Şimdi Ara

Ters kelepçe vurulup biber gazı sıkılan yaşlı adam kalp krizinden öldü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
4
Favori
1.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhteşem saglık ve emniyet sistemimiz kombo yapmış . Ama acıdım desem yalan söylerim. Eminimki o ölen vatandaş saglık sistemimizin muhtesem oldugunu düşünüp reise basmıştır .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşamın ve hayatın okulu
    YOK..
    Hayat bir problem
    ve tek bir çözümü yok
    Binlerce Milyonlarca çözüm yolu mevcut iken
    Tek bir olasılığı seçme hali
    -----------
    Bir at bir nal bir nal bir komutan if you c++ ...
    2 memur bir Gezi
    2 Müdür bir GEZİ OLAYLARI
    -----------
    Aç bak kardeşim ben ne yalan söyliyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHCEK93 -- 29 Temmuz 2018; 9:53:18 >
  • Burada suclanacak kesim polistir.

Doktora yuklenilmesi anlamsiz. Kadin/adam anlatmistir ancak olen kisi buyuk ihtimal anlamamakta direnmistir.

Polis guzellikle adami oradan uzaklastirmaliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 29 Temmuz 2018; 10:10:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.cnnturk.com/turkiye/turkiyeyi-dolandiran-80lik-bin-bir-surat-yakalandi

Bu da 80 yaşında güle oynaya götürülen hırsız...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazıklar olsun
  • Polislere baktim da kalipli ikisi de Yani rahmetliyi zaptedemeyecek gibi degiller Ters kelepce nedir biber gazi nedir iki tane yuz karasi cikmis maalesef Yuce Turk polisini de karalamaya gerek yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polis asker akrabam çok.

Hiç kimse kusura bakmasın. Gücü yeten yetene. Bir boksçuya bunu yapsa 2.80 yere yatırır bunları. Aciz yaşlı adama bunu yapan zihniyetten medet beklemek asıl çöküntü bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Doktora ne dedi ne yaptı bilemeyiz doktor hasta görmeden ilaç vermeme hakkına sahip çünkü bir çok terörist gruba bu şekilde ilaç temin edildi yıllarca, adalet zor iş keşke amcaya bir tutanak tutup evine yollasalardı ama bilmiyoruz tekrar doktora gidecekmi doktora bir şey yapacakmı adamı bıraksalar doktoru gidip pataklada bu seferde bu polisleremi güvenicez diyoruz, polis almaya çalışsa yine aynısını diyoruz gerçekten adalet zor iş, polislerinde sorunları konuşarak çözmeyi öğrenmesi gerek belkide çok uğraştılar onuda bilmiyoruz
    Doktora ne dedi ne yaptı bilemeyiz doktor hasta görmeden ilaç vermeme hakkına sahip

değil arkadaşım. bu doktorun yasal sorumluluğu.
    hakkı değil.
    devlet görmediğin hastaya ilaç yazma yoksa suçlusun diyor.

görmediğin hastaya ilaç yazmama hakkın var demiyor.

lanet olsun ya. ben doktorum.

ilacı yazabilecek olursam ,
    gelen hastaya laf anlatacağıma alır reçeteye ilacı yazar veririm benim için daha mı zor?
    bana bir zararı mı var?

bu millet neden bu kadar aptal ben şaşırıyorum ya.

hasta geliyor tane tane anlatıyorum. sanki ben kendim kötülüğümden birşey uyduruyorum.
    yahu benim için en kolayı o ilacı yazıp reçeteyi vermek. niye anlamıyorsunuz?

%99 hasta ile çok güzel anlaşıyorum hiçbir problem yok. çıkarken allah razı olsun deler geçmiş olsun dikkat et kendine derim.

ama %1 problemli kavga etmeye geliyor.

yahu doktorlar kötü insanlar değil be.
    o sınıfta sessiz sakin oturup ders çalışan çocuklar lan doktorlar!
    konuşmaya çekinen mazbut çocuklar!
    bunlar toplanıp hadi kötü davranacağız yaşlıya diye karar mı alıyor!

asıl doktora kötü davranan kıskanç köpekler türedi son senelerde. asıl bunlara çözüm bulunması gerekiyor.

yok mu kötü doktor? illa ki var. ama doktor olmayanların %25 i kötü ise , doktor olanların %1 i kötüdür.

Konuyu bilmeden bu amca hakkında da hiçbir yorum yapılamaz.

• sen gel 82 yıl türkiye'de brutal zorlukla yaşa ve sonun bu şekilde olsun. yazık.
  • Boşuna ACAB demiyorlar, her ülkede aynı. Bir adama gereğinden fazla yetki verirsen böyle şımarırlar işte. Cezasını verecekler de işini düzgün yapmıyor ortalık bunlara kalıyor.
  • Allah belalarını versin hem bunların hem bunlara bu görevi verenlerin.

Ülkenin ağzına ettiniz.

ulan 82 yaşında adamın çocuktan farkı yoktur it oğlu itleri

biz küfür etse böyle adam aciz diye yolumuzu çevirir gideriz.

Allah ailesine sabır versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Burada suclanacak kesim polistir.

Doktora yuklenilmesi anlamsiz. Kadin/adam anlatmistir ancak olen kisi buyuk ihtimal anlamamakta direnmistir.

Polis guzellikle adami oradan uzaklastirmaliydi.
    Burada asil suclu doktor, adam 82 yasinda ve yasli, musait oldugu bir zamanda adamin evine gidip gorebilirdi kadini, madem inanmiyor, yardimci olmaya calisabilirdi, moda mod olmaz bu isler.

Doktorlar siddet goruyoruz diye ziplayip ortaligi ayaga kaldiriyorlarsa hesabini da verecekler, bu adam bu doktor yuzunden olmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 29 Temmuz 2018; 11:25:55 >
  • Aynen demek istediğinizi anlatmaya çalıştım, kürtajcı dedeyi hepimiz biliyoruz önce dişini fırçala diyeni vatan haini ilan ediyor, bir insan vatan haini gördüğünde ona neler yapmazki, kim bilir doktora ne söyledi , mesela biri benim aile değerlerime hakaret etse ne yaparım polisi arayıp gelirmisiniz anama dönüyormu desem iyi yoksa kafasını koparsammı iyi ? İnsanlar bunda bile ayrışır adaleti tam oturtamaz, adam polisi çağırmış doktor un yapabiliceği başka ne olabilirki ? Yaşlı adamın ona saldırısına taktiğine kapılıp adamla dövüşse ve adam dövüş yüzünden ölse görüyormusun doktor katil olacak , şimdi suç polislere kaldı , tüm polisler iyidir diye bir şey yok ama onlarda videoda göründüğü kadar görevini yapmaya çalışıyor ama ihale onların üstüne kalıyor, ben bu yönetimi kesinlikle desteklemiyorum Türkiye yi büyük yok oluşlara sürükleyecek korkusuyla yaşıyorum, ama polise siiyasi açıdan bakıp haksızlık edildiğini düşünüyorum burada

• Ankara önder de it kopuklar polis arabası kovalıyor. Gücü güçsüzlere yetiyor bunlarında . Suriyelilere karşı bile bize "saldıran " polisten ne beklersin ki , doktor da en az polisler kadar suçlu adamın elinde kagit var gideceksin ha senin işin mi değil kimin işi ise yönlendir ona biraz fazla okuyunca o amca dan daha insan olmuyorsun işte . ( Eğer yaptı ise dediklerimi geri alırım kusura bakmasın. ) Ne pis yozlaşmış bi ülke olduk ya hepimizin eseri gurur duyalım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WmGMD -- 29 Temmuz 2018; 11:34:2 >
  • Tecavüzcüler, katiller, teröristler bile yakalandığında böyle muamele görmüyor. Gücünüz anca güçsüze yetiyor değil mi?

• metesserdar kullanıcısına yanıt
    Aile hekimlerinin bir kısmı çok gaddar oluyor. Bu haberdeki aile hekimi de bu gaddar gruba girenlerden.

Eski aile hekimim 6 aydan daha sık tahlil yapamam, kârım düşüyor diyordu. Sonrada 6 aydan daha sık tahlil yapılmasi yasaklandi demeye başladı. Aile hekimini değiştirdik. Şimdi istediğimiz zaman tahlil yaptirabiliyoruz. Iyi hizmet vermeyen kötü aile hekimini alternatifi varsa hemen değiştirmek gerekiyor.

• Burada doktorluk bir olay yok gereksiz antipati oluşturmayın. Doktor ilaç vermemekle kanunen haklı, buradan sonrası ısrar edilirse ya da başka boyuta taşınırsa polisin işi. Sorunu 80 yaşında ayakta bile duramayan bir insana bu işkenceyi yapan biber gazını su tabancası gibi kullanan polislerde ya da böylelerini polis yapan başkalarında arayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mq1n -- 29 Temmuz 2018; 11:49:37 >
  • Yaşlı bir adama böyle muamele yapılmamalı, polislere ikna ve olayları yatıştırma eğitimleri illaki veriliyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42DBB8773 -- 29 Temmuz 2018; 17:27:31 >
  • Biraz empati yapmak lazım. Zavallı adam 82 yaşında. Evi 4. katta ve asansörü bozukmuş. 4 kat merdiveni zar zor inip aile hekimine gitmiş. Eşi de 82 yaşında ve 4 kat merdiveni inip cikma imkanı yok. Üstelik kronik hastalıkları için raporları var. Doktorun empati yapıp yardımcı olmak yerine zorluk çıkarttığı belli. Adam da 4 kat merdiveni zar zor indim, bir de çıkması var, hiç değilse bu kadar zorluğu boşu boşuna çekmemiş olayım demiş. Haksız mı? 82 yaşındaki dedeniz veya babanızın yerine koyun kendinizi. Biraz empati yapın.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.