Şimdi Ara

tercih yaptım sıralamam 36849 hangisi gelir sizce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tercih yaptım sıralamam 36849 hangisi gelir sizce

• YTÜ-Elektrik Müh.(İÖ)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Something

YTÜ-Elektrik Müh.(İÖ)

cidden mi ya çok istiyorum oranın gelmesini
  • quote:

Orijinalden alıntı: duivel

quote:

YTÜ-Elektrik Müh.(İÖ)

Yanlış görmüyorsam 36000 yazıyor sıralamasında.Sen 36800 isen girememen imkansız bence bu sene

• quote:

quote:

quote:

YTÜ-Elektrik Müh.(İÖ)

Yanlış görmüyorsam 36000 yazıyor sıralamasında.Sen 36800 isen girememen imkansız bence bu sene

evet 36000 :) inş gelir ya tek olay bu sene elektrik çok ragbet görüyor o biraz korkuttu beni

• İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği de belki gelebilir; ancak çok düşük olasılık veriyorum.

Burası olmazsa, YTÜ Elektrik Mühendisliği (İÖ) gelme olasılığı yüksek.
  • Kontenjan artışı+Mühendisliklerin popülaritesinin azalması.Geçen seneden fazla rağbet göreceğini sanmıyorum.Ne değişti ki geçen seneden beri?

Neyse YTÜ rektörü hazır bekliyor,tebrikler.
  • quote:

Kontenjan artışı+Mühendisliklerin popülaritesinin azalması.Geçen seneden fazla rağbet göreceğini sanmıyorum.Ne değişti ki geçen seneden beri?

Neyse YTÜ rektörü hazır bekliyor,tebrikler.

teşekkür ederim inş olur olursa direk foruma geçicem hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği de belki gelebilir; ancak çok düşük olasılık veriyorum.

ikisi de gitmek istediğim yerler umarım oncelikle orası olur olmazsa yıldız elektrik inş
  • elektrik
  • umarım elektrik olur hem üni hem de meslek bazında istediğim bi yer tabi inşaattan sonra
  • kardeşim bilip bilmeden sallayanlar var. bu bölüm harbiden kral ve revaçta. 2009 da 37200 le kapatmış 2010da 36000. yani 1200 yükseldi(mühendislikler genelde en az 1500 düşer). sadece ytü de değil koü de de yükseldi itüye bakmadım. garanti diyenleri anlıyorum ama geçen yıl benimde böyleydi kesin gelir dediler bavulları hazırladım. sonuç bi açıklandı pert . sakın kendini şartlama ytü garanti diye. ama bölümün devlete girme yoluna taş koydular. belki bu yüzden düşer ama sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobeornottobe1907

kardeşim bilip bilmeden sallayanlar var. bu bölüm harbiden kral ve revaçta. 2009 da 37200 le kapatmış 2010da 36000. yani 1200 yükseldi(mühendislikler genelde en az 1500 düşer). sadece ytü de değil koü de de yükseldi itüye bakmadım. garanti diyenleri anlıyorum ama geçen yıl benimde böyleydi kesin gelir dediler bavulları hazırladım. sonuç bi açıklandı pert . sakın kendini şartlama ytü garanti diye. ama bölümün devlete girme yoluna taş koydular. belki bu yüzden düşer ama sanmıyorum

evet bundan dolayı çogu kişi e-e ye akmaya başladı sonuçta imza işini de 3,5 dersle hallettiklerinden oralara yöneldiler umarım olur olmazsa da sağlık olsun kocaeli inşaata kadar önü var

• ytü elektriğin gelme ihtimali nedir sizce ?
  • bende diyorum bu kim bizim onurla aynı tercihleri yapıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfbmfb

bende diyorum bu kim bizim onurla aynı tercihleri yapıyo

:D başka kim olabilir bu kadar da benzerlik olmaz herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği de belki gelebilir; ancak çok düşük olasılık veriyorum.

ikisi de gitmek istediğim yerler umarım orası olur öncelikle olmazsa yıldız elektrik inş
  • up
  • selam arkadaşlar.sıralamamı yazacam ve puanlarımı.sizce hangisine yerleşirim.şimdiden çok teşekkürler ilginiz için.

öncelikli olarak çocuk gelişimi meslek çıkışlıyım.puanımı yazıyorum peşine tercihlerimi yazacam.yorumlarınızı dört gözle bekliyorum.zaten 4 tercihim var.:)

ygs1 alandışı:210.759 başarı sırası 0852530
    ygs2 alandışı 210.881 başarı sırası 0820276
    ygs 3 alandışı 296.089 başarı sırası 0651051
    ygs 4 alandışı 276.446 başarı 0713358.ek puanlı 306.845 başarı 0077327
    ygs5 alandışı 275.461 başarı 0716730.ek puanlı 304.462 başarı 0047994
    ygs 6 alandışı 252.708 başarı 0743904.ek puanlı 281.709 başarı 0090819
    tm-1 alandışı 225.554 başarı 0570345
    tm-2 alandışı 233.605 başarı 0555170
    tm-3 alandışı 245.853 başarı 0523685
    ts-1 alandışı 284.473 başarı 0251924
    ts-2 alandışı 294.169 başarı 0275758

SIRALAMAM
    1.açıköğrt.tıbbi ve aromatik bitkiler ygs6 kont.100 273.475 iki yıllık uzaktan öğr.
    2.açıköğ.tıbbi laboratuvar teknikleri ygs 6 kont100 123.088 iki yıl uzaktan öğr.
    3.açıköğ.sosyal hizmetler. ygs 5 5000
    4.adana çocuk gelişimi uzaktan öğr.iki yıl

ön koşullarıyla bi bakınıp sizce hangisinde daha şanslıyım bakabilirmisiniz.çok merak ediyorum.şimdiden hepiniz sağolun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

YTÜ-Elektrik Müh.(İÖ)

evet 36000 :) inş gelir ya tek olay bu sene elektrik çok ragbet görüyor o biraz korkuttu beni

Aynen ben de o konuda biraz tırsmıştım.hayırlısı artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi döncem canavarı -- 10 Ağustos 2011; 12:18:25 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.