Şimdi Ara

Telpa ve GM hakkında birkaç küçük (!) bilgilendirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle başıma gelen olayı anlatıp konuya girmek istiyorum. Telefonumun ekran ışığı ve batarya problemlerinden dolayı telefonumu servise götürmek istemiştim. Daha önce başıma geldiği için WhatsApp hattına yazdım. Birkaç hafta bana ellerinde ekran olmadığını söylediler. Israrla birkaç kez sordum aralıklarla. Aynı cevapları verdiler. En son patladım ve ağzıma geleni söyledim. Bu tepkimden sonra kendilerinin kontrol edeceklerini va söylediler ve adıma ekran ayirtildigini bildirdiler. Daha önce ellerinde ekran olmadığını söyledikleri halde(!) Her neyse sonuç olarak halloldu durum. 5 dakika sonra tekrar yazdım numaramı not almadıkları belli ve başka birine cevap verirlermiş gibi bana da daha önce dedikleri gibi malesef stoğumuzda ekran yok dediler. Durumu anlattıktan sonra sizinki ayrıldı merak etmeyin yanlış anlaşılma için özür dileriz dediler. Stokta olmayan ekranı ayırmışlar 😂 her neyse daha sonra servise gittim ve ben ordayken de stokta olmadığını söylediler dedim arayın sorun var diyecekler aradılar kendisine ekran ayirttik dediler. Fakat adamlar her gelene stokta ekran yok diyorlar. Ekranları saklıyorlar. Bugüne kadar bunlara verdiğim destek için kendimden utanıyorum. Türk firması diye bir firmaya sorgusuz sualsiz bir daha destek verene tüm kültürlerimi ettim bile. Bundan sonra ne ben ne de etrafımda kim varsa onlara bu telefonu aldırmayacağım. Tez zamanda batacakları ümidiyle...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende hanima gm 5 plus aldim garanti biter bitmez ilk ayda ayalanmis gibi bataryasi bozuldu ben note 5 kullaniyorum 3 seneyi gecti benim telefonda bozulma sinyalleri veriyor isiniyor sarj yetmiyor artik baska markalara yonelecegim gecmis olsun

• Sormayın hepimize geçmiş olsun. Bundan sonra daha iyi tercihler yapacağım inşallah.

• General Mobile almayın aldırmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha bugün şarj olmuyor diye gm 5 i garantiye verdim pürüzsüz telefona kullanıcı hatası çizikler yazıp imzalattılar bana. Sonrada şarj sorunu için sıvı teması var ekran değişecek 190 tl fiyat dahada artabilir demiş. Ulan şarj sorunu ile ekran değişiminin ne alakası var ekranda zerre sorun yoktu sadece şarj sorunu var şarj bir anda 100 den 50 ye düşüyor telefonun sıvıya zerre teması olmadığını söylemiyorum bile. 45 dk sıra bekledim o 45 dk da 2 tane gm 5 cihaz aynı şikayetten geldi belliki çok görünen bir sorun ama adamlar ekran değişecek anakart değişecek diyorlar. Ben böyle rezil bir firma görmedim. Aynı telefondan 3 tane aldık akrabalara daha 8 ay olmadı sorunlar başladı bakalım daha neler göreceğiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.