Şimdi Ara

Tera - ( PS4, Xbox One ) 2017 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
3
Favori
11.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bi heyecanla daldım ama bişey yokmuş whatsapp grubu kurma olayına katılıyorum simdiden muhabbet ederiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc de betasına kayıt olmuştum çıkmamıştı bir daha da bakmadım oyuna hiç. Bunu görünce sevindim bu an umarım ertelenmez 😁

• ne zaman çıkacak ?? sabırsızlanıyorum
  • tamda mmorpg amaçlı ps4 almayı düşünürken dün öğrendim ve çok sevindim. tera çok güzel oyundur arkadaşlar muaazam bir şey gerçekten. ps4'de kasmadan güzel grafiklerle bu oyunun tadı yenmez. dungeon ve raidleri efsane zevkli ve aksiyonludur.

pc'de kasmaktan zevkle oynayamamıştık. şuan ps4'de elder scrolls online var sanırım aylık ödeme olmayan adam gibi tek mmorpg.
  • Benimde merakla beklediğim tek mmorpg diyebilirim. FF14 aylık ödemesi çok fazla olduğu için bulaşmadım. PS4 de FF14 den sonra en sağlam mmorpg olacak gibi. 20 Haziranda FF14 : stormblood da çıkacakmış.
  • Yakindir çıkmasi

• Arkadaşlar beta için kod geldi mailime ama ps4 de girip kodu kullandığımda kod geçersiz ve ya yanlış diyor. Bu hatayı alan var mı?

• carpiki C kullanıcısına yanıt
    Hangi ülke psn için geldiyse o psnden girmen gerekiyor kodu

• Onu nereden öğreneceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zack06 kullanıcısına yanıt
    O mailde yazmıyordu ve ülke ya da bölge hatası vermiyor direk yanlış ve ya geçersiz diyor

Ayni sorun bende de var. Buyuk bir heyecanla geldim eve ama kod çalışmıyor. Yabanci forumlarda bisey de yok bununla alakalı

• Gran Turismo 7 kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım şu an indiriyor. Avrupa ülkelerinden birinden hesap aç ve kodu ordan gir. Ben ingiltereden açtım. Almanyadan açma kimlik numarası istiyor. 44gb indiriyor şuan

Tesekkurler deniyorum

Siz ne zaman kayit oldunuz betaya ? Bende bugun oldum ama bana kod gelirmi bilemedim sonucta kapali beta bir sinirlama vardir
  • cnbzkrt kullanıcısına yanıt
    18 ocakta başlayıp 22 ocakta bitecek kapalı beta. Ben bir ay önce kayıt olmuştum. Açığı ne zaman olur oyun ne zaman başlar bilemiyorum

• Aynen ben de ingiltere psn actim suan indiriyorum. Tr hesabimla oynayabilirim umarim

• Gran Turismo 7 kullanıcısına yanıt
    Açtığın hesabı ana hesap olarak aktif edersen kendi hesabında oynayabilirsin

• Vay MMO hem de Tera hem de ps de 👍. Kontroller çok zorlamza ise eğer oynanir bu oyun.

Kesin çıkış tarihi hakkında bilgi yok sanırım.

Gurup ile güzel owp döner bu oyunda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de Ps4 için sağlam bir MMORPG arayışındayım, beta testleri için geç kaldım sanırım. Deneyimlerinizi paylaşırsanız herkes de ona göre bir beklentiye girer, merak etmekteyim. 😁

• PuSaT28 P kullanıcısına yanıt
    Ben de kontrolleri çok merak ediyorum. İnşallah zorlamaz. Kesin çıkış tarihi hakkında bir bilgi yok ama tahmini haziran ayın da çıkartırlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.