Şimdi Ara

Terminator: Salvation - The Videogame (ÇIKTI) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
416
Cevap
1
Favori
44.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • film tek bölümle sonlanmaz, filme de arnolddan başkası gitmez. 4. bölüm arnoldun kadın tarafından yok edilmesi ile yeni bir karakter oluşturulması ve direnişçilerin şekillenmesine ayrılırsa, 5. bölümde olur.
  • filmin fragmanını 4 gözle beklicem..
  • Bunlar geçmişe gelerek geleceği de değiştiriyorlar...Mesela 3.cü filmde Arnold John'a seni ben öldürdüm demişti.Belki de sırf bu sebepten,Skynet modelin görünüşünü değiştirecek, bu sayede belirlenmesi daha zor olacak gibi bir hikaye uydurabilirler.

Arnold'dan sonra Terminator rolüne tek gidecek adam bence Goldberg.Cüsse desen var.Kötü bakışlar desen var...
     Terminator: Salvation - The Videogame (ÇIKTI)

Ayrıca filmde Robert Patrick'ide T-1000 olarak görmek isterim ben şahsen.

• quote:

Orjinalden alıntı: Erwin

Bunlar geçmişe gelerek geleceği de değiştiriyorlar...Mesela 3.cü filmde Arnold John'a seni ben öldürdüm demişti.Belki de sırf bu sebepten,Skynet modelin görünüşünü değiştirecek, bu sayede belirlenmesi daha zor olacak gibi bir hikaye uydurabilirler.

Arnold'dan sonra Terminator rolüne tek gidecek adam bence Goldberg.Cüsse desen var.Kötü bakışlar desen var...

Goldberg.Cüsse

• quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_BG

quote:

Orjinalden alıntı: Erwin

Bunlar geçmişe gelerek geleceği de değiştiriyorlar...Mesela 3.cü filmde Arnold John'a seni ben öldürdüm demişti.Belki de sırf bu sebepten,Skynet modelin görünüşünü değiştirecek, bu sayede belirlenmesi daha zor olacak gibi bir hikaye uydurabilirler.

Goldberg.Cüsse

değişik olur

• ne zaman geri dönüyo peki?
  • Diğeri hiç güzel değildi inşallah bu güzel olur teminatörün adına yakışır bişey söyle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_BG

2009

Güzel oyuna benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orbjk -- 31 Ocak 2008; 16:33:27 >
  • Açıkçası Dwayne Johnson + Christian Bale oynarsa Terminater 4 dadından yenmez. Hatta Arnie yi eminim hiç aramayız bile.
  • sarah connor chronicles sezon 1. üçüncü bölümü de yayınlandı. pek filmi gibi doyurucu değil ama izleniyor.
  • ee yeni haberler var mi :}
  • Valla şimdilik filmin 2019 yılında geçeceği ve mahşer günü sonrasını anlatacağı söyleniyor. john connor'dan hariç, çok önemli bi başka karakter çıkacakmış ortaya, john connor da filmin merkezinde olacakmış ama, gelişimi üçlemeye yayılacakmış..
    Zaten John Connor'ı Christian Bale oynadığı kesinleşti.Çok beğendiğim bir oyuncu artı olarak ta son zamanlarda oynadağı filmlerin gerçekten de güzel olması T4'ünde kuvvetle muhtemel güzel olacağa benziyor.Terminator rolunü de Josh Brolin oynaması kuvvetle muhtemelmiş. Valla Terminator 3 gibi olmasında.Aslında iş yönetmende bitiyor ya.İlk 2 filmide james cameron çekmişti.İlk film düşük bütçeyle çekilmesine rağmen bir ilkti klasik oldu zaten. 2 film apayrı bir olay zaten.O zamana kadar yapılmış en pahalı filmdi.Filmde aksiyon hiç bitmiyordu.Aradan 17 yıl geçti hala mükemmel bir film yav.Bu kadar kaliteli sahneler çok az filmde var. T3'ü james cameron yönetmedi ne oldu sıradan bir film oldu maalesef.T2'nin yarısı bile olamaz. En azından T4'ün T2'ye erişmesini bekliyoruz. Valla animatrix'te ki insanlar ile makinaların savaşı gibi olması çok güzel olur.Bu sefer ardold'da yok sırf efekt yapmasınlar konu senaryo yaratıcılık bekliyoruz t2 de ki gibi. van damme,goldberg gibi b sınıfı oyuncuların? bunun gibi A sınıfı filmde ne işi var Allah aşkına yav.Terminatorun çok fazla tanınmamış bir oyuncu olmasını tercih ederim.Josh Brolin bakalım bu işi kıvırabilecek mi.Josh Brolin bu sene 4 oscar kazanmış "İhtiyarlara Yer Yok" filmin de oynamıştı.Burdan resimlerine künyesine ve oynadığı filmlerine bakabilirsiniz. http://www.imdb.com/name/nm0000982/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Formel -- 26 Mart 2008; 1:34:06 >

• robert patrick ve arnold geri donsun diyenler elini kaldırsınlar bide kadından robot mu olur ya 3. film neydi öyle
  • Birçok arkadaşımın belirttiği gibi serinin 2.filmi, (Judgment Day -1991) açık ara en iyisidir.
    Hatta klasik seriler arasında, ilk filmin başarısını gölgede bırakan nadir yapımlardan biri olmuştur.
    3.filmi izlerken cidden içim cızz etti. Linda Hamilton' un yokluğu inanılmaz derecede
    hissediliyordu.(gerçi 3'te var olmayan daha birçok şey vardı..)
    Arnold kadar, Linda Hamilton' un da müthiş bir oyunculuğu ve filme katkısı, havası vardı. Süperdiler.
    The Sarah Connor Chronicles' ı da hiçbir beklentim olmadan izlememe rağmen
    sonuç olarak bir dizi olduğunu düşünürsek, beğendiğimi söylebilirim. Sağda solda birçok şahıs'ın
    efsanenin içine ettiler yorumlarına katılmıyorum ilk sezon 9 episode'yi de film tadında izledim.

Arnold ve Linda olmadan Terminator 4 nasıl olacak bilmiyorum ve erken yorum yapmakta istemiyorum.
    Ancak yine de gözlerimizin bu iki karakteri arayacağı ve film boyunca sürekli birşeylerin eksik olduğunu
    düşüneceğimizi tahmin ediyorum. Tabii ki serinin 4.filmini çıktığı gibi izleyeceğim kesindir.
    Bilgi veren arkadaşlara teşekkürler.(Sinema bölümünde yazıyormuşum gibi oldu ama terminator deyince
    bu durum kaçınılmaz oluyor)

Edit: Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ironhide -- 26 Mart 2008; 3:40:01 >

• Filmi süper olucak harbiden oyundan da böle güzellik bekleriz.
  • Ironhide
  • walla yeni filmlerinde ilk film de ki s Sarah Conner rolündeki Linda Hamilton gibi bi oyun cunun olmaması kötü ya onun o savaşçı ruhu beni bitirmişti doğrusu.

• süper

• Terminatöründe suyu çıktı.çok uzattılar...
  • Terminatörün suyu yeter, ilk olarak T2 yi seyretmiştim, beni mest etmişti, hala arşivimde durur. Sonra T1 i seyredip Arnold'a şok olmuştum, T3 tatmin edici değildi, ancak hala efsanenin devam etmesi güzel...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.