Şimdi Ara

televizyonuma değişim kararı çıktı.Philips 47PFL7008 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynen bakalım artık nedir durum araştır araştır bunaldım valla
  • Valla kardeş panadan sony den konuştuk ama gittim samsung 7000 serisi aldım..

Nedenine gelince biliyorsun philips'in değişim kararı ile birlikte yeni ürün alacaktım ve ben philips i alırken 3 kredi kartı ile almıştım ee şimdi iade ve değişime girince mecbur media markt ten bir ürün almam gerekti.

Sony teknosa ile anlaşmalı elemanlar 2013 sony nin gelmesi 1 ayı bulur abi dedi panasonicte ise 2013 olarak ET60 vardı DT60 olsaydı alacaktım ama o daha siparişe bile girmemiş bende 20 gün tv siz duruyorum zaten bismillah dedim ve aldım samsungu umarım hayırlı olur.
  • hadi hayırlı olsun. Umarım içine siner bir sıkıntı yaşamazsın. Kalplerimiz seninle
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

hadi hayırlı olsun. Umarım içine siner bir sıkıntı yaşamazsın. Kalplerimiz seninle

ahahaha saolasın kardeşim Allah razı olsun :) başınızıda şişirdim biraz ama o kadar da olsun inşallah sizde benim başımı şişirirsiniz zamanı gelince :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharapnell

Valla kardeş panadan sony den konuştuk ama gittim samsung 7000 serisi aldım..

Nedenine gelince biliyorsun philips'in değişim kararı ile birlikte yeni ürün alacaktım ve ben philips i alırken 3 kredi kartı ile almıştım ee şimdi iade ve değişime girince mecbur media markt ten bir ürün almam gerekti.

Sony teknosa ile anlaşmalı elemanlar 2013 sony nin gelmesi 1 ayı bulur abi dedi panasonicte ise 2013 olarak ET60 vardı DT60 olsaydı alacaktım ama o daha siparişe bile girmemiş bende 20 gün tv siz duruyorum zaten bismillah dedim ve aldım samsungu umarım hayırlı olur.

Hayırlı olsun F7000 mi aldınız ?

• Aynen kardeşim F 7000 aldım Samsunga pek sıcak bakmasam da belirttiğim gibi biraz da almak zorunda kaldım umarım sıkıntı olmaz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharapnell -- 31 Mayıs 2013; 23:45:57 >
  • hayırlı olsun.. bu sefer sorun yaşamadan kullanırsınız umarım
  • quote:

Aynen kardeşim F 7000 aldım Samsunga pek sıcak bakmasam da belirttiğim gibi biraz da almak zorunda kaldım umarım sıkıntı olmaz :)

Kullandıktan sonra iyi ki almışım diyeceksiniz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

quote:

Aynen kardeşim F 7000 aldım Samsunga pek sıcak bakmasam da belirttiğim gibi biraz da almak zorunda kaldım umarım sıkıntı olmaz :)

Güveniyorum sana

• quote:

quote:

quote:

Güveniyorum sana

Aldırdığım arkadaş çok memnun .

• quote:

quote:

quote:

quote:

Güveniyorum sana

ya almışken 8000 alayım dedim ama arada 500 lira fark vardı o da klavye ve askı aparatı farkı yoksa tvler aynı dizaynlar farklı birde 7000 serisi 800hz, 8000 serisi 1000hz bi fark bu değmez diye düşündüm..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Güveniyorum sana

ya almışken 8000 alayım dedim ama arada 500 lira fark vardı o da klavye ve askı aparatı farkı yoksa tvler aynı dizaynlar farklı birde 7000 serisi 800hz, 8000 serisi 1000hz bi fark bu değmez diye düşündüm..

Doğru düşünmüşsün hocam .

• quote:

quote:

hadi hayırlı olsun. Umarım içine siner bir sıkıntı yaşamazsın. Kalplerimiz seninle

ahahaha saolasın kardeşim Allah razı olsun :) başınızıda şişirdim biraz ama o kadar da olsun inşallah sizde benim başımı şişirirsiniz zamanı gelince :)

bende 1 ay öncesine kadar baş şişirmiştim burada. 55pfl7007 aldım kurtuldular benden. Bu işler sırayla

• quote:

quote:

quote:

bende 1 ay öncesine kadar baş şişirmiştim burada. 55pfl7007 aldım kurtuldular benden. Bu işler sırayla

Ohooo o zaman ben alacaklıymışım zaten

• Hocam et60 mediamark ta var mi?fiyati ne kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.