Şimdi Ara

Televizyon Programı YApacak olsanız? Sadece kafası çalışanlar gelsin...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARkadaşlar, şimdik tv izlerken kafama bir soru takıldı... TV'ye baktım, diziler bayık... Hiçbiri bana hitap etmiyor... Eminim size de genel olarak berbat geliyor her şey. Sonra kafamı çalıştırmak için sizinle birlikte "beyin dalgalanması" yapmak aklıma geldi...

Şimdi arkadaşlar, düşündüm... Acaba ben TV'de yeni bir şey yapacak olsam ne yapardım?

Herkes bir tv yöneticisi olsun ve kendi programını anlatsın...

Hepimize güveniyorum...

Haydi güzel programlar bulalım ve TVcilerin bile ağzı açık kalsın...

Belki de sonunda kendi tv mizi kurarız... Güzel olmaz mı?

• şu varmısın yokmusun denen program tarzı birşey yapar ve gerçekten yoksul insanlara para kazandırırdım.
    çok iyi niyetlisin diyebilirsiniz ama ne yapayım, madem herkes fikirlerini söyleyecek aklımdan böyle bir program geçiyor olurdu evet.
  • quote:

Orjinalden alıntı: koraystyle

şu varmısın yokmusun denen program tarzı birşey yapar ve gerçekten yoksul insanlara para kazandırırdım.
    çok iyi niyetlisin diyebilirsiniz ama ne yapayım, madem herkes fikirlerini söyleyecek aklımdan böyle bir program geçiyor olurdu evet.

varmısın yokmusunu sokakta yapcan aslında gizli kamerayla filan.. ilginç olur:) fakire fukaraya para dağıtırsın:)
  • ayda yılda bir olan bağış kampanyalarını haftada 1 kez yapmak isterdim. Yoksul insanlara bu soğukta dışarda kalan insanlar için.Köpek Bağlasan Durmaz Dışarıya bu ahvada allah Güç Kuvvet Versin Ne diyeyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: colpengueni80

ARkadaşlar, şimdik tv izlerken kafama bir soru takıldı... TV'ye baktım, diziler bayık... Hiçbiri bana hitap etmiyor... Eminim size de genel olarak berbat geliyor her şey. Sonra kafamı çalıştırmak için sizinle birlikte "beyin dalgalanması" yapmak aklıma geldi...

Şimdi arkadaşlar, düşündüm... Acaba ben TV'de yeni bir şey yapacak olsam ne yapardım?

Herkes bir tv yöneticisi olsun ve kendi programını anlatsın...

Hepimize güveniyorum...

Haydi güzel programlar bulalım ve TVcilerin bile ağzı açık kalsın...

Belki de sonunda kendi tv mizi kurarız... Güzel olmaz mı?

• 3 össye hazırlanan genci oturdurdum masaya normal sohbet ettirirdim
    siyasetten maçtan kızlardan filan bahsederlerdi. çok izlenirdi

• Yeni çıkan oyunları , pc parçalarını tanıtırdım . Ayrıca , canlı tel bağlantısı alıp sorulan sorulara yanıt verirdim . Ve mail ile gelicek soruları yanıtlardım . Kısacası teknolojiye yönelik olurdu .
  • kepenk kapatan esnafın,işçinin,tarımcının,öğretmenlerin durumunu gözler önune koyan hergün haberlerden sonra baslayan bir program tutmaz dimi bize yemekte...,kutu açmaca,50 aptal sarısın,çakallar vadisi gibi programlar ve diziler lazım teklif ettiğim programı kımse izlemez zaten bosversene...
  • Kimse tvyi açınca mutsuz olmak için açmıyordur heralde. Bu yüzden insanları eğlendiren şu çekik gözlülerin programları gibi insan tetrisi örnek olarak öyle programlar düzenlerdim. Birde 3 şüri olup yetenek sergiliyorlar videolarda görmüşsünüzdür o programlardan.

@DieselTRoniC arkadaşımızın dediği hep olmasını istediğim bir programdır. Silikon vadisi vardı kaçırmazdım.
  • Hell's Kitchen in Türk versionunu yaparım.Ama şef komik olmalı
  • Yarışma programı düzenlerdirm; Emostar

"Yaa"ları "yhaa" diye okuyaraktan Türkçenin içine mi ediyorsunuz?
    Kuş bakışı fotoğraf çekmekten çok mu hoşlanıyorsunuz
    Elinizde veya avuçiçinizde kendi ellerinizle çizdiğiniz kalp resimleri mi var?
    Yonja'da binlerce mi arkadaşınız var?
    T-shirt'iniz 10 TL, damalı pantolonunuz 20 TL mi?
    Elinizde 3-4 farklı marka saç düzleştiriciniz mi var?

O halde durmayın, Türkiye Emo'sunu seçiyor.

Gibi saçma birşey yapardım.
  • pazartesı carsamba cuma pazar gunlerı sınema gunlerı yapardım
    carkıfelek yarısmasını yapardım
    pazar gunu teknolojıyle ne varsa onu bırde otomobıl vs lerı tanıtırdım
    ee hergun evlenme programları var bız yapmasak ayıp olur
    haberi fox takı 17:30 dakı haber sunan kadını saat 20:00 alırdım
    bırtanede en kalıtelı mafya dızısı yapardım
    bırtanede perılı dızı yapardım
    saat 2 de erotık sınema yapardım
    persembe gunlerı sıyaset programı yapardım
    cuma gunude ulke tanıtım programı yapardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOXO -- 2 Şubat 2009; 3:15:23 >
  • Bi aralar G.A.G vardı bu aralarda pack shot var onu biraz daha geliştirirdim.
    Not: Gülsenin yorumları beni koparırdı.
  • Korku dizisi çekerdim. Adı da Evdeki Ses olurdu.
  • şu gerizekalıca yabancı gelin gibi bir tarzda program yapardım yabancı gayleri toplardım eve adı da yabancı gayim olurdu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.