Şimdi Ara

Teleservice sonuc?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 aralıkta telefonu vatan servise verdim. Dün teleservice cihaz takibe baktım sonuç böyle yazıyor? 0 cihaz mı verecekler. 0 cihaz verilecekse ne kadar sürede gelir sizce?
     Teleservice sonuc?

• Cihazın ne olduğuna bağlı genelde parti parti mal geliyor diye biliyorum forumda yazanlar var.1haftada alanda var 1 ayda alamayanda.7
    Size gelicek cihaz kutusuz swap cihaz olucak.
  • cihaz iphone 4s 16 gb. Bu arada swap ne desem cahillik mi etmiş olurum?
  • EkmekArasıEtiPuf kullanıcısına yanıt
    cihaz size kutusuz sadece iphone gelicek yani yanında şarj aleti ve kulaklık yollamıyacaklar.Swap cihaz bu demek merak etmeyin foruma girmdeden önce bende ne olduğunu bilmiyordum
  • eyvallah ustam sağolasın da bi sorum daha olacak. Peki mesela bu 1 ayda gelmeyen telefonlar 21 iş günü yasasına dahil değil mi?
  • EkmekArasıEtiPuf kullanıcısına yanıt
    O kadar bilmiyorum ama girdiği forumda konuşuluyordu.Daha eski teleervice konularına bakıp teleservicein işleyiş biçimi anlayabilirsiniz.
  • 20.11.2013 te gold bilgisayardan yolladıgım iphone 4s 16 gb telefonum 20 gun sonra find my iphone uygulması acık diye hiçbir işlem yapılmadan geri gönderildi. oysa gönderirken sıfırlayabilirler falan dedim sıfırlıyımmı sıkıntı olurmu dedım hicbırsey soylemedıler banada mecbur tekrar göndermek zorunda kaldım. Hepsi yapmasınlar diye uğrasıyolar apple store cok gec geldı bu ulkeye gercekten magdur olan ınsanlara yazık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: berker20

20.11.2013 te gold bilgisayardan yolladıgım iphone 4s 16 gb telefonum 20 gun sonra find my iphone uygulması acık diye hiçbir işlem yapılmadan geri gönderildi. oysa gönderirken sıfırlayabilirler falan dedim sıfırlıyımmı sıkıntı olurmu dedım hicbırsey soylemedıler banada mecbur tekrar göndermek zorunda kaldım. Hepsi yapmasınlar diye uğrasıyolar apple store cok gec geldı bu ulkeye gercekten magdur olan ınsanlara yazık..

bende vatanda servise verirken adam tutturdu iphone u bul özelliğini kapat diye. Diyorum birader internet paketi yok doğal olarak nasıl kapatim. Yok kapatmazsan geri gönderirler diyo. Çözüm de önermiyor. Gittim teşhirdeki bilgisayarlardan interneti olanı buldum. İcloud.com dan kapattım öyle verdim yoksa adam almıyordu telefonu. Senin müşteri hizmetleri kıllık yapmış biraz

• Find my iPhone'un neden kapalı olması gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milk with Oreo -- 15 Aralık 2013; 16:27:20 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Önümüzde ki hafta kesin gelir yeni cihazın. Fazla uzun sürmez. Benim cihaz 2 kere sıfırlandı. 1 hafta içinde aldım ikisinide. Güle güle kullan şimdiden.
  • Milk with Oreo kullanıcısına yanıt
    saçma bi yaklaşım olabilir ama. Sahtekarlığı önlemek için olabilir. Sahtekar biri polise şikayet edip telefonum çalındı diyip telefonda teleservice firmasında görülürse başları ağrıyabilir. Çünkü adamlar bu konuda hiç taviz vermiyo find my iphone açık asla kabul etmiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: EkmekArasıEtiPuf

quote:

Orijinalden alıntı: berker20

20.11.2013 te gold bilgisayardan yolladıgım iphone 4s 16 gb telefonum 20 gun sonra find my iphone uygulması acık diye hiçbir işlem yapılmadan geri gönderildi. oysa gönderirken sıfırlayabilirler falan dedim sıfırlıyımmı sıkıntı olurmu dedım hicbırsey soylemedıler banada mecbur tekrar göndermek zorunda kaldım. Hepsi yapmasınlar diye uğrasıyolar apple store cok gec geldı bu ulkeye gercekten magdur olan ınsanlara yazık..

bende vatanda servise verirken adam tutturdu iphone u bul özelliğini kapat diye. Diyorum birader internet paketi yok doğal olarak nasıl kapatim. Yok kapatmazsan geri gönderirler diyo. Çözüm de önermiyor. Gittim teşhirdeki bilgisayarlardan interneti olanı buldum. İcloud.com dan kapattım öyle verdim yoksa adam almıyordu telefonu. Senin müşteri hizmetleri kıllık yapmış biraz

bana hiç uyarmadı söylemedi bile sana iyiki uyarmış sanslısın ıyı bılen bırıne denk gelmıssın

• Milk with Oreo kullanıcısına yanıt
    evet kesınlıklıkle kapalı olması gerekıyormuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.