Şimdi Ara

TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023 (1331. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: cisem.karatas
1 Kayıtlı Üye ve 22 Misafir (2 Mobil) - 21 Masaüstü2 Mobil
5 sn
29.966
Cevap
820
Favori
2.020.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 13291330133113321333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok sağolun.Bir de balkondan 15-20 metre kablo uzatmam gerekecek. Bir de Kilis şehrinde bu işleri becerebilecek bir elektrikçi bulmam gerekecek işte ona şüpheliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tslmdysr -- 3 Mayıs 2024; 18:4:43 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mavi adaptör kullanacaksanız, ciddi amper geçecek üstünden. O yüzden, normal prizleri kullanamazsınız.

Kaldırırsa, evdeki elektrik panonuzdan alınabilir. yada bina panosunda, sizin saatinizden sonra alabilirsiniz.

7 kw güç 3 tane kettle'ı saatlerce çalıştırdığınızı düşünün öyle bir güç. Evin içindeki priz ve tesisatlar kaldıramaz.

Ama illa balkondan sallayacağım normal kullanacağım derseniz. Önceki mesajlara bir gözatın. bazı arkadaşlar yapmıştı onu. normal prizden kaliteli! ve kalın! uzatma ile aşağı sallamışlardı. o şekilde şarj yaptılar. 3 kw ile şarj yapılabilir normal prizden.

• VideSupra kullanıcısına yanıt
    O zaman sadece uzatma kablosu ile kendi şarj aleti ile saatte 3kw şarj ederek dolduracağım, en mantıklısı bu gibi duruyor. Zaman sıkıntım olmuyor. Hatta ortalama günde 20-30km kullanıyorum aracı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tslmdysr -- 3 Mayıs 2024; 18:11:49 >
  • tunatek kullanıcısına yanıt
    Çok iyi ürün bulmuşsunuz Merlin Gerin Gemilerde kullanılan devre kırıcılar vs. üreten Schneider Grubun markası Fransız firması, ısıya dayanıklı yapısı var

• oaston kullanıcısına yanıt

Ekimde pahaliya alan sansli kitledenim.

Elinize saglik. Ortami hazirlamissiniz.

Edirneye giderken dikizin ufugunda bir gurbetci selektor ile gorundu. Orta seride gecip yol vermedim. Nasil oldu derseniz beni yakaladiginda orta seritte onune gecmis ve sonra onune geri donmustum. O da usulca yolun geri kalaninda pesimden geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garaj üstüne güneş sistemi kurup teslasını şarj eden var rmı?

• bkerem kullanıcısına yanıt

420d ilk aldigimda da kimse sikistirmazdi.

Sonra 1.5 136 bg versiyonu cikti. Isler bozuldu.

Umarim ayni hikaye yasanmaz.

RWD alan arkadaslar karizmayi cizdirmez umarim.

• altugbank kullanıcısına yanıt

Hosgeldiniz hocam.

eski konusmalari okumustum. uzun sure bir sey yazmadim. guzel ve keyifli paylasimlariniz var.

• x15 kullanıcısına yanıt
    YouTube’da Teslayı değil ama elektrikli arabasını şarj eden birisi vardı. Ancak panel gücü ve adetinin fazla olması gerektiğini düşünüyorum. Ve akü - inverter. Benim de merak ettiğim bir konu bu. Bahçemdeki konteyner ımda 8 adet 455 wattlık panelim var .tam verimle saatte 3.6 kW lıı enerji üretiyor diye var saysam bile paneller akülere ve invertera bağlı. Yani inverter aküyü şarj etmeyi bırakıp sadece arabanın aküsünü şarj etmeye mi yönlenir mibilmiyorum .anlık çekim fazla olduğundan aküleri mi boşaltır ? Bilgili arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.araba gelince inşallah deneyeceğim ama şu an için bilgim yok.bu arada güneş enerjisi fiyatları da uçmuş.

• x15 kullanıcısına yanıt
    YouTube'da Murat Bey var.
    https://www.youtube.com/watch?v=n2UsvVNRTDQ&feature=youtu.be

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Amazon sapıttı, perdenin tadı kaçtı, teslimat devamlı erteleniyor, siz alabildiniz mi

TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bimarhane -- 4 Mayıs 2024; 19:42:43 >
  • redbee kullanıcısına yanıt
    Hoşbulduk hocam. Teşekkür ediyorum iyi forumlar diliyorum.

• Bimarhane kullanıcısına yanıt
    Benim gafat paspaslar da gelmediler hocam. 5 nisanda sipariş geçtim ses soluk yok.

• redbee kullanıcısına yanıt
    Aklıma getirdiniz şimdi😄 Aracı teslim aldığımın 2. günü aracı denemek için bi sapanca yapıp geliyim dedim. Sol şeritte kameraya yaklaşırken 140-150 yavaşlamıştım arkamda birden klasik sellolu bmw belirdi. Ortaya geçtim baktım klasik 5 serisi m paket gurbetçi Sonra başladım kedi fare oyununa)) Sonuç : elemanı 2 defa radara sokup eline verdik🤣 Yolu avucumun içi gibi bildiğimden radara yaklaştığımda yavaşlayıp geçmesine izin veriyordum sonrasında takk elemanın kıçındayım😂 Birinde sinir harbine dayanamayıp yol verdi. Diğerinde beklemekten sıkılıp en sağdan-sola kapattım. Sapanca sapağına geldiğimde ardımda iki defa en yüksek tarifeden radar cezası yemiş ve ülkesine döndüğünde arabasını hemen değiştireceğine emin olduğum ama ispatlayamayacağım perişan bir gurbetçi bıraktım. 😎😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• altugbank kullanıcısına yanıt
    Tam bir ay oldu teslimat yok, daha önce yazmiştım Amazon MT ile görüştüm dün ithal ürünlerle ilgili Gümrük kanununda güncelleme olduğunu ve 20 Nisandan beri paketlerin gümrükte tutulduğunu, 7 Mayıs sonrası teslimatların başlıyacağını tahmin ettiğini söyledi

• Bimarhane kullanıcısına yanıt

14 Mayıs. Gelmez bu. Servise soracağım bakalım.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt

Yalniz Nicki gordukce Spartacus izleyesim geliyor. TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023 

• eeosman E kullanıcısına yanıt

Ben sadece garaj üstüne düşünmüştüm araç sarj bahçe ışıklandırma vb. için.Bu sistemin amorti süresi daha uzun olur üstelik kışın klima da çalıştırmıyorlar bildiğim yine şebekeden kullanacağız yani ama 2.araç da elektrikli olursa daha kısa sürede amorti edebilir.Normalde çatı güneş sistemleri gereksiz pahalı şu an için.Her ne kadar panel fiyatları dip yapmış olsa da verilen rakamlar uçuk.

• doidao D kullanıcısına yanıt

Bu konuda mutlaka tecrübe edinen vardır diye düşünüyorum.Wallbox yapıp 30 bin hacayacağıma hazır garajın üstünü de kapatacakken komple bu sistemi 70-80 bine mal edebilir miyim acaba diye düşünüyorum.Panel inverter fiyatları dipte şu an bu işi yapmanın tam zamanı olabilir.

• oaston kullanıcısına yanıt

Gurbetciler yolda buraya gelince simariyorlar. Elinize saglik iyi ders olmus TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023  efendi efendi sursunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbee -- 3 Mayıs 2024; 21:13:32 >
  • 
Sayfa: önceki 13291330133113321333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.