Şimdi Ara

TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023 (1395. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: vires , enciniyır06
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü3 Mobil
5 sn
35.199
Cevap
903
Favori
2.300.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
53. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu troll de yarbaymış :))

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Basbakan, Lord, Fernando Torres, Passat, Jetta derken simdi ucan Hollandali cikti. Ey Tesla Ey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ScorpionMust S kullanıcısına yanıt

Günaydın,

Cidden sürekli Troller konuya gelip içten yanmalı aracını övüp gidiyor. Yahu konu başlığını hiç mi okumuyorsun? Yani gerçekten dün gece gördüm ama cevap yazmak istemedim. Hemen bloklayıp geçtim. Bloklama sayfam sürekli artıyor. TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023 

• ÖmerYILDIZ16 kullanıcısına yanıt

Aracınız hayırlı olsun. TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023 

• Herkese İyi Pazarlar,

TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023
  • Gukidoki G kullanıcısına yanıt

3.000.000 liraya BMW ix1 almam için, Dilan polatın annem falan olması lazım. Havadan para gelemden asla almam.

%10 ötv harici ilave lira vermem.

• Günaydın. Beyin göçü bazen iyidir

• Hollanda’ya gitmeye karar verdim. Fernando Torres formasi alip Jetta alacagim. TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023 

• Bi trol gurbetçi eksikti o da tamamlanmış😂 Avrupada siz gurbetçilerden başka fosil alan kalmadı zaten, tesla rekorlar kırıyor orda.. Belli ki senin de içine yer etmiş tesla forumlarında geziniyorsun😄 Al sıralıyı gel bekleriz, senin gibileri çok terbiye ettik burda otobanda 🤣

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oaston kullanıcısına yanıt
    Yakın arkadaşım Norveç in en büyük araç satış firmalarından birinde yıllardır çalışıyor , benzinli araç bulamıyormuş almak isteyenler, çok az geliyormuş ülkeye. Gülüyor bizdeki sosyal medya yorumlarına.

• berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Ooo hocam Hollanda Prensi nin maaşını da bi öğrenirsen sevinirim

• TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023

Şimdi bu görüntüyü alsam audi a3 anakonusuna girsem 7/24

Audi a3 almayın
    Audi a3 almayın
    Audi a3 almayın
    Audi a3 almayın diye sürekli yazsam sonra bak kaç kişiyi vazgeçirdim sevap işledim diye yazsam sanırım gezegenin en saçma hareketini yapmış olurdum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • katala K kullanıcısına yanıt

evet cin fikirli bir avukat vermiş bu fikri ama güzelce anlatılınca işin aslı hakem heyeti yemez. daha önce yazdım, tekrar yazıyorum. tabii ki kimse dalga geçmek için sipariş vermesin ama durumlar değişir, para ihtiyacı olur ya da aracınız satamazsınız vs. bu 50 bini iade alamamanız gibi bir durum olmaz. yaptıkları tüketici kanununa aykırı. hatta bir başka arkadaş yazmıştı, mail attığında "araçlar siparişe göre üretildiği için...." falan demişler. yahu sanki birinin almadığı aracı imha ediyorlar. sizin aracınız başkasına satılınca ancak iade edilir falan deseler daha gerçekçi ve mantıklı olurmuş. sipariş verme ücreti olarak 50.000 lira almayı hiçbir mahkemeye inandıramazlar, o mantıkları saçma duruyor. umarım sipariş veren herken aracını değerinde ve zamanında satıp siparişini teslim alır :)

• oaston kullanıcısına yanıt
    Günaydın
    Forum bir gecede Türkiye sınırlarını aşıp Hollanda’ya ulaşmış bir kez daha ispatlandı bizim gurbetçiler bulundukları ülkeye adapte olamıyorlar.

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

SR ne zaman ve saat kaçta sipariş verdiniz?

• Yarbay olmaktan vazgeçtim ‼️

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Günaydın
    Engellemiyorum eğlenceli oluyor, okuduğunu anlamayanlar, yanlış tirene binip Tesla forumunda inenler, herkesi troll ilan edenler, ağzını bozanlar, illa içten yanmalı diyenler, espri zekası kıtlar, her konuda fikri olanlar, foruma beş kuruşluk faydası olmayan laf ebeleri,en son bomba forumdaki bütün yarbaylar Troll ilan edildi

• Deniz kullanıcısına yanıt

Gunaydin, 19.04 / 07:46 TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkolo88 -- 12 Mayıs 2024; 10:50:46 >
  • Araç bulsalar bile akaryakıt alacak istasyon bulamayacaklar artık..😅

dolubatarya - en yeni elektrikli otomobiller, e-motorlar, araç karşılaştırmaları
    Akaryakıt İstasyonlarına 300kW DC Şarj Üniteleri Kuruluyor! - Dolubatarya
    https://www.dolubatarya.com/haber/akaryakit-istasyonlarina-300kw-dc-sarj-uniteleri-kuruluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023 Teslasi olanlar direk Maresal oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkolo88 -- 12 Mayıs 2024; 10:51:46 >
  • 
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.