Şimdi Ara

TERCİHLERİNİ DEĞİŞTİREN GÜNCELLEŞTİRENLER Bİ BAKABİLİR Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şimdi tercihlerime bir tane ekledim ama en altta başvuru tarihine hala ilk tercih yaptığım zaman yazıyor sizlerde de öyle mi birde gece yapmamın bir sorunu olur mu yani 12 den sonra yaptım kimileri akşam sistem kabul etmiyor gibi şeyler söylediler inandırıcı gelmedi ama

• bende de öyle oluyo ama herhalde sorun olmaz sonuçta üsteki tercihler değiştirdiğin şekliyle duruyor öyle değilmi?
  • Bende tercihlerimi değiştirdim.Bende de başvuruyu ilk yaptığım tarih duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byns

bende de öyle oluyo ama herhalde sorun olmaz sonuçta üsteki tercihler değiştirdiğin şekliyle duruyor öyle değilmi?

evet sendede mi saat aynı yazıyor birde saat 12 den sonra sistem falan değişir yapma dediler saçma geldi ama insan bi yıl emek verince herşeyden kuşku duyuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreReyiz

quote:

bende de öyle oluyo ama herhalde sorun olmaz sonuçta üsteki tercihler değiştirdiğin şekliyle duruyor öyle değilmi?

evet sendede mi saat aynı yazıyor birde saat 12 den sonra sistem falan değişir yapma dediler saçma geldi ama insan bi yıl emek verince herşeyden kuşku duyuyor

bence bişey olmaz hem olsa da bu dakkadan sonra ne yapabiliriz ki
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EmreReyiz

quote:

bence bişey olmaz hem olsa da bu dakkadan sonra ne yapabiliriz ki

fazlada oynayıp karıştırmak istemiyorum tercihleri falan belki açıkta kalabilirim diye salakça bi yer ekledim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.