Şimdi Ara

TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023 (1153. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 27 Misafir (9 Mobil) - 22 Masaüstü13 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
25.887
Cevap
742
Favori
1.770.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 11511152115311541155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam kullanımınız çok az, tasarruf için Tesla size uygun olmaz. Ciddi bir mtv si var. Km olarakda 20bin civarı yapanlar tasarruf edebiliir ama 10 bin civarı biraz zor. Bizlerde Tesla biraz tutku oldu.Bugün bana İ5 verseler ben yine Tesla isterim. Güncelleme alması , teknolojik olması, motor gücü beni en çok çeken şeyleri. Çok ferah bir araç ayrıca , ergonomik. İstersen kampa git , kamp modunu aç , araçta sıcacık yat. Bunu Uludağ da bile yapabilirsin. Ama Mtv düşük bir araç bakmanız uygun olur. Şehirdışı araç hızlı kullanıyorsanız 140 üstü gibi bu araca uymaz. Tüketim ciddi artıyor.Bide servis sıkıntısı var.Eğer İstanbul ve Ankara dışındaysanız şu ara sıkıntılı. Bu gibi eksileri var maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marksman84 -- 28 Mart 2024; 12:22:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bimarhane

Tesla’nın harcamları ile ilgili mesaj paylaştım okursanız memnun olurum değerleri büyük oranda doğru olarak kayıt ettim.

Dc şarjlar işin içine girince maliyet artıyor. Yinede 500 bg bir araç için çok iyi.Mtv bozuyor herşeyi. Napalım gülü seven dikenine katlanır demişler.Bizde katlanıyoruz.

• tunatek kullanıcısına yanıt

uydu modu sanırım. dili İngilizce yapınca sorun çıkmıyordu lakin uydu modu son sürümde tümden kapanıyor sanırım.

• Ali® kullanıcısına yanıt

birinden silecek suyuna prill koy yorumu aldım mantıklı gelmedi değil.

• gokaykac kullanıcısına yanıt
    Rossmann’dan ütü suyu (distile) parfümlü kullanıyorum
  • Marksman84 M kullanıcısına yanıt
    Km 1,67₺ akaryakıta göre üçte biri
  • Marksman84 M kullanıcısına yanıt
    Yılda en az 20k km yapıyorum hocam. İlk mesajımda belirttim ama siz görmediniz muhtemelen. Bahsettiğiniz kolaylıklar insanı cezbediyor.

Konsantre su koyun. En yararlisi o. Ben michelin veya sonax urunu kullaniyorum. Limonlu olani tercihim :). Her su koydugunuzda biraz koymak yeterli. Hem kayganligi artiyor hem de bocek vs temizligi kolaylastiriyor. Urunler internet sitelerinde var. 10 seneye yakindir bunlari kullaniyorum.  

• Kazık fiyattan tesla alanlarin hepsi patladi tesla fiyatlari düştü
  • dikiştutmazsabri kullanıcısına yanıt

Kim niye patliyor?  Herkes seve seve kullaniyor. Siz mi patladiniz yoksa?

• berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Bu meşhur clio’cu dikiştutmaz değil mi yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altugbank -- 28 Mart 2024; 16:7:26 >

evde çamaşır kurutma makinesi varsa atık suyu distile(saf) su oluyor. Yıllardır kullanırım.

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

Ciddiye alma hocam. Troll. Eğleniyor.

• Ali® kullanıcısına yanıt

Tamamdir. Sag olun.  

• Aracımı üç yıl sonunda TÜV muayenesi gelmeden elden çıkarıyorum, yeni Model Y veya M3 gelirse daha donanımlı olursa hemen satın alırım, değer kaybı, eskime beni etkilemez
  • dikiştutmazsabri kullanıcısına yanıt
    Beni etkilemez
  • “İnsanlara akıl seviyelerine, istidat ve durumlarına göre hitap edin”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bimarhane -- 17 Nisan 2024; 15:25:15 >
  • Adabeyi A kullanıcısına yanıt

Güle güle kullanın.. içnize sinsin.

Benim metodum içime sindi; ve alternatif bir çözüm yolu gösterdim forumculara size göre "çok çirkin" olabilir bana göre gayet güzel oldu yarı maliyetle..

• 
Sayfa: önceki 11511152115311541155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.