Şimdi Ara

Tempra sol ön hoparlör degisimi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
6.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 1991 tempra sxak sahibiyim.Aracin sol on hoparlor patlak degistirmek istiyorum forumlardan kullanma kilavuzunda belirtilen paylasilmis bir fotografa ulastim.Bu sekilde sol taraftaki kucuk goz un ordaki iki vidayi soktum komple o kismi cikardim fakat icerde iki adet daha vida olmasi gerektiginden bahsedeliyor o kadar inceledim malesef benimkinde bu vidalar yok.Aradan hoparloru goruyorum fakat o kisma ulasmak imkansiz cunku sabit o kisim sokecek bir yer yok nitekim degistiremedim.Komple dijitali mi indirmek gerekiyor ne yapmaliyim yardimlarinizi rica ediyorum.Arac avrupa olmasindan dolayi bu vidalarmi yok acaba tr deki uretilen tempralarla farklilik mi var aksamlar olarak bunuda bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar anlayan bilen yokmu yardim edin lutfen.

• Hoparlörü dipten tornavidayla kanırtmayı deneyin.İllaki biyerden vidaları çıkacaktır. Eğer fotoğrafı buraya koyma şansınız varsa çok daha iyi yardımcı olabiliriz.

Komşunun Temprasında sol ön hoparlörü değiştirirken normal şekilde çıkartmıştım vidaları vardı.Ama sizin araç italyan versiyon olduğundan farklılıklar varmıdır bilemiyorum.Fotoğraflarla desteklemenizi öneriyorum.
  • Kardesim resimleri attim.

• birkac tane daha var.
     Tempra sol ön hoparlör degisimi Tempra sol ön hoparlör degisimi Tempra sol ön hoparlör degisimi

• son bir iki tane daha.
     Tempra sol ön hoparlör degisimi Tempra sol ön hoparlör degisimi

• Birde bu resim var.

• canim senin vida yerleri bos benimkinde orda alyan somunu var ayni problemi bende yasiyorum bence o govdeyi one dogru cekmeyi dene

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardes o alyan vidalari ben söktüm sonrada takmadim yerine belki bir cozum bulunur diyerekten.Söktügüm halde fotolarda gordugun kisimlarin hicbiyerinde baska vida yok fakat kullanma kilavuzunda o ic bolumde sag ve sol capraz bir sekilde iki vida daha isaret ediliyor fakat yok yok yani :) İlaveten o gorunen kisim kaya gibi saglam komple bir parca asildim milim kimildamiyor bu arabalarin en sevmedigim yonu en basit gorunen birseyi bile yapamiyorsun daha dogrusu gereksiz luzumsuz durumlari var sinir katsayisini zorluyor bu arabaya okul yillarimdan beri hastaligim vardir halada var fakat aldiktan sonra iyiden iyiye sogumaya basladim dokundugun yer kiriliyor :) Velakin hastalik..

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.