Şimdi Ara

temel fıkraları (+18)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
13.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Padisah birgun bir ferman yayinlayarak o haftaki cuma namazinda orada yasayan herkesin bulunmasini zorunlu kilmis. Dort bir yana haber salinmis ve cuma vakti gelmis. Bizim Temel disinda butun ahali cumaya katilmis. Ertesi gun padisah sadrazami yanina cagirip sormus:

-Dunku cumaya ahaliden katilmayan var mi ?

- Evet efendim, bir kisi katilmadi. Temel.

- Tez getirin o deyyusu karsima

Temel'i bulup yaka paca padisahin huzuruna cikarmislar.Padisah,Temel ve Sadrazam kaldiginda Padisah sormus,

- Soyle bakalim neden gelmedin dunku cuma namazina ?

- Cok onemli bir isim vardi padisahim

- Himmm demek onemli bir isin vardi. Oyleyse sana olmeden once uc dilek dileme hakki taniyorum. Soyle bakalim ilk dilegini.

- Yok padisahim ben en iyisi dilek dilemeyeyim siz beni oldurun.

- Dile lan deyyus cabuk adami cileden cikartma.

- Peki. Eeee sey padisahim. Ben sadrazamin karisina hastayim, madem oyle olmeden once bir yatsam onunla.

Tabi bunu duyan sadrazam olaya siddetle karsi cikmasina ragmen, padisahin "Bosver takma kafana nasil olsa olecek" gibi sozlerinden
    sonra istemeye istemeye razi olmus. Ardindan sira ikinci dilege geldiginde Temel de yine ayni naz ve padisahin azarlamasi. Sonunda

Temel ikinci dilegini soylemiş.

- Eeee sey padisahim ben sizin kariniza da hastayim,olmeden once onla da...

- Ne diyorsun lan sen (falan padisah kopurmus)

Tabii bu kez de sadrazam telkinde bulunmus ve Temel Padisahin karisiyla da... Veee sira gelmis ucuncu dilege;

- Soyle bakalim su ucuncu dilegini de bitirelim artik su isi.

- Yok padisahim soylemeyeyim, ilk ikisini soyledim ama bunu nasil soylerim bilmiyorum.

Ilk ikisinden daha kotu ne olabilir ki diye dusunen padisah kizarak

- Oglum soyle bak iskence yaptiririm, soyletirim

- Peki efendim, demis Temel ve devam etmis,

- Ben sadrazamla size de hastayim.

Ardindan kisa bir sessizlik ve Sadrazam :

- Padisahim ben sanki Temel'i namazda gorur gibi oldum. Hatirliyor gibiyim.

Padisah :

- Nasil hatirlamazsin lan essoglu essek yanimda oturuyordu.!

• İki berduş Temelle İdris giderlerken ormanda bir lamba bulurlar. Lambayı ovalayınca içeriden bir cin çıkıp:

- " Şu anda iş üstündeyim, siz simdi dilek dilemek için süre istersiniz. İyisi ben size üç yumurta veriyim, karar verince kırarsınız, dileği dilerisiniz" demiş.

Yıllar sonra Temelle İdris karşılaşmışlar. İdris acayip zengin, Temel ise üstü bası gene dökülüyor.

Temel : -"Ula İdris sen ne yaptın böyle oldun ?" diye sormuş ...

-"1.yi. kırdım, çok para diledim, 2.yi kırdım, dünyada esi benzeri olmayan güzellikte bir ev diledim, 3.de kadınların hasta olduğu bir adam olmayı diledim. Peki sen diledin hala bu haldesin ya?"

-" Valla eve gittim ,o anda 1. Yumurta yere düstü kırıldı, ha siktir dedim,bütün ev s.klerle doldu, 2.yi kırdım. Ula götür bu s.kleri dedim,3. Kırdım ulan getir benimkini geri dedim.

• çıplaklar kampı..

Temel annesi ve babasi seyahate gider. Fakat otelde bos yer yoktur.Otelci onlara ileride bulunan ciplaklar kampini tavsiye eder.

Baska careleri olmayinca oraya giderler. Birazdan Temel kosa kosa gelir ve annesine sorar: Anne neden bazi kadinlarin gogusleri buyuk bazilarin kucuktur? Annesi cevap verir.Oglum buyuk gogusluler aptaldir kucuk gogusluler akilidir ondan. Temel gider ve birazdan kosarak gelir.

Anne neden bazi erkeklerin organi buyuk bazilarin kucuktur ?

Oglum organi buyuk olanlar akilidir kucuk olanlar aptaldir. Temel biraz dusunur ve annesine cevap verir.

Biraz once babami aptal bir kadinla oynarken gordum ve git gide akillaniyordu.

• şişme karı
    Temel ile Idris geneleve giderler. Burada parali, derli toplu tiplere normal kadin, az parali tiplere de sisme kadin verirler. Temel'e de, Idris'e de sisme kadin düser. Idris isini bitirir. Temel'i beklemeye koyulur.

Bir saat geçer, iki saat geçer. Temel ortalikta görünmez. Idris merak eder. Temel'in bulundugu odaya girer ve bakar. Temel, cam açik saskin, saskin camdan disari bakmakta...

Idris sorar: -Ula Temel ne oldi? Temel cevap verir: -Bu karilar da amma da nazik oluyorlar karinin memesuni bir isiralum dedik osura osura camdan kaçti!
  • Temel bir gün otele gitmiş

-Oda varmı var almış odasını

-Sabah kalkmış kahvaltısını yapmış inmiş resepsiyona

-Hesap istemiş resepsiyonis çıkarmış bir kağıt bir kalem yazmış

-Op 200

-Sp 200

-Hp 200

-Toplam 600

-Temel demiş lan ne yaptuk, nedir habu hesap 600

-Resepsiyonis demiş beyfendi Op oda parası 200

-Temel tamam demiş anladık oda parası 200 habu Sp nedir?

-Beyfendi sauna parası

-Temel demiş ben saunaya girmedim

-Beyfendi sabaha kadar yanıyordu girseydiniz demiş.

-Temel peki habu Hp nedir

-Resepsiyon beyfendi bu da hamam parası

-Temel ula ben hamamada gitmedim

-Resepsiyon beyfendi sabaha kadar açıktı gitseydiniz demiş

-Temel iyi demiş almış kağıdı kalemi eline yazmış TSP eksi 600 buyur demiş hesap

-Resepsiyon nasıl yani beyfendi

-Temel ödedik işte hesabı demiş

-Resepsiyon nasıl ödediniz beyfendi nedir bu TSP

-Temeli s…..e parası eksi 600

-Resepsiyon iyi ama beyfendi biz seni s….dikki demiş

-Temel de sabah kadar odadaydım s….diniz demiş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.