Şimdi Ara

🚖🚗🚘Temmuz 2018 MTV - Banka Kampanyaları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
25
Favori
8.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar gib.gov.tr adresinden ödemelerde bankalar MTV ödemesi olduğunu nereden bilebiliyor. Diğer vergi ödemeleri de taksit kampanyalarından yararlanabilir mi? Ya da bu puan vs kazanan oldu mu? Daha önceden deneyimi olan birisi varsa diyerek yazdım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • garanti internetten 2 taksitle ödedim.medya market kodu geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapı kredi pay seçeneği çıkmıyor 3 taksit için. Ayrı bir işlem mi yapmak gerekiyor.

Edit: mobil ödemeye girmek gerekiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irresistible86 -- 10 Temmuz 2018; 13:26:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ağla Sevgili Yurdum Ağla

garanti internetten 2 taksitle ödedim.medya market kodu geldi.
    indirim için bir üst sınır var mı acaba mesajda?

• Bu döneme de yine axess&neo imzasını attı. Kalanı traş. Artık 3 taksidi bile lütfederek veriyor bankalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

indirim için bir üst sınır var mı acaba mesajda?

Alıntıları Göster
    tüm ürünlerde geçerli %10 yazıyor.başka bilgi yazmıyor

• Ağla Sevgili Yurdum Ağla kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için.

• Denizbank Bonus kart ile ilgili bir bilgi bulamadim.Varmi bu karta taksit olayi.

• Enpara kredi kartı ile dün ödedim ama hala provizyonda gözüküyor, taksitlendiremedim. Ne kadar sürer provizyondan düşmesi ?
  • Herhangi bir miktardaki MTV ödemenize 11 tl indirim yaparak ödeyebilirim.
  • BraveHeart kullanıcısına yanıt
    3 günü bulur en fazla hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: phantasm

Bu döneme de yine axess&neo imzasını attı. Kalanı traş. Artık 3 taksidi bile lütfederek veriyor bankalar.
    Enpara 6 taksit

• Bir şey soracağım, yıllardır 3 taksit olan şey neden şimdi 2 takside düşürüldü?

merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sushi.

3 günü bulur en fazla hocam
    Teşekkürler hocam cevabınız için

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_olfactorius

arkadaşlar gib.gov.tr adresinden ödemelerde bankalar MTV ödemesi olduğunu nereden bilebiliyor. Diğer vergi ödemeleri de taksit kampanyalarından yararlanabilir mi? Ya da bu puan vs kazanan oldu mu? Daha önceden deneyimi olan birisi varsa diyerek yazdım..
    Ben geçen dönemde TEB kredi kartımla KYK ödemesi yapmıştım, sonradan baktım ki 3 taksit yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ağla Sevgili Yurdum Ağla

garanti internetten 2 taksitle ödedim.medya market kodu geldi.
    Ben de Garanti'den ödedim Media Markt indirim kodu diğer indirimli ürünü alırken kullanılamıyor. Sebebi Mediamarkt diğer kampanyayla birleştirmeye izin vermiyor. Ancak Garanti Bankası bu vaatte bulunmuş.

Garanti internet sitesinde açık ve net yazmasına rağmen, mediamarkt.com.tr adresindeki kampanyalarla birleştirilmiyor. Gelen SMS'te tüm ürünlerde kullanılabileceği yazıyor. Ben beğendiğim ürünün indirimde olup olmamasını nasıl kontrol edebilirim? Tüm ürünlerde geçerliyse tüm ürünlerde kullanılmalı. Kanıt olarak 2 fotoğrafı yüklüyorum isteyen bakıp yorum yapabilir. Şimdi söyleyin haksız mıyım arkadaşlar? Garanti Bankası insanları kandırmamış mı? Eğer bir metin yazıyorsan arkasında durmalısın, ne diye MTV kampanyası çıkarıyorsun madem arkasında duramayacaksan diye sorarım bu bankaya?

🚖🚗🚘Temmuz 2018 MTV - Banka Kampanyaları🚖🚗🚘Temmuz 2018 MTV - Banka Kampanyaları

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_olfactorius

arkadaşlar gib.gov.tr adresinden ödemelerde bankalar MTV ödemesi olduğunu nereden bilebiliyor. Diğer vergi ödemeleri de taksit kampanyalarından yararlanabilir mi? Ya da bu puan vs kazanan oldu mu? Daha önceden deneyimi olan birisi varsa diyerek yazdım..
    gib.gov.tr den ödeme yaparken bunun MTV ödemesi olduğu biliniyor. Kredi kartı bilgilerinin bankadan onay alınması esnasında ödeme tipinin MTV olduğunu bir parametre ile banka sistemine gönderiyorlardır ve bankada bunu kendi sistemine MTV ödemesi olarak kaydediyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Bir şey soracağım, yıllardır 3 taksit olan şey neden şimdi 2 takside düşürüldü?

merak ettim.

bankalar birer birer kapanıyor
    o yüzden uzun vadeli borç vermiyorlar
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Bankalar nereye kapanıyor hocam ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.