Şimdi Ara

TESLA alacaklara uyarilar. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
199
Cevap
12
Favori
17.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BYD 'de yangın sorunlarına rastlanıyor. Aman diyeyim.

TESLA alacaklara uyarilar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkandinçay B kullanıcısına yanıt

doğru

• MTV tutarı 23.181TL nin üzerinde mi olacak?

241+ kW 1.357.700 ₺’yi aşmayan23.181 ₺

• arkadaşlar en ucuz modelin menzil/tüketim hesabında sizcede bir gariplik yok mu? batarya 50kW/h denmiş, ortalama tüketim 16.2/100km, ee 50'lik bataryada bu tüketim ile 300km menzil olur kabaca ama katalog değerlerinde 455km menzili var deniyor, sizcede bir gariplik yokmu bu hesapta? en ideal olan şartlarda sadece şehiriçi tüketimi baz alıp 455km menzili öylemi yazdılar acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• emreq E kullanıcısına yanıt

Bjorn gigaberlin gakkinda yorum yapıyor olabilir ama her yerde aynı malzeme kullaniliyor, cin izolasyonda daha iyi olduğunu duymustum ben de ama bu sürekli degisiyor.

Mesela Amerikan uretimlerinde 4680 batarya kullaniyorlar ama bu Bataryaları me kadar iyi olduğu tartışılır, LG batarya daha kolay ve daha uzun omurlu .

Tesla da her zaman daha yeni daha iyi demek olmuyor, bazen ucuz yapmak için bazı seylerden feragat ediyorlar. Ultrasonic park sensoru gibi. Bence iyi olmadı park sensoru ve kamera birlikte calismaliydi 150$ için perisan ettiler arabaları.

Ancak daha yeni kuruldu, en yeni teknoloji olduğunu düşünüyorum ancak Tesla Iphone gibi olsa da yeni fabrika bir ceyrek ureti. Yaptiktan sonra oturuyor.

Ama gelişme hiç durmuyor yani şimdi biz gigashangay ile gigaberlin tartisirken bile iteratif olarak gelişme devam ediyor.

Cinders süspansiyon kalitesi ile Alman yapısı olan aynı model araçta fark yok.

Benim süspansiyonlarim yumusak, Mesela Almanyadiklerin de öyle.

2022 daha sertti.

Unutmamak lazım ki Tesla Bir Mercedes değil ve fiyatlar giderek düşüyor.

IPhone gibi dusunebilirsiniz.

Bizim ülkemizde en büyük ranti vergi yaratiyor. Vergisi artmaz ise ileride bu araclar daha uygun olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 6 Nisan 2023; 16:23:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• alpercan A kullanıcısına yanıt
    Maalesef bir değişiklik olmaz ise öyle olacak 🤷‍♂️

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • SuperVeloceJota kullanıcısına yanıt
    Niye ötelendi teslimatlar? Sebebi nedir? Eğer öyle ise insanları aldatmak olmuyor mu? Mayıs-Haziran-Temmuz sipariş bekleyenler var.

• yunsu Y kullanıcısına yanıt

Sipariş verilen konfigürasyon daha sonra değiştirildiğinde öteleniyor hocam. Normal yani.

• turcoblanco kullanıcısına yanıt
    Tamam şimdi oldu.ben standart teslimatlari da ötelediler diye algıladım.teşekkürler

• suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    E-araçların menzil değerleri kağıt üstünde şişirme. Sahadaki gerçek degerleri yazsalar araç almayı düşünen almaktan vazgeçecek. Araçları satmak için pazarlama taktiği. Geçen Eylül 2022'de adam max paket VW ID.3 almış, menzil 550km diyor, almanya'dan istanbula gidiyor, 300km olmadan şarja giriyor. Silivriye varana kadar 8 kez şarja girdi. Dediği 550km doğru olsa 4 şarjla yolu alırdı. Videoya bakmak isterseniz Youtube'ta "anca kanca elektrikli" diye arattırın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende 2022 a200 amg+ var, tek sıkıntım dar. Dün tesla long range için ödeme yaptım. Ne dersiniz geçmeye değer mi ?

• 16 yaşındaki arkadaşım kendi parasıyla Tesla sipariş etti böyle hayatı s

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mitokondri Kristası kullanıcısına yanıt
    Nasıl kullanacak peki? Daha yaşı 16.

• bennett.antony B kullanıcısına yanıt
    Aracı incelediniz mi? Çok geniş ve teknolojik bir araç AMA

1. 23 bin liradan fazla yıllık MTVsi var
    2. Kaskosu da aynı fiyat bandındaki araçlardan yüksek olacaktır.Ben en az 25-30 bin TL civarından bekliyorum.
    3.Evde/ofiste şarj imkanınız yoksa ciddi tasarruf sağlamaz

Bu 3 konu sıkıntılı.Biz zaten bu dünyaya vergi ödemeye gelmişiz! Bunların haricinde güzel bir tercih olur.

Evet dün aracı inceledim
    Araç çok geniş, ferah.
    Ama tabi mercedes kalitesi yok.
    Şarj konusuna çok takılmıyorum çünkü ayda yaptığım 500km
    Mtv işini çözeceklerdir böyle gitmez düşürürler.

• turcoblanco kullanıcısına yanıt

Emre özpeynirci paylaşmış, doğru ise tüm siparişlerde öteleme ve konfigürasyondan bağımsız,

Elbette bir Mercedes kalitesinde değil ama benim açımdan kalite gayet yeterli.Dediğiniz gibi şu MTV işini çözerlerse o zaman çok iyi olur.Bir arkadaş performans versiyonu için 35 bin TL kasko teklifi aldığını ama 6 yıllık hasarsızlık indirimi eklendiğinde fiyatın 17 bin TL ye düştüğünü yazdı (YouTube). Referans olması açısından belirteyim dedim.

Kasko işi kişiye göre değişir şuan resmi olmayan arabanın kasko bedeli olmaz.
    Kaskosundan da çekinmiyorum çünkü ben sigortacıyım

Bizim araç anlayışımızdan farklı bir yapı, alışmak lazım..
    Bakalım gelince fiyat ne olacak, ona göre aksiyon alacağım..

• SuperVeloceJota kullanıcısına yanıt
    Aslında durum şöyle.Sabah 7:45/8:30 arasında sipariş girenlerde mayıs-Haziran dönemi yazıyordu. Ben sabah 8:30 da siparişi geçtiğimde teslimat temmuz-Eylül dönemi yazıyordu. Galiba saat 9:30-10:00 dan sonra verilen siparişleri Ekim- Aralık ayına attılar. Eğer siz sabah erken saatlerde siparişi verdiyseniz ekranda belirtilen aylarda aracınızı alırsınız diye düşünüyorum.Ayrıca beyaz renk araçlar teslimde öncelikliymiş diye duydum.Beyaz ana renk olduğundan üretim bantlarında en fazla beyaz renk çıkıyormuş.

Rica etsem tecrübelerinize istinaden bu araçta ne kadar kasko olur tahmini? 2 yıllık hasarsızlığım var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.