Şimdi Ara

🚖🚗🚘Temmuz 2018 MTV - Banka Kampanyaları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
25
Favori
8.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar elinde mediamarkt kodu olup, kullanmayacak varsa eğer verirse çok makbule geçer :)
  • Arkadaşlar selam mediamarkt kodu varsa makul fiyata alabilirim teşekkürler mesaj atabilirseniz ulaşırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, mediamarkt kodu olup kullanmayacak arkadaşlar var ise özelden paylaşabilirse çok mutlu olurum.

İyi günler.
  • Bu sefer en canavar kampanyayı axess free'den gördük herhalde.
    485 lirayı hem 2'ye böldüler hem de %20 indirim verdiler, 75TL indirim + 2 taksite geliyor 485 TL 'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redwyne

Bu sefer en canavar kampanyayı axess free'den gördük herhalde.
    485 lirayı hem 2'ye böldüler hem de %20 indirim verdiler, 75TL indirim + 2 taksite geliyor 485 TL 'de.
    Hocam 2 taksit için axess mobil içinden ödemek gerekiyor sanırım ama bize tanımlanana yüzde 20 indirim i gib. Gov dan ödeyin demiş ben gib. Gov dan ödedik taksit olmadı

• bende mobilden axess ile ödedim chip para mesajı gelmedi.Şartlarda mobil vardı. Belki 15 agustosta yüklendiğinde bilgi gelir.
  • Media markt kodu isteyen varsa ucretsiz vereyim ilk editleyene
    Kod alttaki mesajdaki arkadasa verilmistir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miko01 -- 30 Temmuz 2018; 20:15:32 >
  • miko01 kullanıcısına yanıt
    Kod mevcutsa alabilir miyim?

Teşekkürler
  • Axess mobilden öderken peşin ve 2 taksit seçeneği çıkıyor. Chippara kazanmak için peşin seçeneğini mi seçeceğiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende bu aralar tv satın almak için pusudayım. Evde 32 inç lg ile kaldık tek başımıza. Media markt kodu olan arkadaş varsa bende rica edebilirim. Saygılar....
  • Mediamarkt kodunda max kaç liraya kadar indirim sağlıyor? Üst limiti var mı? Kullanmayacak olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Hocam Bankalar kapanıyor yorumu çok doğru olmaz aslında. Yıllardır Türkiye'de kapanan banka yok (ASYA Bank örneği istisnai) bilakis yeni açılan bankalar var.

Bankaların taşıdığı en büyük risk vade riski olup Türkiye'de mevduatlar kısa vadeli iken krediler orta ve uzun vadelidir. Bu da Türkiye gibi enflasyonist ortamlarda bankalar için sıkıntılı bir durum oluşturuyor. Örneğin siz 32 günlük mevduat bağlıyorsunuz bugün %10'dan. Aynı tutarda kredi kullandırıyorsunuz 320 günlüğüne %12'den. Burada 0,2 puan kar ediyorsunuz kağıt üzerinde. Ancak 32 gün sonra vade dolumunda aynı tutarda parayı çekmek için enflosyan sağolsun %10,5 faiz ile para çekiyorsunuz. Ve bu böyle gidip geliyor.

Diğer bir konu ise Bankaların likidite sıkıntısı. Bu da Sermaye Yeterlilik Rasyosu kısıtları doğrultusunda yönetilmeye çalışılıyor. Bankaların 100 TL kullanarak 1.000.000 TL kredi vermemesi için Özkaynaklar ile Risk Ağırlıklı Varlıkların oranıdır.

Velhasıl kelam bankalar batmıyor, aksine riskini makul çerçeveler içerisinde yönetmeye çalışıyor. Türkiye bankaları, inanın bir çok Avrupa ve Amerika bankasından çok daha güçlü temeller içerisinde ayakta duruyor.

Bu kısa aradan sonra ben de sayfalardaki paylaşımlarınıza bakar ve sayenizde yarın en mantıklı şekilde ödememi gerçekleştiririm.

• Cebteteb ile ödemeyi başarabilen bir arkadaş var mı acaba? Tanımsız kart uyarısı alıyorum maalesef.. Neo ile ödeme yapılabiliyorken Cebteteb ile ödenmemesi kötü oldu.
  • Media market kodu hemen geliyormu odeme yaptık gelen giden yok

• quote:

Orijinalden alıntı: redwyne

Bu sefer en canavar kampanyayı axess free'den gördük herhalde.
    %20 indirim kampanyası kişiye özel mi acaba? Ben sadece 2 seçenek görüyorum:

- Neo'ya 20 TL chip-para,
    - Axcess'e 2 taksit + 15 TL chip-para
  • Hayrına mediamark kodu vermek isteyen varsa talibim?

• 🚖🚗🚘Temmuz 2018 MTV - Banka Kampanyaları

Teşekkürler axess 23.08.2018'de taahhüt bitiyor kapatmayı düşünüyorum. Arada kaldım şu anda ama üyelik ücretini iade etmiyorlar.

🚖🚗🚘Temmuz 2018 MTV - Banka Kampanyaları

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Arif

Teşekkürler axess 23.08.2018'de taahhüt bitiyor kapatmayı düşünüyorum. Arada kaldım şu anda ama üyelik ücretini iade etmiyorlar.

Millete mis gibi "size özel"gelmiş.

Banada indirimli diye 1.84 ten nakit avans veriyo.

• Bu gerizekalı hata bı tek bende mi çıkıyor?

Var mı bir çözümü?

MH kartta herşey normal dedi.

🚖🚗🚘Temmuz 2018 MTV - Banka Kampanyaları

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.