Şimdi Ara

TERA Online Soru-Cevap Konusu (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.563
Cevap
24
Favori
226.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ÖmErenay

quote:

Orijinalden alıntı: kilvin

quote:

Orijinalden alıntı: SuperPunch

quote:

g2a'de satılan keyler hala geçerli mi ? Standart, Collector's Edition olanlar. Farkları neler bilen var mı ? Teşekkürler şimdiden.

Geçerli.Farkları ilk sayfadaki mesajda yazıyor.

O halde asıl can alıcı soruya geçeyim. Collector alınması halinde gelen Veteran Mount hesaptaki tüm karakterle için mi ? Yoksa sadece tek kullanımlık bir binek mi ?

Bütün serverlardaki bütün karakterler kullanabilir

bir örnekle tam netleştirmek isterim. şimdi ben paketi aldım kullandım kodu. farz edelim hesapta killianda 2 frayada 3 karakterim var. ben gidip veritasta bir tane yeni açıyorum. yeni açtığımda da kullanabilir miyim ?

edit: bellacarcium ve killing spree creditleri nasıl kullanmalı ? ne almalı bunlarla ? yeni patch için özellikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilvin -- 18 Mayıs 2016; 21:00:30 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÖmErenay

quote:

quote:

quote:

g2a'de satılan keyler hala geçerli mi ? Standart, Collector's Edition olanlar. Farkları neler bilen var mı ? Teşekkürler şimdiden.

Geçerli.Farkları ilk sayfadaki mesajda yazıyor.

O halde asıl can alıcı soruya geçeyim. Collector alınması halinde gelen Veteran Mount hesaptaki tüm karakterle için mi ? Yoksa sadece tek kullanımlık bir binek mi ?

Bütün serverlardaki bütün karakterler kullanabilir

bir örnekle tam netleştirmek isterim. şimdi ben paketi aldım kullandım kodu. farz edelim hesapta killianda 2 frayada 3 karakterim var. ben gidip veritasta bir tane yeni açıyorum. yeni açtığımda da kullanabilir miyim ?

edit: bellacarcium ve killing spree creditleri nasıl kullanmalı ? ne almalı bunlarla ? yeni patch için özellikle.

1) Evet.

2) Patch geldikten sonra kullanmak üzere full'le onları. Hatta imkanın varsa alt karakterlerinle de full'le. Patch geldiğinde vm7 materyalleri için kullanırsın.

• merhaba ben arcadiada oynuyorum oynayan var mı o serverda. bi de arcadia ölü gibi en canlı en kalabalık server hangisi yeniden mi başlasam 1,5 k mwa var boşa götürmek de istemiyorum. pvp serverda kasma esnasında sorun yaşar mıyım pve si nasıldır bilen söylerse sevinirim herkese iyi eğlenceler
  • mustang42 kullanıcısına yanıt
    Killian serverini tavsiye ederim. Pve yapan da çok var. Level kasarken sorun yaşamazsın.Pvp skillini(outlaw) açtığında senden kaçan bir oyuncu kitlesi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun süre geçti ne olmuş diye bakayım dedim gerçekten Brawler ve Gunner olmasa oyun daha zevkli olabilirdi burst damage atıp bitiren iki malum karakter var ninjaya baktım pek onlar gibi değil zor olan bir karakter ama her skillden kaçıp da rakibi deli edebilecek yapıda hele etchingleri falan cd reduce olarak ayarlarsan teke tekde ölümsüz olabilirsin.Combo Damage olarak bakınca oyunun en güçlü classı da denebilir.

Sırf ninja için geri dönme kararı almıştım 4 gün sonra gelmiş olacak şuan bende de patch atıyor bakımdan sonra Eu ya gelir Na oynayanlar varsa bilirler Na'ya gelmiş bu hafta.

2 Mustang42:Dostum 1.5k mwa killian'da şuan 140-150k arası satılabilir sen bu goldu bir türkten almaya çalışsan sana en ucuza 70-80 arası fiyat söyler server taşıma aparatının fiyatına bak 70 liraya ortalama 500 TT gelir %30 bonus zamanında açtığını düşünürsek tabii.Eğer bu aparatın fiyatı 500tt'den aşağıysa para yatırıp taşı derim

• 250 tt character taşıma basladım bugun kıllıana yardımcı olursanız sevınırım ıtem kasma konusunda daha sonra tt alıp zerk var bı tane onu tasırım muhtemelen guild var mı beraber takıldıgınız
  • tempest reach de oynuyan var mı beyler 65 reaperım var oyunu yarım yamalak biliyorum clan iyi olur yada arkadaslar ulasın plz
  • Merhaba arkadaşlar oyunu 2 3 yıl kadar oynadım 1 yıl ara vermiştim birsürü değişik karakterler , setler vs. gelmiş 65 lvl priestim killian serverında oynuyorum. Ekip arıyorum oyundaki nickim Quilxir arkasına priest arayanlar ulaşabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi styrcons -- 23 Mayıs 2016; 1:23:42 >
  • SELAMUNALEYKUM BEYLER bn oyuna basladım ismim Oxigennntrr Killian server ındayın türkler eklerse sevınırım tek basıan pek sarmıyo oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gameteria -- 4 Haziran 2016; 18:30:04 >
  • beyler oyuna tekrardan baslıyalım soyle toplu bır sekılde güzel olmazmı dusunen varsa bana yazsın baslıyalım oyuna
  • bende tekrar basladım arkadasların ındırmesını beklıyorum oyun ole cok bosda deıl kıllıand takılıyorum cok gorev yapan ınsan var dg ler max 10 dk da gelıyo da nedense fps eskıye gore kotu
  • Geçen yıl oynuyordum ben. Yeni şeyler geldi mi acaba oyuna? Birkaç haftaya geri başlayayım diyorum. En son reaper gibi bir sınıf gelmişti. Var mı yeni şeyler? Ve hala oynanabilir bir oyun mu? Bu ha da riders of icarus ya da B&S'a devam edeceğim de.

Edit: Yukarıdaki yorumda görünce hatırladım. Gunner gelmişti ben oyunu bırakmadan bir süre önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angel of the Lord -- 7 Haziran 2016; 20:52:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Geçen yıl oynuyordum ben. Yeni şeyler geldi mi acaba oyuna? Birkaç haftaya geri başlayayım diyorum. En son reaper gibi bir sınıf gelmişti. Var mı yeni şeyler? Ve hala oynanabilir bir oyun mu? Bu ha da riders of icarus ya da B&S'a devam edeceğim de.

Edit: Yukarıdaki yorumda görünce hatırladım. Gunner gelmişti ben oyunu bırakmadan bir süre önce.

Simdi oyuna girsen taniyamazsin heralde gunnerden sonra 2 yeni class daha geldi.

• quote:

quote:

Geçen yıl oynuyordum ben. Yeni şeyler geldi mi acaba oyuna? Birkaç haftaya geri başlayayım diyorum. En son reaper gibi bir sınıf gelmişti. Var mı yeni şeyler? Ve hala oynanabilir bir oyun mu? Bu ha da riders of icarus ya da B&S'a devam edeceğim de.

Simdi oyuna girsen taniyamazsin heralde gunnerden sonra 2 yeni class daha geldi.

Oyuna üç kere falan başladım. Belirli aralıklarla ilk reaper sonra gunner şimdi iki sınıf daha. Berserker oynuyordum da sanırım bu sefer baştan başlayacağım. Oyunun gidişatı nasıl acaba?

• quote:

quote:

quote:

Oyuna üç kere falan başladım. Belirli aralıklarla ilk reaper sonra gunner şimdi iki sınıf daha. Berserker oynuyordum da sanırım bu sefer baştan başlayacağım. Oyunun gidişatı nasıl acaba?

Bana göre oyunun gidişatı cok kötü killiandan baska serverler ölü durumda cok ciddi bir user kaybi var ozellile eski oyunculardan.Oyunda classlar arasi denge cok bozuldu bu da oyunda pvp nin buyuk oranda ölmesine neden oldu.Tabi bunlar benim görüşlerim oyunun durumunu beğenenler hala var tabi bunlar genelde yeni oyuncular oluyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bana göre oyunun gidişatı cok kötü killiandan baska serverler ölü durumda cok ciddi bir user kaybi var ozellile eski oyunculardan.Oyunda classlar arasi denge cok bozuldu bu da oyunda pvp nin buyuk oranda ölmesine neden oldu.Tabi bunlar benim görüşlerim oyunun durumunu beğenenler hala var tabi bunlar genelde yeni oyuncular oluyor.

Bilemedim şimdi. Boyutu da göz önüne alınınca Akk falan derken düşündürüyor insanı. Usulca B&S'a mı devam etsem acaba

• Arkadaşlar bu dungeon bosslarında aşırı kasma var oyunda sistemim iyi olmasına ragmen fps 4 e kadar düşüyor ne yapılabilir bu konuda? sebebi nedir? eski pentinum bilgisayarımda da aynı sorun vardı bosslarda kitleniyordu bu da aynı fakat internette videolarda gayet akıcı oynuyor herkes
    sistemim
    AMD A8-7650k 4CPU + 6GPU 3.30GHZ
    16 GB RAM
    AMD R7 4 GB ekran kartı ramle 8GB ayarlı
  • Oyuna yeni başlayacaksanız kesinlikle ama kesinlikle PvP server'da başlamayın. Zira bazı ruh hastaları sizi sürekli takip edip oyun zevkinizi mahvedebilir. En dolu PvE serverda başlamak daha iyidir her ne kadar Killian dolu olsa da.
  • sorma adamın bırı dadandı bugun bırakmıyo pesımı usendım dıger cara gecmeyede en son gına getırdı gırdım aynısını ona yapınca kayboldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: madalyon2525

Arkadaşlar bu dungeon bosslarında aşırı kasma var oyunda sistemim iyi olmasına ragmen fps 4 e kadar düşüyor ne yapılabilir bu konuda? sebebi nedir? eski pentinum bilgisayarımda da aynı sorun vardı bosslarda kitleniyordu bu da aynı fakat internette videolarda gayet akıcı oynuyor herkes
    sistemim
    AMD A8-7650k 4CPU + 6GPU 3.30GHZ
    16 GB RAM
    AMD R7 4 GB ekran kartı ramle 8GB ayarlı

Amd işlemcilerin tek çekirdek performansı vasat olduğundan ve bir de üstüne oyunun amd ile problemi olduğundan dolayı performans düşük oluyor, çaresi de yok maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.