Şimdi Ara

Tesbih sevenler derneği (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
9
Favori
19.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sayenizde en adi tesbih boncuklarinin tanesini 1 liradan satar hale gelmisler :D

tesbih sevdalisi bir arkadasim bize gelmisti onu çarsiya boncuk aldirmaya götürdüm. zar zor bir dükkan bulduk her tür çesit var ama bir tesbih basligi 2 lira. neyse 2 tesbihlik 2-3 poset birseyler aldi al sana 36 lira. (bu anlattigim olay 2-3 yil öncesine dayaniyor. simdi olsa dolar molar derken 75-100 lira gibi düsünün.) herneyse kaliteli falan degildi bildigim cam plastik karisimi boncuklardi. arkadasa biraz kizdim sen ne yapiyorsun falan derken, bana dedi fiyati ne olursa olsun yorum yapma gibi birsey söyledi neyse evin yolunu tuttuk, zaten ailesinin durumuda yoktu...
    birkaç gün sonra bunu 1 milyoncuya götürüp ayni boncuklardan 5 tane tebih aldim. tanesi 1 lira 5 lira verdim arkadas çilgina döndü sevindi. dedim al bunlari, iplerini kopar tekrar diz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intelceleron3 -- 5 Eylül 2016; 5:49:49 >
  • Bu teşbih taşının cinsi ne ?

Bu mesaja eklenen görseller:

Tesbih sevenler derneği

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Tesbih sevenler derneği

https://www.kanunitesbih.com/

Tesbih sevenler derneği

https://www.kanunitesbih.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanuni_tesbih -- 17 Kasım 2016; 17:17:46 >

• Tesbihe dair tüm bilgilerihttps://www.kanunitesbih.com/ ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz mağazamızı ziyeret edip tesbih üzerine hoş sohbet ve çay içmeye tüm tesbih severleri beklerim.
  • Merhaba arkadaslar bir tesbih aldim pirit taşi oldugu söylendi ancak şüpeliyim tesbihi cektigimde elimde siyah lekeler birakmakta tesbihi temizlememe ragmen hala devam ediyor cakmakla yakmayi denedim yanmiyor yada her hangi bir degisiklik olmuyor gercek pirit mi yardim edermisiniz fotolarini atiyorum şimdiden tesekkurler
     Tesbih sevenler derneği Tesbih sevenler derneği Tesbih sevenler derneği Tesbih sevenler derneği Tesbih sevenler derneği Tesbih sevenler derneği

• www.nelazim.net 'te çok uygun fiyatlara tesbih bulabilirsiniz

• Merhaba arkadaşlar elimde Kehribar bir tespih var bunu satmak istiyorum her türlü deneyi yaptım kesin kehribar yaptığım deneyleride anlatayım tespih tanesinin üzerine aseton damlattım aseton uçtu gitti 2ci deneyim taneyi bir yün kumaşa sürdüm ısıttım ve kağıdı çekti yardımcı olursanız sevinirim telim 5308910268 Taner fiyat ne eder bilmiyorum ama sanırım bir ayfon tel alabilirim tellede takas ederim

Tesbih sevenler derneği

• Merhaba arkadaşlar. ben de hediye için şu iki tesbih arasında kaldım. kehribarın namı çok ama akik taşlının da rengi ve fasetalı olması daha güzel gibi. sizce hangisi alınmalı!?http://www.aniyuzuk.com/ates-kehribar-karisik-renk-hareli-gumus-kazazli-tesbih
     Tesbih sevenler derneğihttp://www.aniyuzuk.com/fasetali-yesil-renk-akik-tasli-1000-ayar-kazaz-puskullu-tesbih
     Tesbih sevenler derneği

Veya buradan banatesbih önerebilir misiniz? Kehribar veya oltu olabilir. kehribar tesbih oltu tesbih Burayı uygun buldum bayağı ama bütçem maksimum 300 TL.
    Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamzesibelozer -- 6 Ocak 2017; 10:58:11 >

• Erzurum oltusu,gümüş kakma.

Koleksiyonumun en özel parçalarından biri :)

Tesbih sevenler derneği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.burhanbey -- 28 Ocak 2017; 13:12:17 >

Elimde böyle bir tesbih var, birine hediye edecem ama nedir ne değildir hiçbir bilgim yok. Tek anladığım kehribar olduğu. Peki bu tesbihi tanımlarsak nasıl tanımlarız ? Özellikleri nedir ? Sadece kehribar demek basit olur biraz, sıkmamıdır damlamıdır veya başka bişeymidir ? İmamesinden itibaren yaklaşık 20-25 cm, taneleri ufak değil, bunun bir maddi değeri olsa yaklaşık ne kadar olur ? (Benzerini 250 liraya görmüştüm)

• error

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adalı89 -- 5 Eylül 2018; 15:55:32 >
  • error

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adalı89 -- 5 Eylül 2018; 15:55:55 >
  • gamzesibelozer G kullanıcısına yanıt
    https://www.facebook.com/Vural-Meler-Mezat-Grubu-377741675955629/
    Vural Meler Mezat Grubu na üye olarak tesbih ile ilgili detaylı bilgileri ve uygun tesbih satışlarını bulabilirsiniz.
  • Damla kehribar kapsül kesim satılıktır 16.5 gram kayadan kesim

Tesbih sevenler derneği

incitesbihci.com dan sipariş verdim yolda geliyor bakalım nasıl :)
  • Erzurum oltusu
     Tesbih sevenler derneği
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekto

Damla kehribar kapsül kesim satılıktır 16.5 gram kayadan kesim

Tesbih sevenler derneği

Fiyat?

• https://forum.donanimhaber.com/hindistan-cevizi-turkiyede-yetisir-mi-hindistan-cevizi-hakkinda-hersey--129005160

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beaches -- 27 Eylül 2017; 2:52:28 >
  • eror

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adalı89 -- 5 Eylül 2018; 16:2:21 >
  • Merhaba arkadaşlar, e-ticarette en çok satılan ürünlerin başında tesbih geliyor dediler, şaşırdım. Tesbih olarak kehribar tesbih en çok satılanı ve en pahalı olanı, satıcılar genelde kehribar tesbih konusunda, gerçekçi olmuyorlar. Piyasada kehribar tesbih olarak çok para verip yanlış ürün alan bir çok kişi var. tavsiyem bildiğiniz ve güvenilir yerlerden tesbih almanız. Kehribar maddesinin oluşması için binlerce yıl geçmesi lazım diyorlar, kehribar bir ağacın reçinesi, bu reçine kuruyor ve taşlaşıyor, işte bu madde has denilen gerçek kehribar tesbih. Hatta ve hatta bu reçine kururken içinde bazı küçük hayvanlarda fosilleşiyor, malesef bazı tesbih üreticileri karınca gibi küçük hayvanları orjinal olsun diye yaptıkları tesbihin içine bir şekilde koyuyorlar. Piyasada sıkma kehribar çok satılıyor fiyat olarak uygun fakat gerçek kehribar asla değildir, bu ürüne çok fazla para vermemenizi tavsiye ederim. başka kehribar türleride var, osmanlı sıkması, katalin ve bakalit kehribar tesbihler gibi, ben bakalit kehribar tesbihi gördüm çok güzel orjinaline en yakın tesbih buymuş fakat buda gerçek kehribar olmamasına rağmen çok kaliteli bir tesbih, sizlere aşağıdaki link'i tavsiye edebilirim, firma tesbih imalatçısı ürünleri biraz pahalı fakat istediğiniz her konuda sizlere ustaya sor kısmında detaylı bilgi vermiş...

Tesbih sevenler derneği Tesbih sevenler derneği

www.palatesbih.com

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.