Şimdi Ara

Tereyağı fırsatları-sadece sıcak fırsatlar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
55
Favori
57.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayir 3 tane var di hepsini aldim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Brzlyl ysf B kullanıcısına yanıt
    Evde 2,5 kg tereyagi oldu ya Nerden açtım şu konuyu Allah olmayanlara da versin ama, bunun bir kismini buzluga mi koysam, bizimkilere mi gotursem bilemedim. Tek kisi 2 sene yeter bu bana herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 29 Kasım 2019; 22:34:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Evde 2,5 kg tereyagi oldu ya Nerden açtım şu konuyu Allah olmayanlara da versin ama, bunun bir kismini buzluga mi koysam, bizimkilere mi gotursem bilemedim. Tek kisi 2 sene yeter bu bana herhalde.
    Buzlukta muhafaza edebilirsin bir şey olmaz hocam hatta kullanacağın kadar örneğin 10'a bölebilirsin 1 kgyu tüketeceğin kadar çıkarıp kullanırsın sorun olmaz.
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Benim nüfus kalabalık ama yinede derin dondurucuda muhafaza ediyorum

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Ben şundan biraz bi kahveye tereyağı koyup deneyeyim bir sahtecilik vs var mı anlarım ben

• Bu tereyağı fırsatı yarın da devam ediyor mudur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Bu tereyağı fırsatı yarın da devam ediyor mudur acaba?
    4 gün devam ediyormuş diye söyledi bana kasiyer ama, arkadaş da yarın son diyor. Muhtemelen öyle olabilir siz garantiye alın alacaksanız alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 29 Kasım 2019; 22:49:19 >
  • quote:

4 gün devam ediyormuş diye söyledi bana kasiyer ama, arkadaş da yarın son diyor. Muhtemelen öyle olabilir siz garantiye alın alacaksanız alın.

Alıntıları Göster
    1 Aralık son hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 29 Kasım 2019; 22:47:52 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Yarın bulabilirsem değerlendireyim o zaman ama tahminimce kalmamıştır. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahtiyaraziz -- 29 Kasım 2019; 22:53:11 >
  • Bulmada sorun yasayacaginizi sanmiyorum sebebi raf etiket fiyati yuksek ve degismemis oyizden alan yoktur

• Arkadaşlar, aranızda İstanbulda yaşayıp da A101' den 10 tane daha almayacak olan var ise, bulunduğu marketin yerini bi zahmet söyleyebilir mi ?
    İstanbuldan mı aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ediz_mercan

İstanbuldan mı aldınız ?
    Yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

Paket tereyaglari icinde en iyisi hangisi pinarmi? Sutasmi? İcim mi? Yada baska marka onerisi olan?
    Kebir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

Kebir

Alıntıları Göster
    Kebir iyi degildi haci ya birkac sene once. Ben seki cok begeniyorum son zamanlarda.

• dexterr kullanıcısına yanıt
    gerçek süt tadı ve lezzet i sütaş ve pınarda var.çok marka denedik diğerleri yalan.

hocam denediniz mi seki a101 konusunda kimileri margarin gibi yazmış sizin yoruma göre alacağım 2 3 paket
    torku 750 gr da 25tl ye iniyor ama yağı nasıl bilmiyorum
  • balomer kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da hangi şubede varmı tereyağ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

Kebir

Alıntıları Göster
    İçinde renklendirici kimyasal madde olan kebir mi. Geçiniz Lütfen

• sırf indirimde diye a101den 2 kilo sek tereyagı aldım 2 gün önce 32 liradan. evdekiler bitsin bi bakalım nasılmış sek normalde köylülerden alıyorum da kilosunu 50 liradan vermeye basladılar artık köylüler de.. geçen sene 25 liraya alıyoduk ya
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.