Şimdi Ara

TERA Online Soru-Cevap Konusu (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.563
Cevap
24
Favori
226.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Degethyus

quote:

Orijinalden alıntı: madalyon2525

Arkadaşlar bu dungeon bosslarında aşırı kasma var oyunda sistemim iyi olmasına ragmen fps 4 e kadar düşüyor ne yapılabilir bu konuda? sebebi nedir? eski pentinum bilgisayarımda da aynı sorun vardı bosslarda kitleniyordu bu da aynı fakat internette videolarda gayet akıcı oynuyor herkes
    sistemim
    AMD A8-7650k 4CPU + 6GPU 3.30GHZ
    16 GB RAM
    AMD R7 4 GB ekran kartı ramle 8GB ayarlı

Amd işlemcilerin tek çekirdek performansı vasat olduğundan ve bir de üstüne oyunun amd ile problemi olduğundan dolayı performans düşük oluyor, çaresi de yok maalesef.

kardeş bu sistemlede bunun çözümü yoksa ne diyim yani vardır illaki bi çözümü yaa

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Degethyus

quote:

Arkadaşlar bu dungeon bosslarında aşırı kasma var oyunda sistemim iyi olmasına ragmen fps 4 e kadar düşüyor ne yapılabilir bu konuda? sebebi nedir? eski pentinum bilgisayarımda da aynı sorun vardı bosslarda kitleniyordu bu da aynı fakat internette videolarda gayet akıcı oynuyor herkes
    sistemim
    AMD A8-7650k 4CPU + 6GPU 3.30GHZ
    16 GB RAM
    AMD R7 4 GB ekran kartı ramle 8GB ayarlı

Amd işlemcilerin tek çekirdek performansı vasat olduğundan ve bir de üstüne oyunun amd ile problemi olduğundan dolayı performans düşük oluyor, çaresi de yok maalesef.

kardeş bu sistemlede bunun çözümü yoksa ne diyim yani vardır illaki bi çözümü yaa

İşlemcin o kadar da iyi değil ama, ayrıca online oyunları diğer oyunlarla karıştırma işlemciye de çok yük biner.Ben bir çözüm olacağını sanmıyorum, başka bir oyun dene dostum yanlış anlama :)

• Arkadaşlar bu "unable to download manifest/metafile " hatası için güncel bir çözümü bilen var mı? Forumlarda yazan çoğu şeyi denedim ama bir türlü yapamadım... Yardım edebilecek biri var mı?
  • Aynı sorun bende de var.
  • forumda bi konu var suan ınt les bulamadım konuyu orda unable to download manifest/metafile sorunun cozumu var arkadasla bende de aynı sıkıntı vardı onu uyguladık oldu bı bakın ona google da atarınca cıkıyo sayfa
  • Launcherda yasanan tum sorunlar icin

oyunun iki tane iconu var biri direk tera launcherine yonlendirirken digeri gf nin launchrine ordan da oyun launcherine yonlendiriyor bu dedigim iconun kosesinde kalkan resmi var zaten

simdi siz kalkansiz iconu silip kalkanli ikondan launcheri acacaksiniz ve bi 5-10 dklik yuklemeden sonra login butonu acilacaktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soylediim ikonlar icin C>program dosyalarix86(bu bendeki hali sizde baska olabilir)>ganeforge live>games>gbreng>tera bu basamaklardan sonra iki ikonu da bu dosyada gorebilirsinuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Geçen yıl oynuyordum ben. Yeni şeyler geldi mi acaba oyuna? Birkaç haftaya geri başlayayım diyorum. En son reaper gibi bir sınıf gelmişti. Var mı yeni şeyler? Ve hala oynanabilir bir oyun mu? Bu ha da riders of icarus ya da B&S'a devam edeceğim de.

Edit: Yukarıdaki yorumda görünce hatırladım. Gunner gelmişti ben oyunu bırakmadan bir süre önce.

Hocam tam aynı zamanda başlamışız seninle bende tekrar başlamayı düşünüyordum da malum şu yorumlardan sonra soğudum

• quote:

Orijinalden alıntı: Shonen Jump

quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Geçen yıl oynuyordum ben. Yeni şeyler geldi mi acaba oyuna? Birkaç haftaya geri başlayayım diyorum. En son reaper gibi bir sınıf gelmişti. Var mı yeni şeyler? Ve hala oynanabilir bir oyun mu? Bu ha da riders of icarus ya da B&S'a devam edeceğim de.

Edit: Yukarıdaki yorumda görünce hatırladım. Gunner gelmişti ben oyunu bırakmadan bir süre önce.

Hocam tam aynı zamanda başlamışız seninle bende tekrar başlamayı düşünüyordum da malum şu yorumlardan sonra soğudum

Sanırım mmorpglerden aradığımı bulamayacağım. Single oyunlara sarayım en iyisi..

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Hocam bende tam aynı düşüncedeydim de wildstarı inceliyorum kaç saattir, hoşuma gitmedi değil aslında güzele benziyor da bakalım konusunada yazdım cevap bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shonen Jump -- 4 Temmuz 2016; 4:39:35 >
  • Shonen Jump kullanıcısına yanıt
    Dün indirdim oynadım biraz. Güzel gibi. Ama fazla deneyim etmedim. Yapılan yorumlar güzel oyun diyor genel olarak. Ama zormuş sanırım ayrıca.

• Combat sistemi olarak benzersiz bulduğum ve yerini dolduramadığım bir oyun. Fakat gidişatı ben de kötü buluyorum. Birçok kez bırakıp yeniden başladım. User kaybı hissedilir derecede. Eventler olmasa CS haricinde battlegroundlara nadiren giriliyor. PC performansı giderek düşüyor. Elin fetişi giderek artıyor. :D Şuan sadece 3v3 için oynuyorum.

Sürekli yeni karakter gelmesinin bence şöyle bi dezavantajı var: oyunda sürekli op bi karakter oluyor ve eğer o classı açmadıysanız oyun zevkini ciddi derecede azaltıyor. Yeni classlar gelmeye başladığından beri ilk defa ninja açtım. İleri derecede op. 1 aylık char ile 2-3 yıllık playerları duelde ezebiliyosunuz (her yeni karakter genellikle böyle oluyor). 12 tane class var. Bi sonrakinin de yolda olduğu haberleri geliyor koreden. Lole dönecek oyun. Birisi reaperden önceki hali olacak şekilde private sw yapsa da oynasak :D

Eğer kararsızsanız bence başlamayın. Combat sistemine alışmayın ki diğer oyunlardan zevk alabilesiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdominis -- 5 Temmuz 2016; 16:02:15 >

• Na Tempest Reach serverinda oynayan var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferelith006 -- 5 Temmuz 2016; 7:08:06 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Combat sistemi essiz bu tarzda pvp agirlikli ne zaman istesem pvp bolgelerine takim bulabilecegim bi oyun olsa gecerim ama hic bastan hrdcore bi oyuna baslamak istah acici degil zaten event saatleri fwc ve 3v3 aradq da grid girince yetiyor.

Onun haricinde yeni guild raid contest e bi bakin derim google a essential mana yazsaniz setaylara uladabilrsiniz hos guzel de adam akilli 10 tane pvp guildi yok.

• Arkadaşların da dediği gibi eğer bu oyuna başlarsanız ve bırakırsanız diğer hiçbir oyundan zevk alamazsınız.Oyunda harcadığım 3 senenin ardından başka oyunlar denedim ama teradan sonra hepsi boş gelmeye başladı.Teraya devam.Keşke reaper gelmeden önceki hale oyun geri dönebilse.Oyunun en eğlenceli hali o dönemlerdi.

• çok uzun zamandır oynadığım bir oyun .

Oyun hakkında özet geçersem mükemmel . Ancak anlamadığım bir şekilde durmadan bırakıp geri başlıyorum

Sebebini çözemedim ve başka oyunlar Tera dan sonra sarmıyor . Pet sistemi dışında mükemmel bir oyun grafik, oyunculuk, PVP hepsi süper ama insan bi süre sonra bırakıyor

• Merhaba arkadaşlar bu buddy up kodu nerden alıyoruz yardımcı olabilecek varmı?
  • Her class geldiğinde oyunu indiriyorum yeni classı 40-50 yapıp bırakıyorum. Oyun çok güzel ne blade and soul ne wildstar ne bir başka oyun tera nın yanından geçemez. Oyuncu sayısı çok az birde 2 farklı yayıncısı var. Bilgisayarınız kaldırıyorsa mutlaka deneyin.
  • kltrTekNiKCi K kullanıcısına yanıt
    Hangi server? O server da oynayan yüksek level bir kişiden isteyebilirsin.
  • arkadaşlar 1.5 yıl aradan sonra yeniden teraya başladım baya bir unutmuşum killian da bana destek olabilecek grup olan arkadaşlar varsa yazabilirmi reaper yada ninja olarak devam etmek istiyorum reaperım var ama ninjaya kafayı taktım gibi oynıyan arkadaşlar desteklerinizi bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.