Şimdi Ara

TEMİZ YIKAYAN ÇAMAŞIR MAKİNASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
13.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    çamaşır makinasından amaç çamaşırları temizlemek olduğuna göre;
    (Sesi,sağlamlığı önemli değil) makinaya attığım kıyafetleri en temiz şekilde çıkarabilen bir makina önerebilecek olan varsa çok memnun olurum....
    Hangi programların olduğu da önemli değil.Hanıma bakıyorum bütün çamaşırları dolduruyor makinaya.Tek programla ne varsa yıkıyor.
    sağlamlık desen garanti uzatmayla 7 yıl kullansam yeter.
    Ses varsın biraz da ses çıkıversin.
    Ama çamaşırlar "SAKIZ" gibi olsun...

• LG
    İndesit
    vestel
    BSH

Savaşları başlamıştır.

• Temiz yıkayan çamaşır makinası mı yok.Yoksa cevabı bilinmiyor mu?
  • Direkt olarak cevap veremem ama şunu söyleyebilirim ki, hemen her makine sağa sola döndürüyor, duruluyor sıkıyor vs. Aralarındaki farkı oluşturan ise işin "optimizasyonu"... Yani hem hesaplamalarla hemde deneylerle bulunan sonuçların ideale yakınsaması. Bu noktadan bakarsanız eğer, en iyi yıkayacak makine "en son teknolojileri" taşıyan makinedir. Ama burada daha da önemli olan kullandığınız deterjanın markası miktarı ve kalitesi. En baba makinede tutupta en saçma deterjanı kullanırsanız sonuç yine hüsran olur.
  • Geçenlerde bim'den alışveriş yaptım.Bi baktım torbaya 2 tane bişey atıverdi.

O ne dedim?

Bim'in yeni yumuşatıcısı ve detarjanı dedi.Tanıtım için ücretsiz dağıtıyoruz.

neyse aldım eve geldim.Hemen denedim tabi sonuç diye sorarsanız ben diğer deterjanlardan bi farkını göremedim gayet güzel yıkamıştı.Ama isimden kaybediyor.''BİLLMATİK'' diye isim mi olur! ''BİMMMATİK'' olsa tam oturcakmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

Geçenlerde bim'den alışveriş yaptım.Bi baktım torbaya 2 tane bişey atıverdi.

O ne dedim?

neyse aldım eve geldim.Hemen denedim tabi sonuç diye sorarsanız ben diğer deterjanlardan bi farkını göremedim gayet güzel yıkamıştı.Ama isimden kaybediyor.''BİLLMATİK'' diye isim mi olur! ''BİMMMATİK'' olsa tam oturcakmış...

Toz çamaşır deterjanı mı? Onun ben de geçen sene eşantiyonunu kullandım, performansı gayet iyiydi. Zaten Unilever'in üretimi, yani Omo

Bill'in tabletlerinden de memnunum şimdilik. Geçen sene Eylül'de aldığım 8kg Omo bitmek üzere. Yola Bill tablet ile devam edeceğim

Konsantre yumuşatıcıları da güzel diyorlar. O da Viking'in üretimi. Beni kokuları pek sarmadı, pembesi ve mavisi Yumoş'la aynı kokuyor. Diğerlerinin kokusu şekerli sakız gibi. Öyle kokan yumuşatıcıları sevmiyorum. Benim favorim Vanilya gibi kokan tarzda olanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Geçenlerde bim'den alışveriş yaptım.Bi baktım torbaya 2 tane bişey atıverdi.

O ne dedim?

Toz çamaşır deterjanı mı? Onun ben de geçen sene eşantiyonunu kullandım, performansı gayet iyiydi. Zaten Unilever'in üretimi, yani Omo

Bill'in tabletlerinden de memnunum şimdilik. Geçen sene Eylül'de aldığım 8kg Omo bitmek üzere. Yola Bill tablet ile devam edeceğim

Konsantre yumuşatıcıları da güzel diyorlar. O da Viking'in üretimi. Beni kokuları pek sarmadı, pembesi ve mavisi Yumoş'la aynı kokuyor. Diğerlerinin kokusu şekerli sakız gibi. Öyle kokan yumuşatıcıları sevmiyorum. Benim favorim Vanilya gibi kokan tarzda olanlar

vayy demek omo üretimi tamam bunu bildigim iyi oldu...Artık bimden alıcam deterjanı...

• Valla gecen gun discovery science kanalinda teknoloji prog Vardi.3camasir makinesi koyup test ettiler.ayni beyaz kirleri camasirlara uygulayarak.markalar gorenje lg ve unuttugum bi marka vardi.en temiz lg cikardi camasirlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Valla gecen gun discovery science kanalinda teknoloji prog Vardi.3camasir makinesi koyup test ettiler.ayni beyaz kirleri camasirlara uygulayarak.markalar gorenje lg ve unuttugum bi marka vardi.en temiz lg cikardi camasirlari

6 yıkama hareketinden dolayidir :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim Gorenje'm su jeti ve sert yıkama darbeleri ile çamaşırı çok güzel yıkıyor.

Aynı şekilde 2001 model Siemens Siwamat XL makinem de öyleydi. Eve ziyarete gelen akrabalarımızla beyazları kıyasladığımızda bizimkilerdeki fark rahatlıkla ayırt edilebiliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GülçinGE

quote:

Valla gecen gun discovery science kanalinda teknoloji prog Vardi.3camasir makinesi koyup test ettiler.ayni beyaz kirleri camasirlara uygulayarak.markalar gorenje lg ve unuttugum bi marka vardi.en temiz lg cikardi camasirlari

6yıkama hareketi bana satış hilesi gibi geliyor.Ama yinede çok az bir faydası vardır.
  • quote:

quote:

quote:

6yıkama hareketi bana satış hilesi gibi geliyor.Ama yinede çok az bir faydası vardır.

Aynen bakınız szde makinenize bakın, mutlaka bir kaç dönme hareketi var, tek devirli makine 25 sene öncede yoktu bu sadece satış amaçlı reklamvari söylem.
    Kullandım biliyorum.

• quote:

quote:

quote:

Valla bence hile değil gibi çok memnun olanlar var 6 yıkama hareketinin temizliğinden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.