Şimdi Ara

Tesbih sevenler derneği (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
9
Favori
19.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    orjinal doğal kehribarlar fosilleşmiş çam sakızı olarak bılınen damla kehribar tesibhleridir. genelde sarı turuncu beyaza yakın ve mavi çok nadir çıkan renkleri mevcuttur. ancak piyasada çok renkte bulunan tesbihlerin büyük bir bölümü yeni döküm oolan insan yapımı sıkma kehribar tesbihlerdir. bu cins kehribarların insan yapımı olduğu için her rengini bulmanız mümkündür.www.kraltespih.com
  • gönderdiğiniz linkte tesbih çıkmamamktadır
  • [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/ Tesbih sevenler derneği330440/8fd540ce-00c0-4cf3-8445-0d3c28dfdb25.jpg[/simage]

Ateş kehribarı tespihim. İsteyen olursa bir çok tespihim var ederi değer bulursa elden çıkarabilirim.
     Tesbih sevenler derneği Tesbih sevenler derneği

• Ametist teşbih almak istiyorum gittigidiyordaki satıcılar güvenilir midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametiki

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/ Tesbih sevenler derneği330440/8fd540ce-00c0-4cf3-8445-0d3c28dfdb25.jpg[/simage]

Ateş kehribarı tespihim. İsteyen olursa bir çok tespihim var ederi değer bulursa elden çıkarabilirim.

PM attım bakarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: keloglu

Ametist teşbih almak istiyorum gittigidiyordaki satıcılar güvenilir midir?

Link varmıdır ? Tesbih alırken elinize alıp bakmanızı öneririm , geri gönderme hakkınız zaten vardır beğenmezseniz geri gönderebilirsiniz
  • dulger007 kullanıcısına yanıt
    tamamdır üstadım :)
  • Tesbih Almak İçin Güvenilir Adreshttp://www.gumusedair.com/TESBIHLER,LA_210-2.html#labels=210-2

İstediğiniz imame ve püskülle zevkinize uygun tesbihi Buradan Alabilirsiniz gumusedair.com

Tesbih sevenler derneği

Tesbih sevenler derneği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gumusgumuss -- 13 Mayıs 2015; 11:55:50 >

• Tesbihlerinize eşlik edecek erkek yüzüğü modellerini alabileceğiniz bir site var, 241 erkek yüzüğü modelinden zevkinize uygun olanı bulabilirsiniz. yada isim yazılabilen özel yüzüklerden sipariş verebilirsiniz. Gümüşe Dair
  • nicknick N kullanıcısına yanıt
    Hocam kehribar tesbih şu an 30tl den başlar 40 bin tl ye kadar çıkar. Alacağınız kehribarın cinsine göre değişir. Bende bir çok kehribar tesbih var.Osmanlı sıkması, yeni sıkma, eski Alman zar, yeni zar, eski ateşli, yeni ateşli, toz kehribar, damla(amber) kehribar, su damlası Kehribar şu an piyasada olan ürünlerdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nicknick N kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçek kehribar damladır. Ama 1800 lerde içine bakalit maddesi katılmış ve sıkma kehribar yapılmıştır. Ateş, zar gibi kehribarların hepsi sıkma grubundandır. Videodaki kişi de yusuf güney ustadır. İşinde mahir dir. Ama ben ömer bozkurt un tavsiye ederim

• Hep elime aldım salladım çektim bıraktim çektim bıraktım birtürlü hobim olamadi gitti

• Radallian kullanıcısına yanıt
    Hiç elimden düşmez şuan bile kehribar var :)
  • Arkadaşlar ülkemizde en çok satılan klasik OLTU tesbihdir...
    Ucuza satılanlar GÜRCİ oltusu olarak geçer, Kaliteli olanlar ise ERZURUM oltusudur,
    Aradaki farkı anlamak için çok basit bir yöntem var, düz beyaz duvara
    Veya beyaz bir kağıda, veya ince zımparaya tanenin iç kısmını sürtün,
    KAHVERENGİ İZ çıkıyorsa ERZURUM'dur... SİYAH iz çıkıyorsa ... Gürci veya Rus'tur

Saygılar!...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemturan77 -- 16 Ekim 2015; 9:34:09 >
  • selam arkadaşlar. bir yüzük aldım hediye olarak tesbih geldi taş diye not düşülmüş ama ne taşı belli değil . cam mı taş mı nasıl anlarız kırayım diyorm. kırsam içinden ne çıkacak? değil mi.. şakaydı :l bilene bilmeye selam. iyi günler
  • Renk Almaya Devam Eden, Hareli SIKMA KEHRİBAR

• Sedef tesbihime nazar mi degdi gorgusuz arkadaslarin gazabina mi ugradi bilmiyorum fakat iki tasi catlamis. Gercekten cok uzuldum yapistirma imkani var midir yoksa puskuldeki taslari mi sokeyim

• Arkadaslar ben bu tesbihi tesbih sandığında buldum ama değeri nedir merak ediyorum. Tesbih satan bir atasaya uğradığımda iyi para edeceğini söylediler

Tesbihten anlayan arkadaşlar yardım edebilirler mi şimdilik satmayı düşünmüyorum kesinlikle.

Tesbih sevenler derneği
     Tesbih sevenler derneği
     Tesbih sevenler derneği
     Tesbih sevenler derneği
     Tesbih sevenler derneği
     Tesbih sevenler derneği

• Sedef diye aldigim tesbihimde lekeler olusmaya basladi. Bu lekeler normal midir?
     Tesbih sevenler derneği

Tesbih sevenler derneği

Tesbih sevenler derneği

• https://www.facebook.com/groups/277010689304808/?pnref=story Ben buradan alıyorum. Açık arttırmayla satıyolar son dakikalarda fiyatı verip alıyorum. Bu hastalığa bir son vermemiz lazım ev tesbih doldu :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.