Şimdi Ara

televizyonuma değişim kararı çıktı.Philips 47PFL7008

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar uzun bir mücadelenin ardından tv için değişim kararı çıkmış bulunmakta.Şimdi aklıma takılan bir durum oldu.

Yine philips mi almalıyım yoksa başka bir markaya mı yönelmeliyim ??

• Neden böyle bir karar çıktı , TV de problem mi vardı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharapnell

Evet arkadaşlar uzun bir mücadelenin ardından tv için değişim kararı çıkmış bulunmakta.Şimdi aklıma takılan bir durum oldu.

Yine philips mi almalıyım yoksa başka bir markaya mı yönelmeliyim ??

Ne sorun yaşadınız bilmiyorum ama değişim kararı çıkması sevindirici zira bu firmalar satış sonrası destek konusunda sınıfta kalmaya devam ediyor. Sanki malı ''kakalayıp'' kaçıyorlarmış gibi. Örnek kararlar çıkması güzel. Philips için 8-9 serisi altına inince sorunlar kaçınılmaz gibi görülüyor ki o seriler de pahalı. Ben pek öneremiyorum ama karar sizin elbette.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

Neden böyle bir karar çıktı , TV de problem mi vardı ?

Hocam 3D'ye geçişte tv kendini kapatıyordu restart atıyordu 30 sn sonra falan tekrar açılıyordu.Yaklaşık 20 günlük bir mücadelenin ardından değişime ikna edebildim.Tv çok iyi fakat işte böyle bir sorun olunca ister istemez can sıkılıyor.smoj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharapnell -- 30 Mayıs 2013; 16:57:09 >
  • quote:

quote:

Hocam 3D'ye geçişte tv kendini kapatıyordu restart atıyordu 30 sn sonra falan tekrar açılıyordu.Yaklaşık 20 günlük bir mücadelenin ardından değişime ikna edebildim.Tv çok iyi fakat işte böyle bir sorun olunca ister istemez can sıkılıyor.smoj

Katlanılabilir bir sorun da değilmiş yani. 20 gün sorun değil de yaşadığınız yıpranmayı tahmin edebiliyorum. Size tavsiyem bu konularda daha hassas olan firmaları tercih etmeniz yönünde olacaktır. Bütçe meselesine göre Japon teknolojisini değerlendirin derim. Yoksa özellikle Kore menşeili ürünlerde yazılımsal ve donanımsal sorunlar sıkılıkla görülüyor. Bir 20 gün daha stres yaşamamak için biraz maddi fedakarlık yapmanızı öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: smoke2efreet

quote:

quote:

Katlanılabilir bir sorun da değilmiş yani. 20 gün sorun değil de yaşadığınız yıpranmayı tahmin edebiliyorum. Size tavsiyem bu konularda daha hassas olan firmaları tercih etmeniz yönünde olacaktır. Bütçe meselesine göre Japon teknolojisini değerlendirin derim. Yoksa özellikle Kore menşeili ürünlerde yazılımsal ve donanımsal sorunlar sıkılıkla görülüyor. Bir 20 gün daha stres yaşamamak için biraz maddi fedakarlık yapmanızı öneririm.

Bende onun için panasonic e geçmeyi düşünüyorum fakat 3500 ü aşmam imkansız ki zaten TV almaya giderken 2000 TL'lik bişi almaya gittim 3500TL verdim geldim onun için smart tv özelliği olmayan ama görüntü ve 3D'si güzel bir tv bulsam TV standının altına bir tane htpc kasa toplıcam o şekilde devam etcem hem format desteklememe gibi bir sorun da olmaz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende onun için panasonic e geçmeyi düşünüyorum fakat 3500 ü aşmam imkansız ki zaten TV almaya giderken 2000 TL'lik bişi almaya gittim 3500TL verdim geldim onun için smart tv özelliği olmayan ama görüntü ve 3D'si güzel bir tv bulsam TV standının altına bir tane htpc kasa toplıcam o şekilde devam etcem hem format desteklememe gibi bir sorun da olmaz

Siz tam da yerine gelmişiniz bunun için o halde. Denk gelmişsinizdir belki ben de yeni 60 serisinin çıkmasıyla fiyatların düşebileceğini umuyorum ve gt50 ve vt50 modellerini takip ediyorum. 50inch modeli bahsettiğiniz paraya alınabilir. (gt50) 3000 civarına düşmesini bekliyorum. Vaktiniz varsa biraz ağırdan alın bence. Plasma düşünüyorsunuz sanırım bu konuda Panasonic oldukça tatmin edici. Tek eksiği ses kalitesi (iyi bir ses sistemi almayı düşünüyorum şahsen). Smart özellikleri de iyi bu modellerde bu yönüyle de Koreli rakiplerinden eksik kalmamış gerisi zaten piyasada lider. Kesinlikle tavsiye ediyorum bu modelleri. (tavsiye ede ede stokta ürün kalmayacak bana. :) )

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Siz tam da yerine gelmişiniz bunun için o halde. Denk gelmişsinizdir belki ben de yeni 60 serisinin çıkmasıyla fiyatların düşebileceğini umuyorum ve gt50 ve vt50 modellerini takip ediyorum. 50inch modeli bahsettiğiniz paraya alınabilir. (gt50) 3000 civarına düşmesini bekliyorum. Vaktiniz varsa biraz ağırdan alın bence. Plasma düşünüyorsunuz sanırım bu konuda Panasonic oldukça tatmin edici. Tek eksiği ses kalitesi (iyi bir ses sistemi almayı düşünüyorum şahsen). Smart özellikleri de iyi bu modellerde bu yönüyle de Koreli rakiplerinden eksik kalmamış gerisi zaten piyasada lider. Kesinlikle tavsiye ediyorum bu modelleri. (tavsiye ede ede stokta ürün kalmayacak bana. :) )

Alıntıları Göster
    Valla kardeş sorma ya ne zor işmiş bi çıkamadık işin içinden bide yeni düğün yaptık evde tv yok 47PFL7008 i servise verdim 37 ekran arçelikle devam ediyorum :D Neyseki yarın media markt ten değişim yapcam bakalım artık varsa eğer 50' gt serisini alabilirim elektrik yönünden baya yakıyor ama napalım TV'yi değiştirene kadar çektiğim sıkıntıdan sinir hastası oldum zaten hiç başka bişi düşünecek halde değilim =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharapnell -- 30 Mayıs 2013; 17:30:30 >

• ben 1,5-2 liralik tv almaya gittim 3,5 liraya çıktım mağazadan
  • quote:

geçmiş olsun.. philips in servisi iyi diye biliyordum ama değilmiş demek. böle haberler okudukça soğuyorum tv almaktan ya benimde başıma gelirse uğraş dur paranla rezil ol... panasonic de çok iyi değil servis konusunda ondan da şikayet vardı...servis konusunda şikayet duymadığım tek marka sony kaldı
  • hemen hemen hepsi aynı. Malı satana kadar melekler malı satıp dükkandan dışarı çıktın mı tanımıyorlar adamı. Topu servise atıyorlar servis merkeze merkez fabrikaya derken olan sana oluyor
  • en iyi servis panasonic ve sony ...
    philips ortada
    samsung ve lg en kötüleri
  • Valla 3D özellikli bir mönitörüm var ama henüz 3D film izleyemedim. :) Senın durumun ivediymiş , değişim kararına sevindim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

en iyi servis panasonic ve sony ...
    philips ortada
    samsung ve lg en kötüleri

bi konuda okudum.. tv nin ortasında bi sorun varmış ölü piksel miydi tam hatırlamıyorum ama baya belli oluyrdu değiştirmek için baya uğramış oraya buraya şikayet vs.. 20 gün sonunda zorla değişim kararı çıkarmışlar...
  • Arkadaşlar bu akşam media markt e gittim modellere bakmak için ve panasonic L47ET60 modelinde karar kıldım sizce doğru bir karar mıdır yada en azından sakın alma şöyle bir sıkıntısı var diyebileceğiniz önemli bir durum mevcut mudur ?

Tv link :http://www.panasonic.com.tr/html/tr_TR/%C3%9Cr%C3%BCnler/Viera+TV%27ler/Smart+VIERA+LED+TV/TX-L47ET60/specifications/12613161/index.html?trackInfo=true

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharapnell -- 30 Mayıs 2013; 23:05:30 >
  • quote:

Arkadaşlar bu akşam media markt e gittim modellere bakmak için ve panasonic L47ET60 modelinde karar kıldım sizce doğru bir karar mıdır yada en azından sakın alma şöyle bir sıkıntısı var diyebileceğiniz önemli bir durum mevcut mudur ?

Tv link :http://www.panasonic.com.tr/html/tr_TR/%C3%9Cr%C3%BCnler/Viera+TV%27ler/Smart+VIERA+LED+TV/TX-L47ET60/specifications/12613161/index.html?trackInfo=true

60 serisi mi satıyorlar ben mi yanlış anladım. Bahsettiğiniz ürünle ilgili pek bilgim yok ancak 1 önceki versiyon olan et50 orta üstü kalitede bir led tv idi. Bu da biraz daha geliştirilmiş hali olsa gerek. Led düşünüyorsanız alınabilir ama plasmadaki kaliteyi beklemek hayalcilik olur.
  • quote:

Arkadaşlar bu akşam media markt e gittim modellere bakmak için ve panasonic L47ET60 modelinde karar kıldım sizce doğru bir karar mıdır yada en azından sakın alma şöyle bir sıkıntısı var diyebileceğiniz önemli bir durum mevcut mudur ?

bütçe ne kadar
  • quote:

quote:

60 serisi mi satıyorlar ben mi yanlış anladım. Bahsettiğiniz ürünle ilgili pek bilgim yok ancak 1 önceki versiyon olan et50 orta üstü kalitede bir led tv idi. Bu da biraz daha geliştirilmiş hali olsa gerek. Led düşünüyorsanız alınabilir ama plasmadaki kaliteyi beklemek hayalcilik olur.

aynen dostum 60 serisi gelmiş media markt'e...plazmadaki kaliteyi tabi beklemiyorum ama panasonic de benden 5000 TL beklemesin

• quote:

ET50 serisi Pana'nın iyi serilerindendir. ET60'ı şimdi bu linkte sizin sayenizde gördüm. Bence hiç fena bir televizyon değil.
  • Bütçemiz 3500 TL dostum kii bu pana 3349 TL
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.