Şimdi Ara

Tesla Model 3 Alman mühendisleri şaşırttı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
59
Cevap
0
Favori
2.502
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Tesla Model 3 Alman mühendisleri şaşırttı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    16334 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dtcfli

Alman mühendisliği bitti artık.

Ironi mi yaptin amerikan muhendisligi mi onde anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

"Aracı test eden mühendisler özellikle güç elektroniğinden etkilendiler."

Yoook yeeeeeaaaww, Tesla neymiş yaaaaaw. Mühendisler anlamıyormuş ondan şaşırmışlardır yaaaaw.

Hem zaaaaten Tesla'da Mercedes konforu, Bmw dinamikliği, Audi işçiliği ve Volvo'nun sağlamlığı da yok kieeeeee. (Bunu diyen de bu dört araba markasını tek marka sanıyor olsa gerek.)

Yazik be

|
    |

Orijinalden alıntı: haberelectro

Haber uydurma. Firmalarin baska isi yok tesladan etkilendik diyecek. O muhendisten kan alirlar bos beles gundem olusturmak icin yapilmis haberler.

Tesla'da titreyecek mi?
    MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI, AMD Ryzen 3700x, G.SKILL Trident Z Neo 64GB (4 x 16GB)DDR4 3600, iChiLL GeForce GTX 1080 Ti X3 Ultra, Corsair HX1200, Corsair Air 540,ST8000DM004 Seagate 8TB 5400RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,KXG50ZNV256G NVMe TOSHIBA 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB,2x ST1000DM003 1 TB 7200 RPM, SteelSeries RIVAL 100, Logitech G230, Samsung 28 UE590D, AOC Q3279VWF, Roccat ISKU Keyboard--Bilgisayar 2--
    Asrock X570 Taichi, AMD Ryzen 3700x, Corsair Vengeance LPX 64 GB 3600 MHZ RAM, MSI GeForce GTX1080 ARMOR 8GB OC, EVGA SuperNOVA 1300 G2 80 GOLD, Corsair Graphite 780T,ST8000DM005 Seagate 8TB 7200RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,ADATA SX6000PNP 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB, Logitech G700s, Logitech G230, MSI Optix AG32C, Logitech G910 Orion Spectrum
  • Binbaşı
    1117 Mesaj
    Tesla cekemeyenleri gelmis Bakalim Mercedes Cenevre fuarinda EQC nin uretim modelini gosterecek iyi olacagindan eminim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Titriyor zaten.

|
    |
    sniper23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Twsbi580

Tesla cekemeyenleri gelmis Bakalim Mercedes Cenevre fuarinda EQC nin uretim modelini gosterecek iyi olacagindan eminim.

Tesla kim ki onu cekemeyecez uyanin artik

• Yüzbaşı
    634 Mesaj
    Arkadaşlar zaten haberin yapıldığı gazete isminden belli olay. Şaşırmayın bu kadar.
    |
    |
  • Binbaşı
    1913 Mesaj

|
    |

• Yarbay
    3599 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

quote:

Orijinalden alıntı: dtcfli

Alman mühendisliği bitti artık.

Ironi mi yaptin amerikan muhendisligi mi onde anlamadim

Ironi bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

TU Braunschweig - Arabacı
  • Yüzbaşı
    545 Mesaj
    Tesla Türkiye'ye gelmeden reklamlara başlamış. tabiiki bu noktada DH olmazsa olmaz :)
    |
    |
  • Yarbay
    5400 Mesaj
    vergilerimizi hazırladık bekliyoruz
    |
    |

|
    |
    Teslanın çıtayı yükseltdiği işini iyi yaptığı bir numara olduğu hatta en yakın rakibini bile ezdiği yönünde bir algı operasyonu yapıyorlar.
    Bunu İphone dada motorsiklet markası chopper dada görebirsiniz.
    chopper mesela yakıt canavarı, tipsiz, gürültücü, sağlıksız, pahalı ve emniyetsiz bir motor.
    Ama sorsan herkesin hayali havalı mı havalı.
    |
    |
  • Binbaşı
    1894 Mesaj
    Hemen 2 tane tesla almaliyim. 1 ini de devlete hediye edeyim ulkemize para girsin

|
    |
    |
    |
  • Yarbay
    6106 Mesaj
    Haber bana da pek inandırıcı gelmedi. Ama bakıyorum Das Auto cular saldırmaya gelmiş

Bir kere Tesla nın reklama ihtiyacı yok. Bugün model 3 almak isteseniz dahi 1000 dolar kapora verip. Artık 1 yıl mı 2 yıl sonrasına gün veriliyor. Adamların arabası daha fabrikadan çıkmadan satılmış durumda zaten.

Mühendislikte Almanlar çok iyi bunu kimse inkar edemez ama almanların aşırı detaycı ve karışık tasarımlarını ben sevmiyorum. Hem tamir edilebilirlilikleri zor, hemde sorunsuz olmuyor.

Gel gelelim hiç bir otomobil firması Teslanın tırnağı da olamaz gözümde. Yıllardır benzinli dizel otomobilleri bize kaktırdılar. Elektrikli otomobil konusunda en ufak bir yatırımları bile olmadı. Neden çünkü içten yanmalı motorun bakımı arızası onların ve petrol devlerinin işine geliyordu.

Tesla geldi, işlerine çomak soktu. Şimdide tutuşmaya başladılar doğal olarak.

Açık ve net söylüyorum. Şahsi kullanımım açısından Model 3 ü. Mercedes s63 AMG ile bile değiştirmem.

• Yüzbaşı
    867 Mesaj
    dünya otomotiv sistemini değiştiren, yepyeni bi trend başlatan firma için insanların buraya gelip reklam kasıyo falan demesi de çok enteresan.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    65751 Mesaj
    okuyucunun zeka seviyesi ile alay etmeyiniz....
    |
    |
  • Yarbay
    2482 Mesaj
    ADAM UZAYA ROKET GÖNDERİP İÇİNE DE ARABA KOYDU.
    TÜM HABER KANALLARINDA, SİTELERİNDE, VİDEOLARINDA, GAZETELERDE V.S. HEPSİNDE TESLA İSMİ GEÇTİ. PAZARLAMA TARİHİNİN EN BAŞARILI REKLAMINI YAPTILAR ZATEN.

KALKIP DA BU UFAK TEFEK İŞLERLE Mİ REKLAM YAPACAKLAR?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,633
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.