Şimdi Ara

Televizyon tavsiye edermisiniz lütvn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 50inc veya üzeri 4k çözünürlükte, oyun falan oynanmayacak sadece televizyon izleme ve netflix için kullanılacak; arada usb den 4k film izlerim en fazla.Birde kanal geçişleri hızlı olursa süper olur:=) 5 bin tl ye kadar veya eger çok fark yaratıcaksa max 6bine kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radef -- 9 Aralık 2020; 23:58:38 >

• 50' istiyorsanız philips in 50pus 7805 i oldukca iyi bir model.Dolby vision ve athmos icermekte.Micro dimminge sahip.Va panel.Hdr 10+. Sesli komut.Amblight ki cok seversiniz,oldukca iyi bir model.P5 goruntu motorunun gen 3 u ile bir cok markanin cuvalladigi sahnelerde gayet homojen bir performans vermekte.İlaveten bir cok rakibinden daha uygun fiyatli.

Bana gore tek negatif yani, panelin aydinligi sadece ortalama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • froster2006 kullanıcısına yanıt

bumu yoksa 55um7100 mi

• froster2006 kullanıcısına yanıt

55 ini aldım 55pus7805/12

• quote:

Orijinalden alıntı: radef

55 ini aldım 55pus7805/12

Gule gule kullanin.7100 e bakmadim ,yazamadimda foruma.Emin olunki ozellikle goruntude hiçbir zaman sikayet etmeyeceksiniz.Ne motioni nede detay vermesi ile sizi tatmin edecektir.Amblight ise tamamen tum ambiansi degistiren ekranı genisleten bir unsur.

Afiyet ile kullanin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi froster2006 -- 16 Aralık 2020; 18:12:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Gule gule kullanin.7100 e bakmadim ,yazamadimda foruma.Emin olunki ozellikle goruntude hiçbir zaman sikayet etmeyeceksiniz.Ne motioni nede detay vermesi ile sizi tatmin edecektir.Amblight ise tamamen tum ambiansi degistiren ekranı genisleten bir unsur.

Afiyet ile kullanin.

Alıntıları Göster

teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.