Şimdi Ara

Terre D’Hermes kalıcılık yok

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gun once Terre D’Hermes aldım testerini 120 tlye ürün her şeyiyle orjinal tester sabah sıkıyorum cok az bir koku var baya sıktım kımse parfum sıktıgımı anlamaz o derece kıyafetlerimi kokladıgımda kokuyor ama farkedilebilirlik 0 ve notaları anlayamıyorum sizce sahtemidir?

[/url]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ürünün orijinal "tester" değil demek ki.
  • Merhaba ,

Şu konuda emin olun ; gerçek testerların satış fiyatları orjinal parfüm fiyatlarından en fazla %15-30 daha düşük olur. Eğer %50-60 indirim varsa orjinal değildir.
  • Tester diye orjinal parfüm satısı yok zaten mağazalara bile sayılı geliyor nasıl 120 ye terred hermes alıyorsun hocam ama hak verdiğim nokta su ki orjinalini kullandım onun bendede kalıcı olmadı o parfüm

• dilimizde tüy bitti tester parfüm satılmaz diye diye. şu forumda tester parfüm diye aratsaydınız mutlaka karşına çıkardı.
  • elindeki koku orjinal değil arkadaşım. 20-30 tl ye açık parfüm hermes alsaydın daha fazla performans alırdın emin ol. bu arada tester satış muhabbeti tamamen hikaye boyner vs gibi magazalar bile 1000-2000 tanede 2-3 tane tester alıyorlar kaldı ki onların satışı yapılacakta bide bu kadar ucuza tamamen zıvana.
  • Gecmiş olsun ,parfümüz resimlerde gördügum kadarıyla sahte. Bende Sahte parfümlerden magdur olmuş biri olarak ,artık güvenilir yerlerden parfüm aliyorum internet alış veriş yaparkende boyner .morhipo . trendyol gibi sitelerden parfüm alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkıata -- 19 Ocak 2018; 20:39:0 >
  • Merhaba hocam bende havaalanı dış hatlar shop mağazasından getirttim terre hermes maalesef kalıcılık konusunda başarısız.

• Hermesin kalıcılığı çok iyi.Muhtemelen sizinki sahte
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Valla hocam tenden tene değişir ben bi hevesle aldım orjinalini kalıcı olmadı bende

• orijinal mi değil mi bilmiyorum da resimdeki parfum versiyonu
    terrenin parfüm versiyonu tene yakın yayılımı zayıf ama çok kalıcı olanı
    2006 üretimi edt ise daha az kalıcı ama yayılımı daha fazla olanıy....dı
    sonra içine ettiler onun da 2014 yılında
    terre hermes fraiche ise şu an en fazla farkedilir olanı
    ama çok kalıcı değildir freş modeli çünkü
  • benim bir arkadaşım kullanıyor, o da kalıcı olduğunu söylemişti.
  • İsteyene 2006 EDT versiyonu var 50ml

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.