Şimdi Ara

TERİM İTİRAF ETTİ!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Milli takımlar teknik direktörü Fatih Terim Belçika maçından sonra ilk defa konuşarak önemli açıklamalarda bulundu.Galatasaray maçı öncesi karşılaşmayı stadyumdan takip eden Milli takımlar teknik direktörü Fatih Terim Lig Tv mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

Terim yaptığı açıklamada "Belçika maçında iyi oynadık. Misafirlerim vardı İtalya’dan onlarla beraber Bodrum’a gittim. Sonra sakin kafayla düşününce , şartlar ne olursa olsun hiçbir başarısı olmayan bir adamın tahriklerine kapılmamam lazımdı.

Bu gerilimi yaşamamam lazımdı. Burada hatalı olduğumu kabul ediyorum.

Yardımcılarıma, oyuncularıma ve kamuoyuna bir özür borçluyum. Ama en önemlisi kendime bir özür borçluyum.

Daha önceden çalışılmış bir provokasyona geldim maalesef. Hatamı kabul ediyorum. Bu tuzağa düşmemeliydim.

KÜFÜR KONUSU

Belçika maçı sonrası ortaya çıkan küfür olayınada değinen Terim;

Osman Tanburacı konusunda da bir adım geriye atmam, o işin evveliyatı var, basına yansıyanlar azdır bile. Zaten mahkemeye intikal etmiştir olay.

İyide yaptım aslında, kimse onu ne okuyordu ne biliyordu. Hiç olmazsa 2-3 gündür tanınmış oldu işte."dedi.

kaynak

eğer doğruysa yer yerinden oynar

• allah belasını versin demek istemiyorum şu ramazan gününde.
  • fatih terimin özür dileyişi buysa küfür edişi nasıl merak ettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: emredici

fatih terimin özür dileyişi buysa küfür edişi nasıl merak ettim

Hocam hemen Alo Terim sövme hattını arıyorsun 0 900...

Fatih hocanın uzun bir tatile çıkması kendi ruh sağlığı açısından iyi olacak sanırım. Bu şekilde devam etmesi hem kendisine hem takımımıza zarar verecek gibi görünüyor. Herşeyden önce Milli takım gelir. Taraftarlar olarak bu seviyesizliği takip etmek zorunda değiliz. Açıkçası üzüntüyle izliyorum gelişmeleri.
  • İtiraf değil istifa etmesi lazım.
  • Bu adam böyle değildi. İtalya'da bozdular bunu. Kesin psikolojik tedavi görmeli
  • quote:

İyide yaptım aslında, kimse onu ne okuyordu ne biliyordu. Hiç olmazsa 2-3 gündür tanınmış oldu işte."dedi.

Gs liler dışındada kimse senin futboldan anladığını düşünmüyor.
  • Fatih Terim kesinlikle spor adamı olmamalı çünkü bu kişi türkiye teknik patronu futbolun tepesindeki adam ve bu adamı genç insanlar örnek alacak ve birçok kişinin anası bacısı avradına küfürler edilecek. örnek ol Fatih Terim ağza alınmayacak sörzler söyledim de git annesinin elini öp teknik patrona bu yakışır. Seni tarih bu sözünden dolayı asla iyi anmayacak, bu olayın ne büyük bir terbiyesizlik, bu özürün nekadar büyük bir kabahat olduğunu ilerde çok iyi anlayacağız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Brooklyn

quote:

Gs liler dışındada kimse senin futboldan anladığını düşünmüyor.

Yoo ben bir Gsli olarak Fatih Terim'in futboldan anlamadığını düşünüyorum.Tek özelliği oyuncuları iyi motive edebilmesi..
  • Terim Artık Küfür Derside Veriyor
    Onunda Fan Clubunu Kurarsınız Yakında
    Terim Bize Sövmeyi Öğret Öğretisi Temelinde
    Yazık
    Şu ülkede Gerçek bir TFF olsa Terim Pazartesiyi Göremezdi.
    Neyse Yakındır Yıldırım Özgener Federasyonunu Al aşağı Etmemiz
  • Türkiye nin bir gerçeği var bu adam sayesinde ülke bir çok başarıyı gördü, belki teknik bilgisi yok şu bu diyoruz ama, ne hikmetse çoğu başarı onun sayesinde oluştu. Felaket derecede egosu şişik bir adam, ben yaparım ben ederim keserim asarım edalarında yürüyüşü, konuşmaları, eski külhanbeyleri gibi, kendisini hep lider görüyor, işte yukarıdakilerde bu başarılardın dolayı, bu tavırlarını görmezlikten geliyor, herkes nasılsa bu küfür olayını birşekilde kapatacak, basın korkusundan birgün yazdı, kaç gündür haberi esamesi geçmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.