Şimdi Ara

Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
11
Favori
33.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arcadia serverında GOLD SATIŞI YAPILIR 1k=1 TL

Stok 250k

toplu almak isteyenlere indirim mevcuttur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyperions -- 21 Haziran 2015; 16:42:52 >
  • Killian'da 60 Level ''Gunner'' satılıktır arkadaşlar.
    Hero üzerinde 50K Gold ve 23 Günlük Tera Clup bulunmaktadır. Bankada çeşitli craft itemleri ve matlar bulunmaktadır.
    Herhangi bir Guild'e üye değildir, cezası yoktur.

İlgilenen arkadaşlar buradan özel mesaj atabilirler.
    Satma sebebimi merak eden arkadaşlar için ise, 15-20 kişilik bir ekibimiz var. Zaman geliyor CS-GO,Lineage 2,LOL, H1Z1 oynuyoruz ve dolayısı ile Tera oynamaya pek vakit kalmıyor.

Saygılar.
  • Killianda gold satilir 1K=1.5 Tl toplu alimda indirim vardir. Odeme banka hesabi paypal farketmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KillianGold K kullanıcısına yanıt
    TERA EU Gold Satışı

Arcadia:80k Gold satılıktır 4k=5tl 80k=100 tl toplu alım da indirim yok yani ama ucuz

TERA NA gold satışı

Mount Tyrannas:20k gold 1k=2tl 20k=40tl

TERA EU Hesap Satışı

Killian:*Veteran Hesap ama 10 tane karakter slotuna sahip
    *Main 65 lv Warrior olmakla birlikte 6 tane karakter vardır:65 Warrior/65Repaer/55Gunner/27Mystic/14Lancer/7lv Priest
    *Warrior renegade +9 set +renegade belt
    +6 powerli mavi innerwear (en az 40k dan satışı var )
    3-4 tane kıyafet kostümü 1 tane weapon kostüm kafalık fln gibi ıvır zıvır kostümleri de var
    65 lvl fireturn muydu neydi o takı seti :)
    *Reaper(65) 60 lv pvp seti +9
    *Digerlerinde kayda deger birşey yok
    Not:Almak isteyener özelden mesaj atabilir uygun fiyata vereceğim

• Killian Serverında Archerımı satıyorum Fll Vm4 +12 ( Renagede ) Silah Apex Binek Smolder mevcut (Kırmızı aslan) . Yan char 65 Lvl Warrior Siyah panter mevcut direk fotoları yüklüyorum ilgilenen olursa mesaj olarak ulaşabilir.
    Hayırlı Ramazanlar iyi forumlar.

D.N : Lütfen ciddi olanlar mesaj atarlarsa sevinirim. Fiyat 200 TL

Cep tel : 0539 825 69 97
    Facebook link :https://www.facebook.com/StruckfLed

[sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShizukaMarikawa -- 7 Temmuz 2015; 12:35:05 >

• Beni neden mention liyosun hayirdir birader ?

• quote:

Orijinalden alıntı: charliee

Kendisinden 90k aldim dedigi gibi hicbir sikinti yok kendisinde hatta benden kaynakli sikintilar oldu

Güncel. Son durum en ucuz ve güvenli yine bende :) Killianda 130k Gold Satıyorum..1k =1 tl dir. Ödeme Ziraat Bankası Hesabına Olucaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: facker

killian satılık SORCERER full renegate item +14 silah veteran +18 günlük tera clup + öteki charlarda (slayer full renegade+12) master etc-- master armor - master weapon -master alchemy crafting mevcut . ciddi alıcı pm atsın bütün her şeyi paraya çevirip para olarak da satılabilir sadece gold alacak varsa 800k ya kadar çıkarta bilirim materyalleri satarak (300k gold --materyaller 2200mwa -- 100mes-- 80 cs kutusu 20 kumas kutusu 8 semi e. scroll vs vs ayrıca 200k ks kredisi 300k belicarium kredisi var yani vm5 hazır

güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi facker -- 26 Haziran 2015; 2:25:08 >
  • Kişisel sebeplerden dolayı oyunu bırakıcam.
    Bu yüzden karakterim satılıktır çok ucuza bırakıcam.
    --->+12 Renegrade Tam Set War (Değeri 250 k gold civarı en az üstelik bide killing spreesi war)
    --->3 adet Fire 2 adet deathwise takı (Tamamı uniqe tir)
    --->3.400hp + %5 hp veren içlik.
    --->30k gold + 20k goldluk enigmatic ve masterwork

ULaşabilceğiniz Yerler:
    https://www.facebook.com/Mawilife25
    Skpe:Raşit Şakar (zarakinin resmi var)
    Veya Forumdan mesaj atabilirsiniz

[sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawilife -- 26 Haziran 2015; 3:04:22 >

• Killianda 1k=1tl den gold satılır stok her gün güncellenmektedir. Ödeme paypal üzerinden alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alidkzlr -- 26 Haziran 2015; 1:47:46 >
  • killian satılık SORCERER full renegate item +14 silah veteran +18 günlük tera clup + öteki charlarda (slayer full renegade+12) master etc-- master armor - master weapon -master alchemy crafting mevcut . ciddi alıcı pm atsın bütün her şeyi paraya çevirip para olarak da satılabilir sadece gold alacak varsa 800k ya kadar çıkarta bilirim materyalleri satarak (300k gold --materyaller 2200mwa -- 100mes-- 80 cs kutusu 20 kumas kutusu 8 semi e. scroll vs vs ayrıca 200k ks kredisi 300k belicarium kredisi var yani vm5 hazır
  • Arcadia gold alınacaktır. İstanbul içi..
  • Killian serverinda full wm4 ren set li slayer satılıktır silah +15 diğerleri +12 3.seviye etching silah-kolluk (atack sp.) Armor-bot (crit resist) statlari ayarlıdır +12 disco set jadewing(mana dolduran)ve bankada mva filan var. Yan char ı 65 lvl zerk elinde wm4 generation weapon u vardir yeni basıldı. Fotoları yakinda eklenicek ilgilenenler mesaj atabilir. Veteran ve tera club (15+ gün) vardır

D.N : sadece ciddi alıcılar mesaj atsin
     [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaRKForcetr -- 26 Haziran 2015; 21:03:36 >

• Killianda 10k=9tl den gold satılır stok her gün güncellenmektedir. Ödeme paypal üzerinden alınır.

Not: 1k=1tl devam gerekli gold satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alidkzlr -- 29 Haziran 2015; 22:19:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EUKillianGold

quote:

Orijinalden alıntı: charliee

Kendisinden 90k aldim dedigi gibi hicbir sikinti yok kendisinde hatta benden kaynakli sikintilar oldu

Güncel. Son durum en ucuz ve güvenli yine bende :) Killianda 130k Gold Satıyorum..1k =1 tl dir. Ödeme Ziraat Bankası Hesabına Olucaktır.

Arkadaştan 150k gold aldım. Güvenilir ve samimi bi satıcıdır gold almak isteyen olursa tavsiye ederim.
  • Dostum nickin ne sen bir ara birakmistin oyunu sanki ?

• eu Killian serverında 65 lvl gunnerımı satıyorum. Renegade weapon 20 k kadar da para var. Yaklaşık 40k edecek kadar da malzemeler var. İlgilenen arkadaşlar pm ile ulaşabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furiii -- 1 Temmuz 2015; 22:16:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furiii

eu Killian serverında 65 lvl gunnerımı satıyorum. Renegade weapon 20 k kadar da para var. Yaklaşık 40k edecek kadar da malzemeler var. İlgilenen arkadaşlar pm ile ulaşabilirler.

Güncel
  • Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır oynamadıgım Tera Online hesabımı satmaya karar verdim.

Icinde 65lvl Castanic Warrior ve 60lvl Ellin Reaper mevcuttur.

Kısaca özetlemek gerekirse;
    Nexus Zırh set +9 ve MW Kılıclar +9
    160K Gold. (şuanda Arcadia serverinde 1k gold 2tl'ye satılıyor)
    Boneshaker Mount (kullanılmadı henüz abnkada bekliyor)
    Birçok çeşit Itemler, Crux, Scrollar, Exp Potions vs.

Fiyat olarak 150tl düşünüyorum, detaylı resimleri özelden gönderirim. Pazarlık elbette sünnettir.

AYRICA ARCADIA SERVERINDE GOLD SATABILIRIM 1K-1TL 110K-100TL Güven konusunda şüpheniz olmasın arkadaşlar. Dileyen izmirden gelip alım/satımı gerçekleştirebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShizukaMarikawa

Killian Serverında Archerımı satıyorum Fll Vm4 +12 ( Renagede ) Silah Apex Binek Smolder mevcut (Kırmızı aslan) . Yan char 65 Lvl Warrior Siyah panter mevcut direk fotoları yüklüyorum ilgilenen olursa mesaj olarak ulaşabilir.
    Hayırlı Ramazanlar iyi forumlar.

D.N : Lütfen ciddi olanlar mesaj atarlarsa sevinirim. Fiyat 200 TL

Cep tel : 0539 825 69 97
    Facebook link :https://www.facebook.com/StruckfLed

güncel..

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.