Şimdi Ara

Telsiz ücreti tasimayla aktariliyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 7 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • reyes_19 (1 mesaj) SYLAS (1 mesaj) mert6385 (1 mesaj) ulas19879 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
Mesaj
  • 2019 yilinda Devlete sizin adiniza odenmis olan Telsiz Kullanim Ucretinin tarafinizdan tahsil edilemeyen 27.86 TL lik kismina iliskin borc bilgileriniz, numaranizi tasidiginiz isletmeciye bildirilecektir. KVKK nin 11. maddesi kapsamindaki haklariniza <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=138275455&url=www.turkcell.com.tr/gizlilik" data-href="www.turkcell.com.tr/gizlilik">www.turkcell.com.tr/gizlilik</a> adresinden ulasabilirsiniz. B002


    Kullanmadığım faturasiz turkcell hattini vodafone faturasıza taşımak icin başvurdum ve bu mesaji aldim. Lira yükleyince bu ucret benden kesilecek mi?

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >



    |
    |
  • Artik evet.

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı Sıkıntıyı bende yaşıyorum şu anda konuyla alakalı çağrı merkezinde 1 tane doğru bilgi verebilenle muhattap olamadım.

    Artık tek çare taşıdığım numaraya 30 TL Yükleyerek bekleyeceğim.
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.