Şimdi Ara

Tenda V1200 Broadcom işlemcili VDSL modem ( inceleme , test , olumlu ve olumsuz taraflar ) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
556
Cevap
11
Favori
68.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence de Keenetic al kaçırma ben artık PC yüzü görmüyorum eskiden torrent için PC açmak zorundaydım şimdi modemde yapabiliyorum webdav özelliği de geldi kişisel bulutumu da oluşturdum çok güzel oldu 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • excellenthuman E kullanıcısına yanıt
    Ben 35 mbit internet kullanıyorum beklediğimden daha iyi çıktı modem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lithium87 kullanıcısına yanıt
    Prki Turknet destekliyor mu? Bİr arkadaşım Turkneti destekliyormu araştır dedi. Bu modemler evrensel değil mi?
  • excellenthuman E kullanıcısına yanıt
    Destekliyor diye biliyorum ancak yine bu forumda ana konusu mevcut. Oraya bir yazın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: excellenthuman

Prki Turknet destekliyor mu? Bİr arkadaşım Turkneti destekliyormu araştır dedi. Bu modemler evrensel değil mi?
    Konuyu okumadın galiba bu modemden uzak dur. Isınma problemi var ve 3/4 ayda bozuldugunda şikayetçi millet.

Yol yakınken arkadaşını uyar
  • alembizim kullanıcısına yanıt
    Hocam son mesajlara baksaydın keşke. Ben başka modemi soruyorum arkadaşa. Omni DSL. Sipariş verdim gelecek. Hayırlısı bakalım.
  • v1200 ü yeni aldım depolama olarak kullanımda usb bellekte sıkıntı yok, \\192.168.1.1 adresinden de ulaşım sağlanıyor ama maxtor 1 tb 2.5 hhd de denediğimde hdd den buzzer sesi geliyor dıt dıt dıt şeklinde kesik kesik aralıklarla sürekli olarak , hdd ye güç yetiremiyor büyük ihtimallle hdd yi yakacağız diye korktum @micro77 de bu durumdan bahsetmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arrtezyen -- 9 Mayıs 2020; 12:52:59 >
  • arrtezyen A kullanıcısına yanıt
    ben sorunsuz kullanıyorum. hocam tüm hddler wd marka sıkıntı yaşamıyorum da modem taş gibi, ne yanıp tutuşuyor nede kompa problemi yaşıyorum. modemi.
    çalıştırıp da güç yettirmemesi çok saçma ama riske girmeyin hdd elinizde kalmasın sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay1074 -- 9 Mayıs 2020; 13:43:4 >
  • arrtezyen A kullanıcısına yanıt
    sebebi belli oldu voltaj doğru olsa da amper yetersiz geldiği için hdd yi çalıştıramıyor adaptörü 1.5 Ah yerine 2.5 falan taksak belki çözülebilir
    Tenda V1200  Broadcom işlemcili VDSL modem  ( inceleme  , test , olumlu ve olumsuz taraflar )
    Tenda V1200  Broadcom işlemcili VDSL modem  ( inceleme  , test , olumlu ve olumsuz taraflar )

• Tek bir yazılım güncellemesi bile çıkmaz mı arkadaş ya ne biçim bir firma bu.(Nerdeyse 1 yıl olmuş son yazılımdan itibaren)
  • Tenda V1200 ile 5. ayıma girdim, hiç bir sorun olmadı.
    2-3 gün sürekli açık kaldıktan sonra en az 20 dk dinlendiriyorum.
    Muğla gibi sıcak bir yerde yaşamama rağmen sıcaklık ile ilgili bir sorun yaşamadım.
    Bir şey olursa diye yedekte eski ttnet modemi tutuyorum.
    Umarım bir şey olmaz
  • Shadow34- kullanıcısına yanıt
    Evet nalet benimki de bozulmuyor :D
  • Bu konuyu yeni gordum. Salak gibi 1 gun once n11den siparisi gectim. Gelince iptali icjn gonderirsem satin alirken kullandigim bonuslsr yanicak. Iptalde kolay kolay edemem. Yokmu bu modemin isinmadan kullanilabilicek yolu. Bir tek isinma problemi oldugunu okudum usb fan baglasam altinda surekli calissa sorun yasar miyim ? Hic mi yok bhnu problemsiz kullanan. Satin aldiktan sonra kurulumunda dikkat edecegim birsey varmi ? Firmware fln yokmu hic duzgun calisan?

• Benim modem en son kendi kendine kapadın. Elektrik kablosunun modeme girdiği yerde temassızlık var. Sürekli reset ve ısınma sorunu da olduğu için aldığım yere, vatan bilgisayar'a iade talebinde bulundum. Onun yerine de 1 aydır omni dsl kullanıyorum memnunum. Umarım iade kararı çıkar bir an önce.
  • Selam herkese. Bendede bu modemden var fakat nvidia geforce now için bandwith ayarlamam lazım fakat gösterilen ayarlardan maksimum 50000 kbps atanabiliyor. Geforce nowda ise bu hız 15 mbit olarak gösteriliyor.

Bilen birisi varsa aydınlatabilir mi? Kesin birşeyleri yanlış veya eksik yaptıkta neresi çözemedim.
  • 6. ayını dolduracak. Sıcakların gelmesiyle,ısınma şikayeti olanların haklı olduğunu gördüm. Kafasına göre internet kesiliyor. Yeniden başlatana kadar gelmiyor.
  • Üzerini iki milimetrelik tığla kevgire çevirdim 1.5 gündür kesilmiyor internet.
  • researcher12 kullanıcısına yanıt
    bu konudaki modeme FAN takma ilginizi çekebilir...
    https://forum.donanimhaber.com/modeme-fan-taktim-ss-li--144123940
  • researcher12 kullanıcısına yanıt
    aynı problemi son 1 aydır bende yaşamaktayım.demekki combo cihaz isterse 100 antenlide olsa almamak gerek.ancak neyseki 3 yıl bire bir değişimi varmış.umarım çok sorun çıkarmaz.

saygılar................................
  • quote:

Orijinalden alıntı: multisongohan

aynı problemi son 1 aydır bende yaşamaktayım.demekki combo cihaz isterse 100 antenlide olsa almamak gerek.ancak neyseki 3 yıl bire bir değişimi varmış.umarım çok sorun çıkarmaz.

saygılar................................
    Değişim garantisi ne olacak hocam değişene kadar internetsiz kalacaksın. Üstelik gelen gene aynı çöp olacak.Ben bu modemi tasarlayanın.....
    Kısaca alacak olan varsa almasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi researcher12 -- 15 Temmuz 2020; 16:42:3 >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.