Şimdi Ara

Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
11
Favori
33.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • killiangold güvenli şekilde gold alımı yaptım, sıkıntısız ve hızlı teşekkürler
  • Killian da gold satılır. Nick Zincir .Şimdilik stok 50 k ama şu anda mes vs gibi yaklaşık 50 k edecek malzeme var onları da golda dönüştürücem. Stoğu yakında güncellerim. İlgilenen kişiler Pm atabilirsiniz. Fiyat 1 k = 1 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUKillianGold -- 9 Mayıs 2015; 0:41:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmwlkr

killiangold güvenli şekilde gold alımı yaptım, sıkıntısız ve hızlı teşekkürler

Rica ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillianGold -- 9 Mayıs 2015; 1:35:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SolitSnake

Fraya sunucusunda 65 lv Berserker satılır

Hesap 12 renegade SİLAH,KOLLUK,ZIRH,AYAKABI vardır.Hepsi kusursuz statlıdır.Silahda energetic 3 vardır.

Takılar full kusursuz statlıdır ayriyettende birsürü takı vardır o konuda sıkıntı yaşamıyacağınıza eminim.

Glypeler eksiksizdir.İçlik mavi kalite endurance verendir.Brooch powerdır.Mavi kalite 3 power 4 kritlidir.

Hesap veteranlıdır.Karakterda ayriyetten birçok şey vardır.

Ciddi ilgilenenler bana ulaşşın.Kafamdaki fiyat 1250tl olmuştur.Pazarlık yapılabilir.

Karakter ismi Xanderia.Serverda PVP yapan herkez beni tanıyodur.

Ayriyetten yan hesapta 65lv lancerdır.Full ambitli.

Bana burdan yada oyundan ulaşabilirsiniz.Aklıma gelenleri yazdım,soru işareti olan varsa almak isteyen kişi bana sorun.Oyundan Xanderia ya pm atarak ulaşabilirsiniz.

Bu neyin kafası anlamadım epic fail resmen. 1250 TL'nin başındaki (1) fazla olmuş

Dipnot: 1250TL = 15000TT ediyor. 15000TT ile Renegade'i geçtim 8 karaktere ayrı ayrı Generation dizersin

bibitmediniz.swf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legadrielas -- 9 Mayıs 2015; 4:39:03 >
  • quote:

Üyelik başlangıcı 8 Mayıs.
    1 mesajı var o da teşekkür mesajı.
    Mesaj tarihi 8 Mayıs.

İnsanda şüphe uyanmıyor değil.
    Üyeliği ne zaman açtın ki gold u aldın da teşekkür mesajı yazdın. Hepsi sanki son 12 saatte olmuş gibi.
  • EUKillianGold E kullanıcısına yanıt
    Şuanda güncel stoğum 70 k gold oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EUKillianGold

Stoğum 80 k gold oldu .Güncelliyorum.
  • Legadrielas L kullanıcısına yanıt
    Legadrielas kafasız kardeşim.Bizim sunucumuzda mwalar 70-75den gidiyo bi hesap yapalım.2500 ttye 200 mwa +200key,yani 1250mwa+1250key.hadi mwalar sana 80 olsun mwaların yaptıgı fiyat 100k.hadi keylerden 5K MWA CIKSIN 500K TANESI 80DEN SAT.600kya sen 8 hesap generation 12 full stat full etching diziceksin ölemi :D?evet 600kya renegade 12 dizebilirsin ama zırha şu zırha full statları getirmek noble kullanmaz isen senı zarara sokar 200 300k bıle o yuzden 60ksı gıttı sana kalan 540 zarara girmek istemiyosan.elindeki 540 k,+basması+ostagı idi etching 3 ü idi full statı idi hijka oili idi geç bu ayakları hele 8 generation yarıldım...Hata suanki ostatak hijka fiyatına bakarsan full 12 renegadeı bile yapman zor+statları full oturtman imkansız diyebilirim.
  • quote:

quote:

1k 1 tl karsılıgı 50 k satın aldım kendisinden güvenli ve sorunsuz bir şekilde teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: axXxo

quote:

quote:

1k 1 tl karsılıgı 50 k satın aldım kendisinden güvenli ve sorunsuz bir şekilde teşekkür ederim

Ben teşekkür ederim güveniniz için özcan abi şuandaki stok durumu 50 k goldtur. Güncellemiş olayım :)
  • Kesinlikle stok sorunu yok 1 k 1.5 tl den satilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SolitSnake

Legadrielas kafasız kardeşim.Bizim sunucumuzda mwalar 70-75den gidiyo bi hesap yapalım.2500 ttye 200 mwa +200key,yani 1250mwa+1250key.hadi mwalar sana 80 olsun mwaların yaptıgı fiyat 100k.hadi keylerden 5K MWA CIKSIN 500K TANESI 80DEN SAT.600kya sen 8 hesap generation 12 full stat full etching diziceksin ölemi :D?evet 600kya renegade 12 dizebilirsin ama zırha şu zırha full statları getirmek noble kullanmaz isen senı zarara sokar 200 300k bıle o yuzden 60ksı gıttı sana kalan 540 zarara girmek istemiyosan.elindeki 540 k,+basması+ostagı idi etching 3 ü idi full statı idi hijka oili idi geç bu ayakları hele 8 generation yarıldım...Hata suanki ostatak hijka fiyatına bakarsan full 12 renegadeı bile yapman zor+statları full oturtman imkansız diyebilirim.

Tipe bak, kafalı insan TT satış oranı 1:90'dır. Sana box alıp aç diyen mi oldu ? 15000TT = 1.350.000 gold yapıyor. Hatta %50 Happy Hour falan denk getirirsen miktarı dahada yukarıya çekersin. Ek olarak stat dediğin nedir, zaten olası 11 tane değişken stat var. Bunları ister spellbind kullanarak yerleştir ister mes kullanarak, fazla zahmetli bir iş değil...

epicnpc kom'a girip bakabilirsin ne karakterler ne fiyatlara alıcı bulamıyor. Adam 8 slot char kasmış biri generation biri renegade full stat, 6 slot defiance / discovery full glyphs 500€ verin evime gideyim diyor ah be abicim... Bu tip oyunlarda karakter fiyatları senin harcadığın para ve zaman ile doğru orantılı hesaplanmaz, oyunun popülasyonuna göre hesaplanır. Bu fiyatların durumunun açıklaması da budur. Fraya'da günde 3 tane SCHM party çıkmıyor oradan hesap yapmaya başla hayırlı işler.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben teşekkür ederim güveniniz için özcan abi şuandaki stok durumu 50 k goldtur. Güncellemiş olayım :)

Güncel Stok 75 k gold oldu.
  • Legadrielas L kullanıcısına yanıt
    Dediğin tt o fiyatı yapıyor elbet biliyoruz.Ben bugune kadar frayada 150 ttlık itemi alan var yok 15kyı nasıl sattıcan kaç günde bitircen?Neyse yaptın ettın sattın diyelim eyw.Fiyat konusuna gelcek olursak herkez istediği fiyatı koyar ben altınıda çizdim pazarlık yapılabilir diye.Dedigin siteyi biliyorum merak etme ordaki fiyatlardanda haberim var.Ayrıca fiyatları aşığa çekmek 8 slot generation renegade var diyip 500 euro fiyat gösteren ahmaklarda var.Bu ticaret.Senin haberinin doğru olduğunu varsayıyorum ve na olmadığını.Olabilir.türk parası 1500 yapar hemen hemen.Adamın hesabı ondanda fazla eder eminim bi an önce satıp kurtulmak istiyodur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolitSnake -- 11 Mayıs 2015; 11:08:48 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Güncel Stok 75 k gold oldu.

Arkadaşlar ben bildiğiniz gibi 1 k gold 1 tl satıyorum.Şuanda 90,8 k gold oldu. Elimde olanların büyük çoğunluğunu golda dönüştürdüm. Halen ondan bundan ıvır zıvır rahat 3-4 k elde edilebilecek malzemeler var hatta daha fazlası çıkar. Fakat daha uğraşmayacağım. Eğer elimdeki 90.8 küsür gold'u bir seferde alacak kişi olursa 90 tl ye vericem ve yanında o dediğim bende kalan diğer eşyalarıda vericem. Oyundaki nick Zincir 62 lvl reaper. Eski oyunculardan varsa aranızda beni tanıyan hatırlayan olabilir 9 ay kadar oyuna girmedim.1 hafta kadar oldu oyuna tekrar başlamıştım başta oynamayı düşündüm ama sonrasında gold satmak için devam etme kararı aldım. Daha sonrasında da sadece charda olanları satmaya karar vermiştim daha fazla uğraşmayacağım. Eğer hepsini birden almak isteyen olursa dediğim gibi yaparım diğer türlü 1 k gold 1 TL şeklinde veriyorum.
  • NA sunucusunda Ascension Valley'de Gold satanlar ulaşırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackGhosen -- 13 Mayıs 2015; 21:41:29 >
  • Veritas serverinde gold alinacak mesaj atın yüklü miktar.forumda birçok referans gösterebilirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: bewolf

quote:

Üyelik başlangıcı 8 Mayıs.
    1 mesajı var o da teşekkür mesajı.
    Mesaj tarihi 8 Mayıs.

İnsanda şüphe uyanmıyor değil.
    Üyeliği ne zaman açtın ki gold u aldın da teşekkür mesajı yazdın. Hepsi sanki son 12 saatte olmuş gibi.

şüphe edebilirsin tabi, alışverişten sonra bir teşekkür mesajı yazarmısın dedi yazdım ben hizmetten memnun kaldım. Ayrıca alımıda şahsın paypal hesabına düşük tutarlar geçerek goldu da parça parça alarak böylece dolandırsa bile en cok 15 tl dolandırabileceği şekilde yaptık.
  • EUKillianGold E kullanıcısına yanıt
    Kendisinden 90k aldim dedigi gibi hicbir sikinti yok kendisinde hatta benden kaynakli sikintilar oldu
  • Killian'da gold alımı devam etmektedir. 1K=1 TL
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.