Şimdi Ara

Tercihlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler yardım edin lütfen 39726.oldum Gtü 41215 ile almış ytü elektrik 34700 lerde almış ytü elektriğin gelme ihtimali daha yüksek gibi duruyor 4.3k düşmüş son yıl.İkisinden biri gelir mi çünkü bunlardan sonra kocaeli bilgisayar var 61.5 k ile pek gitmek istemiyorum akademisyene sordum o dedi istanbul üni falan yazma kocaeli daha iyidir diye akademisyenle konuştuktan sonra tabi babamda vardı o da akademisyenden duyunca yazdırdı kocaeliyi dedim istemiyorum mezuna kalırım bu ikisi gelmezse diye hiç kimse yaparsın demedi herkes sen gece bilgisayar oynarsın çalışamazsın dedi geçen yıl böyle olmuştu ama bu yıl çalışacağıma inanıyordum belki onlar daha iyi biliyordur beni dengesiz biriyim biraz gelme ihtimalini yazarsanız sevinirim bu bölümlerin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Up

• Cevap verseniz ölcek misiniz aq

• En kötü GTÜ gelir hocam rahat olun.Puan türleri birlesti sonucta sağlıkta gerileme olmaz da muhendisliklerde olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • summertimesummertime S kullanıcısına yanıt
    Reis bende öyle düşünüyorum ytü elektrik kontenjandan geçen yıl 4.3 düşmüş bu yıl 6-7 düşer gibi duruyor gebze hep artan bir bölüm sabit kalır belki

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.