip bize hava atmak için kullanıyorsan hangi kitleye mensup olduğunu da gösteriyorsun ki bu kitleden senelerdir bıktık. Bunlar ülkedeki otellere döviz bazında bizim yarı fiyatimiza tatile gelir sonra geğire geğire ortalıkta dolanırlar. Tiksintiden anında kendi gelen bloklamak refleksi sadece.

Hocam selamlar. Beni de en çok ürküten konulardan biri bu kasko. Zira kendi üzerime olan ilk aracım olacak. Sigorta için 12k civarı olur dedi sigortacım ama kasko için bişey diyemedi.

Ortalama bir fiyat tahmini olan varsa içime su serpebilir mi 😅
    Ya da tam tersi kırbaç da vurabilir 🥲

• takmayanadam kullanıcısına yanıt

Evden elektrikle o kaskoyu çıkarırsınız. Hatta bir de yanına trafikle Mtv koyarsınız.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkolo88 -- 12 Mayıs 2024; 11:47:32 >
  • takmayanadam kullanıcısına yanıt

Takmayın hocam  İlk aracınız olmasi nedeniyle biraz yüksek gelebilir ama bulunulan şehir ve meslek grubu gibi kişisel özellikler teklifleri çok etkiliyor. Aracın sigorta bedeline de bakınca ₺30k dolayını geçmezsiniz gibi geliyor.

Orası da ayrı tabi hocam 😅 sağolun

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam 30 civarları kabul edilebilei geliyor artık zaten. Yakın zamanda bir arkadaşım hasarsızlık indirimine rağmen yeni tiguan için 25 civarı bir teklifi alınca ürkmüştüm açıkcası. Su serpen tarafta oldunuz sağolun 🙏🏻😅

• Çok rahatsız edici olmadıktan sonra kimseyi engellemiyorum ya da yazdıklarımdan rahatsız olduğunu söyler biri o zaman engellerim.Herkesten, her düşünceden bilmediğim bir şeyler bile öğrenebilirim.10 satır yazar aradaki 1 satır doğrudur.İnsanların yanılgılarını da görmek gerek.Belki ilerde kendi yanılgımız da olabilir.Elon'un dediği gibi öncelikle ifade hürriyeti...

• 
Sayfa: önceki 13941395139613971398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.