Şimdi Ara

Terminator Genisys (2015) | Arnold Schwarzenegger (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
8
Favori
25.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arnold yaşlandı iyice tutmayacak bence..
  • Yeni resimler;
     Terminator Genisys (2015) | Arnold Schwarzenegger

http://geekyapar.com/konular/film/yeni-terminator-filmi-genisysin-ilk-gorselleri-geldi-sicak-sicak/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi synaX:Lecter -- 14 Kasım 2014; 8:28:22 >

• yapmasınlar artık şöyle filmler
  • Arnold gene bomba atarı almış eline. T2'nin en sevdiği sahnesidir ha bir de minigun.

Ayrıca filmin patlama ihtimali öyle çok kolay değil. Senaryo ve yönetmen koltuğundaki isimler çok iyi çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erwin -- 14 Kasım 2014; 10:06:39 >
  • Yaşlı Arnold ve genç Arnold. Karşılaşma sahnesi bence çok iyi olacak.

• Bu filmde Arnold bu sefer Terminator degil. Direnis icin savasan bir insan Arnold. Ama Skynet onu ele geciriyor ve Terminator modellemesi icin onu kullaniyor.

Bu nedenle filmde hem insan hem de robot hallerini gorecegiz. Robot halleri cgi destekli bilgisayar efekti ile yapilacakken insan versiyonu kendisi tarafindan canlandirilacak. Eski filmlerde robot haliyle ozdeslesen replikleri burada insan halinden duyacagiz.
    ............
    Seklinde uydursam da aslinda fena olmazdi boyle bir senaryo. Ek olarak Sarah.Connor.Chronicles'ta oynayan oyuncular cok daha iyi giderdi Sarah ve Kyle rollerine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouL InvictuS

Bu filmde Arnold bu sefer Terminator degil. Direnis icin savasan bir insan Arnold. Ama Skynet onu ele geciriyor ve Terminator modellemesi icin onu kullaniyor.

Bu nedenle filmde hem insan hem de robot hallerini gorecegiz. Robot halleri cgi destekli bilgisayar efekti ile yapilacakken insan versiyonu kendisi tarafindan canlandirilacak. Eski filmlerde robot haliyle ozdeslesen replikleri burada insan halinden duyacagiz.
    ............
    Seklinde uydursam da aslinda fena olmazdi boyle bir senaryo. Ek olarak Sarah.Connor.Chronicles'ta oynayan oyuncular cok daha iyi giderdi Sarah ve Kyle rollerine.

bu kadar olur.ben bu senaryoyu kafamda çok önce yazmıstım.arnoldun yaşlanacagı ve nasıl bir cozum bulacakalrını dusunerek boyle bir senaryo düşünmüştüm ve tam düşündügüm gibi yazmışsın:)

bu arada terminator sersinin hayranıyımdır.
    seride salvation u hiç begenmemiştim.umarım bu seriye sadık kalır ve maceraya girmez.

• Salvation cok iyi bir film olabilecekken Sam Worthington tarafindan canlandirilan ve aslinda o evrende hic olmayan,olmamasi gereken,teknolojisi itibatiyle olayin mantigina tamamen aykiri bir karakterin varligi ve film degil reklam ceker gibi sahne gecisleri yuzunden heba olmus bir film.

Umarim iyi bir yonetmen ve yapimciyla Bale John Connor olmaya devam eder.

• filmin afişinde falan terminator yazmasa sadece salvation şeklinde olsa birde karekter isimlerini farklı koysan terminatorle hic bir alakası yok gibi duruyordu film.çok kopuk abuk subuk bir sey olmuştu.onuda seri halinde dusunuyorlardı.neyseki devam ettirmediler.

en iyi terminator filmi bence 2. filmdir.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berbat bir oyuncu kadrosu ile nasıl iyi bir film yapmayı düşünüyorlar ? karakterlerin hiç biri uymuyor
  • Şu resimler hiç fena durmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Terminator Genisys (2015) | Arnold Schwarzenegger
  • Perşembe günü trailer geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Perşembe günü trailer geliyor.

bakalım nasıl bir şey olacak
  • umarım ergen filmi olmaz
  • Üçüncü ve dördüncü filmin kötü olmasının sebebi yönetmenin James Cameron olmaması bence. Gerçi burada da yönetmen değil ama insan az da olsa umutlanıyor.
  • Bu filmle ilgili içimde bir umut ışığı beliriyor ama sonra '' yok arkadaş bu film olmaz'' diyorum. Arnold hatrına oturup keyifle izlerim ama o ilk iki filmin yanına koyabileceğim bir film kesinlikle olmayacaktır.

Bu filmden sonra artık zorlamasınlar ve Terminator efsanesini rahat bıraksınlar. Amerikan sinemasının elinde zaten muazzam bir maddi güç var yeni efsane filmler çekmek yerine efsaneleri dibe çekmeye çalışıyorlar.
  • T2 efsanesinden sonra adam akıllı bir film artık çıkaracaklarını sanmıyorum. t2 bugünün teknolojısı ile remake yapılsa harika olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Üçüncü ve dördüncü filmin kötü olmasının sebebi yönetmenin James Cameron olmaması bence. Gerçi burada da yönetmen değil ama insan az da olsa umutlanıyor.

Bana gore ikiside iyiydi

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.