Şimdi Ara

telegram için bot var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    -otomatik gruplara girecek (elimizdeki listeye göre)
    -toplu mesaj atacak
    -gruptaki insanların kullanıcı adlarının çıktısını alacak bir bot var mıdır ?
    veya boş zamanı olupta uğraşacak var mıdır ?

• https://stackoverflow.com/questions/61480146/how-to-join-a-group-via-link-in-telegram-bot-c#comment108854359_61480146

Gruplara elle almanız gerekmekte
    Grupts olduktan sonra Toplu mesaj atılır , for ile vb
    Admin olmadan gruptaki mesajlara erişemez, kullanıcıları göremez yani ( benim test ettiğim bu şekildeydi)( read izni admin olmadan yapamamıştım) belki oluyordur

Boş zamanım yok, ama kendi bildiğim kadarıyla yönlendirme yapmak istedim.
    Ama anladığım kadarıyla bu bot pek iyi niyetli bir bota benzemiyor, spam yapacak gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

https://stackoverflow.com/questions/61480146/how-to-join-a-group-via-link-in-telegram-bot-c#comment108854359_61480146

Gruplara elle almanız gerekmekte
    Grupts olduktan sonra Toplu mesaj atılır , for ile vb
    Admin olmadan gruptaki mesajlara erişemez, kullanıcıları göremez yani ( benim test ettiğim bu şekildeydi)( read izni admin olmadan yapamamıştım) belki oluyordur

Boş zamanım yok, ama kendi bildiğim kadarıyla yönlendirme yapmak istedim.
    Ama anladığım kadarıyla bu bot pek iyi niyetli bir bota benzemiyor, spam yapacak gibi
    merhaba, öncelıkle spam degılde reklam gıbı bırsey dusundum ben
    yazılım bılgım olmadıgından dolayı boyle bırsey yapan bırılerıne ıhtıyacım var TR pıyasasınad bayagı ıhtıyac var buna elımde guzel kaynak var ama dedıgım gıbı yazıllım bılgım yok

• Beni her gün saçma sapan gruplara alıyorlar bence elle yapılmıyor gruba alma işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 17 Mayıs 2020; 5:41:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gruplara girebilmek için grupların ChatID'si gerekiyor. Grupta spam koruması var ise bunu botla aşamayabilirsiniz muhtemelen.
    Böyle bir botun sanırım Userbot olması gerekiyor. Bu bot rapor edilirse banlanır. Telegram kurallarına aykırı yapmak istediğiniz şey.
    API dokümanını incelemedim ama sanıyorum katılımcı bilgileri alınabilir. Telegram gruplarında genelde fake isimler oluyor o da ne kadar mantıklı bir istek olur tartışılır.

Mod olduğum gruplara attığınız ilk otomatik mesajda banlanırsınız yani uğraşmaya değmez çünkü grupların neredeyse tamamı bu şekilde yönetim sağlıyor

@Fulton Hocam onun ayarı var gizlilikten kapatabilirsiniz. Herkes kafasına göre sizi gruplara ekleyemez.
  • srenkenstein kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizi biliyorum, sağolun, Özelden mesaj atma botuda işime yarayabilir, veya grup ekleme kapatılmamışsa gruba ekleme, reklam yapma botuna ihtiyacım yok 🙂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.