Şimdi Ara

Temmuzda gelecek güncelleme(Kendi çevirim) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
5.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eline sağlık güzel olmuş tebrikler
  • Gerçekten harika Ha sen çevirmişin yada başkası ama gerçekten müthiş bir rehber çok saol.
  • Mustapha_tr pm at bana cevap vereyim oradan. O zaman inanda yaz.
    Bu arada konuda resimler vardı ancak gözükmüyor herşey resimliydi isteyen o linkten bakabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sacredmaniac -- 20 Haziran 2007; 0:27:06 >
  • ben arkadası uzun zamandır bilirim bos ve alıntı konularla zaman kaybedicek insan deildir kend icevrisi olduguna inanıyorum ve biliyorum cok guzel bi calısma arkadasımızı burdan tebrik ediyorum tebrix (buda yeni cıktı tikky kızlar gibi tebrix eheh )
  • bu konunun üst konu olması gerekir
  • Resimlerin görünmeme nedenini buldum.
    Onu halleder halletmez inş üst konu.
  • nomad bu konuya benim konuyuda eklersen super olur tam olur
  • yaw anlamadıgım konu var 1 temmuzdan sonra taklamakan kalkacakmı şuanki karakterlerin tipi değişcekmi glavieciler neye dönüşcek bladerlar warriormu olcak örnegin şuanki blade asas olacakmı?
  • Hayır sadece yeni bir ırk gelecek ve yeni sınıflar. Taklamakan kalkmayacak onun aksine yeni yerler eklenecek. Daha çok kasma alanı yani. Tarih 18 Temmuz olması lazım gelince göreceksiniz o karakterler gayet iyi.
    Nomad ilgin için teşekkür ederim.
  • bence avrupa eklentısı dısında dierLeri gzl tek avrupa eklentısını sevmedım chınese tarafı ıle avrupa tarafı 2 farklı oyun olmus gıbı
    bi yerde ıstediin armoru gıyıon dier tarafta sınır var oyunda denge yoq gibi ama update geLmeden oynamadan bıLemeyız...ama dıer updateLer gzl(hepsını okumadım ama cevıreni tebrik edıom elıne gozune sagLık)
  • quote:

Orjinalden alıntı: jandark02

bişey sorcam lvl ler 0 lancakmı

Joymax öle birşeye cesaret edemez.Leveller sıfırlanınca boşa kaybettikleri paralardan dolyaı oyuncu gideceğini bilir.Onun için leveller aynı kalır sanırsam
  • Ya bunlar temmuzda bize de gelecek mi yoksa sadece avrupa serverlarına mı? Silkroadın sitesinde Europe yazıyordu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bogualp_Gazi

Ya bunlar temmuzda bize de gelecek mi yoksa sadece avrupa serverlarına mı? Silkroadın sitesinde Europe yazıyordu.

Ya bize gelicek ztn onun için yazıldı...
  • çok tşk kardes çok uğraşmışsın
  • quote:

Ya bunlar temmuzda bize de gelecek mi yoksa sadece avrupa serverlarına mı? Silkroadın sitesinde Europe yazıyordu.

arkadaşlar şunu düzeltelim avrupa serverı yoktur kore serverı vardır avrupa charı vardır.ve yok çin srosuymuş japonmuş izlandalıymış böyle bişey yok international sro =>isro ve korean sro =>ksro vardır.
    bazıları karıştırıyo sonra kimilerinin aklı karışıyo. yani özetle jsro ve falancasro yokkkkk
  • ELİNE SAĞLIK KARDEŞİM GERÇEKTEN GÜZEL OLMUŞ TEK KELİMEYLE MÜKEMMLEL BİR KONU
  • quote:

Heee biz Ortadoğu'ya giriyoz zaten bölge kıyaslamasında bize gelmez onlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ulukemal

hiç beğenmedim yeni uptadeler çok kötü olmuş çorba olmuş ko dan farklı derdik eskiden şimdi ko olmuş oyun thiefler zaten hunterlerden fazla para alıyodu (zamana oranlarsak) hiç beğenmedim china karakterleri en azından orjinal sayılırdı şimdi almışlar ko yu avrupa karakterleri die hıh hıh hıh ben zor alşırım yeni sroya hemde artık geceleride girmez olursa sroyu kodan savunucak bi tarafıda olmucak ben başka bi türe geçerim daha ii

Bu tür ırk ve karakterler bi çok online oyunda eskiden beri bulunmaktadır.Yani naytlaşan bişey yok.Bilip bilmeden konuşmayın

• asas mı alır warrior mu wizard mı cleric mi ya da hangisi olmalıyım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.