Şimdi Ara

temizmama.com ücretsiz numune gönderiyor.Hayvanseverlere duyurulur...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
4
Favori
3.570
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Köklü Firma İzmir’den Tüm Türkiye’ye Mama Gönderimi Yapmaktadır. Lütfenhttps://www.temizmama.com/ Sitesine Gidip Doğru Bilgilerle (Adınız Soyadınız Açık Adresiniz Telefonunuz Vb.) Kullanıcı Açın Daha Sonrasında Aşağıda Bulunan Sipariş Linkine Tıklayıp İstediğiniz Mamaları Seçin Ve Talep Edin Hepsi Bu..
    Ücretsiz Mama Numune Talep Forumu Linki :https://www.temizmama.com/numune-talebi

talep ettim bakalım.2*100gr. kedi maması 2*100gr. köpek maması.

• 1 defadan fazla başka hesapla alamıyorum farklı numarayla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lnsurgent -- 27 Mart 2016; 16:14:53 >
  • lnsurgent kullanıcısına yanıt
    Alip yiyecek halimiz yok.
    Sokak dostlarimiz var. Onlara veririz...

Ki bu temizmama ara ara bu kampanyayi yapiyor.
    Daha once 2 kez alip, mahalledeki minnoslari sevindirmistim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Alip yiyecek halimiz yok.
    Sokak dostlarimiz var. Onlara veririz...

Ki bu temizmama ara ara bu kampanyayi yapiyor.
    Daha once 2 kez alip, mahalledeki minnoslari sevindirmistim...

doğru bunu düşünmemıştim, bende alıyorum 1 tane o zaman, teşekkürler.
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Aynen.yiyecek kadarda ölücü değiliz.Hayvanlarada katkımız olsun.Nasiplensin yavrucaklar...
  • sokak kedileri için aldım bende.
  • Eyvalllah birer tane aldım, kapının önüne koyarım nasiplensin hayvanlar
  • Yedikule barinagina 1 kopek 1 kedi mamasi bagisladim.ins yerine sorunsuz ulasir.

• Hayvanları bir gün değil, her gün düşünelim.
    Olmadık yerde her türlü müsibetten korur.

• Mama bagisi yaparken paketleri acik olarak teslim edin yoksa satiyorlar acilmamis paket teslim etmeyin lutfen barinak gibi yerlere

• Sıcak olarak işaretleyelim arkadaşlar. Okuyup geçmeyelim, madem firma böyle bir olay başlatmış, eğer bir kota sınırı da yoksa sayfayı gören herkes 1 paket de olsa alsın, sokaklardaki yavrucuklar 1-2 öğün de olsa sevinsinler.
  • bu bir bağıs vs değil;sadece üye kazanmak için yem atıyorlar... bu sitede üyeliğim vardı ama bana beleş mama vermediler... bağış olsaydı şartsız şurtsuz üyelik açma şart ıolmadan gönderirlerdi
  • Daha önce sanıyorum yine buradan almıştım. Toplam 3 kg. civarı mama göndermişlerdi birden fazla üyelikle alımıma. Kedi ve köpek karışık.
    Bir kısmını sahilde gezerken yanlarına giderek azar azar dağıtmıştım. Bir kısmını ise bi sokak kedisini eve alıp 15-20 gün kadar besleyip bırakmıştım.
    Daha fazla besleyemedim zira sokak hayvanı sonuçta, eninde sonunda koymam gerekecek fakat doğayı unutmasın bari sonra bırakınca ölmesin.

Bir de mart ayına denk gelmişti, dişi bi kediydi şimdi hatırladım. İyi mi yaptım kötü mü bilemedim.
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    yem atmak olarak görmemek lazım. her evcil hayvan her mamayı yiyemeyebiliyor ve denemek gerekiyor. bi anda 3kg ya da 15kg mama almak yerine numune ile yiyebilirliği denenip büyük boylara geçiliyor. Ben köpeğim için önce numune aldım, şimdi de 15kg olarak ürünlerini alıyoruz.
  • bende bizim bahcede yasayan kedi için aldım ama begenmedi sokak kedılerıne verdım onlarda zor yedi..bence de kötü bir yem kokusundan belli..bonacibo idi aldıgım...tekrardan ithal yeme dondum su an hersey normal bir daha almam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 28 Mart 2016; 8:51:25 >
  • technotraxx T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler , 2 adet benim kediye aldım .Köpekleride alt komşuya veririm.
  • Teşekkürler,200 gr aldım bende. Bakalım yicekmi bizim sokak kedileri.

• İyi oldu bu. Hem okuldaki yavru köpekler için hem de arkadaşımın kedisi için test edeceğim. Eğer hayvanlar sıkıntı çıkarmazsa 15 kg'lık sipariş veririm.
  • Az önce geldi 400 gr kedi ve köpek mamalari.. Yarın müsait yerlere bırakicam.. İnsallah sevabı hem gönderen hem biz nail oluruz

• bende sipariş verdim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.