Şimdi Ara

Tesla Model X sahibi -17 derecede uyuduğu aracında sabaha kadar 5 TL'ye ısındı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
8.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • valla keşke param olsa ilk alacağım araba kesinlikle tesla olur.

benzine bağlı olmamak kadar muhteşem bir şey var mı ya?
  • İyide biz bunu hakedemedik ki teslayı nasıl hadeceeeeğğzzzz

• realistik yönetmen kullanıcısına yanıt
    Şahin kmde 30-40 kuruş yakıyor ve sanayiden zor çıkıyorsun.

Tasarruf için almak senin kararın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • realistik yönetmen kullanıcısına yanıt
    Ne reklamı ben aracı kullanıyorum diyorum reklam diyorsunuz. Batarya ömrü 1 milyon km den daha fazla , 330Nm anlık 280Nm sürekli tork var hocam yokuşta bayılma felan yok, Işıkta kalkışta 150m civarı gidiyorum aynadan bakıyorum daha vatandaş yeni vitesse takıyor aracı . Bir kaç gün önce BMW 320ied ile şehir içi yan yana arka arkaya gittik 2-3 km felan, ışıkta abi bu ne arabası corolla değil bu diye tepki verdi Şubat tatilinde Ankara' dan İzmit'e gittim, geldim. Yol maaliyeti;
    Evden çıkarken 6TL şarj + 22TL otoban parası + İzmit evde 2 şarj 15TL + Dönüş otoban ücreti 23TL Toplam 66TL ve 850km yol yaptım. Boluda DMA nın ücretsiz şarj noktasında highway avmde giderken ve dönüşte şarj ettim aracımı 2 saat 15 dk felan sürdü şarj. Şu an dediğiniz gibi bir şarjla 200km yapıyorum yazın 250 km. Şarj noktaları arttıkça her yere bedavaya yakın gideceğim.
    https://forum.donanimhaber.com/dma-elektrikli-otomobil--96851838#96851838
    http://www.boluekspres.com/icerik/haber.php?i=42647

Highway AVM de aracım şarj olurken. 2.resim yaptığım yol ve kalan menzil
    Tesla Model X sahibi -17 derecede uyuduğu aracında sabaha kadar 5 TL'ye ısındı Tesla Model X sahibi -17 derecede uyuduğu aracında sabaha kadar 5 TL'ye ısındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedatkerem -- 15 Şubat 2018; 7:45:18 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.