Şimdi Ara

Tesla Model X sahibi -17 derecede uyuduğu aracında sabaha kadar 5 TL'ye ısındı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
3
Favori
8.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Emeklilik planı mı yapıyon :D

• cemsinan kullanıcısına yanıt
    Kisi basi ortalama gelir 70000 dolar olan bir ulke icin gunluk isinmanin 5 tl yi onemsemesi ilginc. Adamlarda isinma o zaman cok pahali ki bu testi mi yapiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kutukak kullanıcısına yanıt
    Yo doğru yaklaşım şu:

Bu şekilde tasarruflara ve doğrulara kafa yorup durdukları için kişi başı gelirleri yüksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıcak fırsatmış doğrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 11 Şubat 2018; 22:25:6 >
  • Aylık 150 TL ye denk geliyor. Çokta ucu değil. Ama otelle karşılaştırınca çok fark var tabi.

• Into the Wild

• Tesla minibüs tipindede üretirse tamamdır. Tam gece yatmalık olur. Otele para vermeden gez dur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logic_Man

Tesla minibüs tipindede üretirse tamamdır. Tam gece yatmalık olur. Otele para vermeden gez dur.

Madem hayal gücümüzü çalıştırıyoruz şunu elektrikli karavan yapalım. Oralardaki ev fiyatına 2 ad. iyi karavan alınır.Bu arada Norveç'te elektrik zaten Türkiye'ye göre epeyi ucuz.

Biz isyan etmeyelim dünya sınavını düşünelim, bu dünyada Doğan görünümlü Şahin ama öbür dünyada neler olduğunu Adnan hocanın cennet görüntülerinden hayal edebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilasat

fosil yakıtlı araç içinde uyumak karbonmonoksit zehirlenmesi riski oluşturur mu?

Evet, böyle bir risk var hatta çok yüksek,

• atilasat A kullanıcısına yanıt
    Bizzat yaşamış biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. 2 gün boyunca dizel partikül kustum resmen

• Adam çinli görünümlü norveçli ama ingilizce konuşuyor . İlk görünce beynim bi gel-git yaşadı .
  • kutukak kullanıcısına yanıt
    Önemseme değil kardeşim. Bu bir test, test. Sadece bir deneyim. Ayrıca tasarrufların da defah düzeyine pozitif etkisi vardır, israfın ve bilinçsiz tüketimin negatif etkileri olduğu gibi.

• Benim araba durduğu yerde 0.7 litre yaksa saatte, 5.6 lira benzin fiyatıyla 1 saatte 4 liraya yakın yakmış olur. Yani 5 liraya 1 saat 15 dakika kadar paşalar gibi ısınabilirim. Hem de 21 derece değil, Ayder Kaplıcaları gibi yapıyor benim araba hıh.

• bizim garajda da bir tane bu araçtan var.
    biraz inceleme şansımız oldu,özellikle
    acceleration dedikleri duygu muazzam kapılar martı kanadı misali..
    harika bir makina..
    kullandığım 1 serisi nere
    bu makina nere
  • çekik gözlü norveçli herif ingilizce konuşup teslada uyuyor vay arkadaş..

• Norveç son 10 senede 1 milyon göçmen aldı, Çinli bol ve son dönemlerde de Suriyeli aldılar.Üniversite eğitimli ve İngilizce bilenleri alıyorlar. Ya da daha düşük eğitimli de olsa AB vatandaşlarını.

Ancak göçmenlere karşı Norveçli gençlerde büyük allerji var, birkaç sene evvel bir genç 100'ün üzerinde göçmeni vurup öldürmüştü.
  • bu ne biçim björn be!
  • bu tesla batarsa haber yapacak konu bulunmayacak. ben de bir model 3 alabilsem.
  • O bu değil de bu Tesla'lar bir tek bana mı tipsiz geliyor? Hele Model X tam bir hilkat garibesi.
  • -Lanaya- kullanıcısına yanıt
    Sıfır en ucuz model X 76.000 euro ve baz model
    P100 D olanlar 130.000 Euro ve opsiyonsuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.