Şimdi Ara

TERCIH LISTEM ANKET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
1.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

TERCIH LISTEM ANKET

(En Son Oy Tarihi: 17.8.2018)
Giriş
  • 1. YILDIZ TEKNIK UNIVERSITESI MAKINE MUHENDISLIGI TURKCE 30.415

2. İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği (İngilizce)(Ücretsiz)(MF-4) 35.090

3. MARMARA ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi - Makine Mühendisliği (%100 İngilizce)(Ücretsiz) (MF-4) - 37.118

4. Necmettin erbakan universitesi ucak muhendisligi 39.614 (%30 İngilizce )

5. GAZİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği (türkçe) (Ücretsiz) (MF-4) 49.088

6. GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği (%100 İngilizce)(Ücretsiz) (MF-4) 50.655

7. ERCİYES ÜNİVERSİTESİ Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Uçak Mühendisliği (Ücretsiz) (MF-4)(%30ingilizce) 53.339

8. MARMARA ÜNİVERSİTESİ Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği (türkçe) (Ücretsiz) (MF-4) 50.675

9. ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Makine Mühendisliği (%100 İngilizce)(Ücretsiz)(MF-4) - 57.122

10. GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Uçak ve Uzay Mühendisliği (%100 İngilizce)(Ücretsiz) (MF-4) 65.840

11. ESKISEHIR TEKNIK UNIVERSITESI MAKINE MUHENDISLIGI TURKCE 67.768

12. İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği (%100 İngilizce)(Ücretsiz) (MF-4) 72.323

13. ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği (türkçe) (Ücretsiz)(MF-4) 75.527

14. YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Kimya-Metalurji Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (%30 İngilizce)(Ücretsiz) (MF-4) 51.796

15. MARMARA ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İngilizce)(Ücretsiz) (MF-4) 83.141

16. GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği (%100 İngilizce)(Ücretsiz)(MF-4) 135.479"

SIRALAMA : 50100.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Up

• Up

• Up

• Gazi makina h.o.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YgsLysOğulları Y kullanıcısına yanıt
    Hocam gazi makine hakkında bilginiz varsa paylaşabilir mısınız ? Pek araştıramadım da

• Nabuket kullanıcısına yanıt
    Maalesef. Ben diş okuyorum hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YgsLysOğulları Y kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sagolun

• Up

• Up

• Up

• Jokerberg kullanıcısına yanıt
    Hocam gazi ile aramda 1012 kişi var sizce mümkün mu

Sizce erbakan dışında diğerlerinde ek kontenjan ile girme şansım var mi marmara iyte ya da ytü icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nabuket -- 15 Ağustos 2018; 8:35:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokerberg

Bu mesaj silindi.
    Hocam örneğin marmara 50 kişi alsın ama onun yanında +2 kişilik kontenjan açıyor ya ondan bahsediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İnşallah hocam gazi hakkında pek araştırma yapamadım uçak vs makine karsilastirmalarindan. Gazi hakkında bilginiz varsa paylaşabilir misiniz

• Up

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.