Şimdi Ara

Tercihime Yardımcı Olabilir misiniz? Samsung-LG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 bin civarına bir tv almak istiyorum. 48 inç civarı bir şey bakıyorum. 4K olsun istiyorum.
    http://www.hepsiburada.com/samsung-50ku7000-50-127-ekran-4k-uydu-alicili-smart-tizen-led-tv-p-EVTVSAM50KU7000
    http://www.vatanbilgisayar.com/lg-49uh610v-49-123cm-4k-uhd-webos-3-0-smart-hdr-pro-led-tv-dahili-uydu-alici.html

Bu ikisini buldum biraz bakınca nete.

Sizce bunların birbirlerine üstünlüğü var mıdır? Ya da bunlardan başka bu fiyatlarda bir model önerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur513 -- 17 Nisan 2017; 11:23:26 >

• Fikir verecek olan yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Ben de sizin gibi bu fiyat aralığında tv bakıyorum. Aklıma yatan olursa size bilgi vereceğim.
  • :) bende tv bakıyorum şuanda lg43uh650v

• Televizyonlara mağazada yakından kendi gözünüzle bakıp karar verin bence.Ben mesela 40KU7000 ile 43UH650 arasında kararsızdım.Vatan Bilgisayarda yakından baktığımda LG'nin hareketli sahnelerde görüntünün uç noktasının çok bozulduğunu farkettim.Mesela bir çocuk yürüyor saçının olduğu bölüm minik minik kareleniyordu.(Bu "titreme" diye tabir edilen sorun galiba)Samsung'ta da belki bu var ama çok daha az hissediliyor.Geri kalan özelliklerde bence ikisi de birbirinden aşağı kalır değildir diye düşünüyorum.
  • Bahsettiğiniz samsung modeli 50 hz yanlış bilmiyorsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: aknt

Bahsettiğiniz samsung modeli 50 hz yanlış bilmiyorsam.

Bana diyorsan o fiyat aralığında 100 hz televizyon yok zannedersem.Hatta en fazla 43 inç olup 100 hz olan bir Sony 2015 model 805 birde Philips'in stoklarda bulunmayan 43PUS8501 modeli vardı eğer kodlarını yanlış hatırlamıyorsam.Bunlar haricinde alternatif varsa şahsen ben de öğrenmek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harungs1905

quote:

Orijinalden alıntı: aknt

Bahsettiğiniz samsung modeli 50 hz yanlış bilmiyorsam.

Bana diyorsan o fiyat aralığında 100 hz televizyon yok zannedersem.Hatta en fazla 43 inç olup 100 hz olan bir Sony 2015 model 805 birde Philips'in stoklarda bulunmayan 43PUS8501 modeli vardı eğer kodlarını yanlış hatırlamıyorsam.Bunlar haricinde alternatif varsa şahsen ben de öğrenmek isterim.

Açıkçası benim gördüğüm o fiyat aralığında 100 hz Philips var bir tek. 49pus7101 3400 tl civarı Ambilight,smart,android,klavyeli kumanda,Uhd 4k gibi özellikleri mevcut. Ben marka olarak Samsung'a yakınım fakat bu özellikleriyle Philips aklımı karıştırdı doğrusu...

• Yeni kararım LG uh770v oldu. Hafta sonu fiyat 3 bine düşer muhtemelen dedi teknosa elemanı. Haftasonu bakacağım bakalım. Bu arada bu 100hz

• quote:

Orijinalden alıntı: onur513

Yeni kararım LG uh770v oldu. Hafta sonu fiyat 3 bine düşer muhtemelen dedi teknosa elemanı. Haftasonu bakacağım bakalım. Bu arada bu 100hz

takip bende arıyorum 3bin iyi gibi ama çokda emin değilim
  • Teknosa daki eleman 3 bine verdiğini beklememizi söyledi

• Bakınız 3000 tl alıpta çile çekmeye değmez
    bütün 4k LED TV ler ışık sızması ile Banding sorunlu. SAMSUNG LG PHILIPS SONY hepsinde var.
    4k yı boşuna heves etmeyin. 4k olunca ne oluyor ? daha full hd kanallara bile gelmedik. bütün kanallar 4k olana kadar full hd kullanmaya bakın.

55 inc LG FULL HD OLED TV ALIN 5000 TL..hepsiburada.com da

ben Phılıps 49pus6561 almıstım 3400 tl den. çok pişman oldum... banding var. 5000 TL den al TV izleme keyfine bak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur513

Yeni kararım LG uh770v oldu. Hafta sonu fiyat 3 bine düşer muhtemelen dedi teknosa elemanı. Haftasonu bakacağım bakalım. Bu arada bu 100hz

Beklemedeyiz
  • Lg 49UH770V aldım. 3250 TL ye. Kayseri LG bayisinden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.