Şimdi Ara

Tenda W330R Wireless-N Router video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
14.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ağ iletişim ürünleriyle ülkemizde de boy göstermeye başlayan Tendanın kablosuz 802.11n (Draft 2.0) standartını destekleyen gigabit switch, dahili firewall bulunduran ve en önemlisi yerel veri trafiğini yönetebilen W330R model routerını inceliyoruz.

• Kablo forever

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 30 Mart 2010; 0:31:36 >
  • çakma linksys, linksys'in eski tasarımlı routerının aynısı
  • Ortadaki robot kafası gibi (dik durunca robota benzettim ) olan antenle yönlendirme yapabiliyormuyuz.
  • robota benziyor zaten en büyük özelligi trafigi kontrol etmesi. forumda bununla iligli cok dert yanan arkadas vardi bu modem sayesinde bu trafik sorununa çare olabilir belki.
  • Eksileri artılarını sildi süpürdü ama trafik kontrol özelliği güzelmiş. Ürünün fiyatı hakkında bilgi verilmesini bekliyordum ama ...
  • Benim bir sorum olacaktı. Modemin üzerindeki ethernet kontrolcusu 10/100 şeklinde gösterilen switch'lere göre yavaş mı acaba ?
  • bence de cakma lınkys cunku aynı modelı ben de var lınksys wag325n model adı ısteyen bakabılır.sıze tavsıyem kablosuz modem alırken dıkkat edın antanlerı cıkarılabılır olsun.
  • evet iyi çaakmışlar hemde
  • fiyatlari rakiplerine gore hatri sayılır derecede uygun...sattigim ve kullandigim urunleri var..karsilastirmak gerekirse tabiki aman aman kaliteli oldugunu soyleyemeyiz fakat herkesin kalitesini kabul ettigi ya da kaliteli olrak gordugu diger markalarla yanyana koydugumuzda gerek donanimsal gerekse yazılımsal olarak ayırt edici hic bir farkı yok...yani ev ve kucuk capli is yerleri icin tercih edilesi bir marka tenda...

urun sadece dıs gorunusu ya da tasarimi bir baska markaya benziyor die cakmak olacak diye birsey yok...tasarimdan esinlenmis olamazlarmi?..ya da linksys in izni dahilinde tasarlamis olamazlarmi?tabi o tasarim haklari sadece linksysin elinde ise...ona bakarsaniz airties in ve us robotics in bir cok modelini biliyorum birbirinin aynısı hem gorsel olarak hemde arayuz tasarimi olarak..eee simdi kim kimin cakmasi oluyor bu durumda ??...
  • Bence güzel.

Malzemenin plastik olması bişeyi değiştirmez modem sonuçtabu önemli olan içinin mazemesi.

Lakin fiyatı uygunsa bu özellikleri isteyen biri için güzel bir alet olur. İşinide görür.
  • wag325n Linksys Cisco nun kasasını taklit etmişler.
  • Dünyanın en rezalet ürünü olarak router tarihinde yerini alır, şifre koyunca router ip alamıyor wan kablosundan, böyle bir saçmalık olamaz yani

• Tost makinası gibi :D
  • Merhaba,

Tüm Modem kurulumumlarının aşağıdaki link üzerinden kontrol edebilirsiniz. http://www.hardresetle.com/turk-telekom-modem-kurulumlari/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.