Şimdi Ara

Telefonumun kasasındaki hasarlardan dolayı garanti dışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar telefonumun dışındaki hasarlardan dolayı kime sorsam garanti dışı kaldığını söylüyorlar hatta bir Apple servisine götürdüm onlarda aynı şeyi söyledi telefonu satmaya çalışıyorum Telefonu satmaya çalışıyorum telefoncular almıyor bile zorluya götürsem yardımcı olurlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talhayarici -- 14 Aralık 2015; 21:01:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: talhayarici

Evet arkadaşlar telefonumun dışındaki hasarlardan dolayı kime sorsam garanti dışı kaldığını söylüyorlar hatta bir Apple servisine götürdüm onlarda aynı şeyi söyledi telefonu satmaya çalışıyorum Telefonu satmaya çalışıyorum telefoncular almıyor bile zorluya götürsem yardımcı olurlar mı

Hocam fotolara bakilirsa garanti disi kalacak pekte bisey yok.
    Bunun cok daha kotusunu ben garantiye gondermistim ve degisim gerceklesti.
    Fiyat olarak ne istediginizi belirtirseniz gorusebiliriz.

• Cihaz 128 gb hocam yazın 2400 e @kekomania nickli arkadaştan aldım
    Aldığım fiyata satmak istiyorum ilgilenirsen...bu arada ücretli değişim mi yaptırdın ?

Edit
    Varsa garanti sonu 11nisan 2017(~16 ay)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talhayarici -- 14 Aralık 2015; 21:11:25 >
  • quote:

Cihaz 128 gb hocam yazın 2400 e @kekomania nickli arkadaştan aldım
    Aldığım fiyata satmak istiyorum ilgilenirsen...bu arada ücretli değişim mi yaptırdın ?

Edit
    Varsa garanti sonu 11nisan 2017(~16 ay)

Yok hocam ucretsiz.
    Eger gercekten donanim problemi olursa apple degistiriyor kasaya bakmadan.
    Ama goruyoruz adamin acma kapama tusundan tikirti geliyor diye degistirmeye calisiyor apple da ister istemez kendi capinda onlem aliyor.
    Benim cihazimda mavi ekran problemi vardi sorgusuz sualsiz degistirdiler.
    Yani degisim icin yeterki sudan sebeplerle gitmeyin.

• Çok fazla bir hasar yok... Benim 5S düşme sonucu kenarından ufak parçalar kopmuştu Servis onarımını yaptı , bir daha gönderirsen servisimize garanti durumunu gözden geçireceğiz dediler Apple'de servis çok birisi olmazsa diğeri mutlaka müdahale edecektir. Apple Tr bile böyle diyor , servisin insafına kalmış durum yani
  • Ya telin sağ alt tarafında açıklık var böyle hafif dokundurunca belli oluyor
    Aldığım arkadaşa sordum oda bilmiyor sanırım oda arkadaşından almış alındığında mı böyleydi , hasarlardan mı oldu bilmiyoruz
    Neyse benim derdim telefonu değiştirmek falan da değil geçen bi konuda görmüştüm kasa açıklığını götürün bi servise düzeltiyorlar alttaki vidaları gevşetip sıkıyorlar vs tarzında bi yorum okuyunca bende görürdüm bizim şehirdeki servise bu garanti dışı kalmış dediler direkt öyle olunca benimde moralim bozuldu o yüzden satma niyetindeyim

• Ac4601 kullanıcısına yanıt
    o kadar şeyi neden alıntı yapıyorsunuz, cevapla butonu ne işe yarıyor acaba?
  • İkamet ettiğin şehirde Apple teknik servisi var ise gidip teknisyene bizzat sorabilirsin. En azından kafan rahat olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

o kadar şeyi neden alıntı yapıyorsunuz, cevapla butonu ne işe yarıyor acaba?

Mobilden yaziyorum ve bunu yapmak mecburiyetinde degilim.
    Derdim yardin etmek...bosa sizin yaptiginiz gibi post atmak degil...

• Ac4601 kullanıcısına yanıt
    o kadar büyük resimleri alıntı yapmayarak insanlık yapmış olursunuz ki evet bunu yapmak zorunda değilsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

o kadar büyük resimleri alıntı yapmayarak insanlık yapmış olursunuz ki evet bunu yapmak zorunda değilsiniz..

İnsanligi yaptigim yardim ile tartin lutfen polemik yaratmak degil ayrica amacim.
    Yinede gerektigi gibi yaparim hayirli aksamlar.

• Kilif kullanirsan gozune cok takilmaz. Ama rahatsiz ediyorsa, ebay den dis kasa siparisi ver, evde 1-2 saatlik ugrasma sonucu degistirirsin. sokerken soktugun vidalari sirala, sonra sorun yasamazsin.
  • wand kullanıcısına yanıt
    Teknik servise de götürdüm hocam maalesef onlarda aynı şeyi dediler
    İstanbul da şansınızı deneyin isterseniz dediler

• quote:

Teknik servise de götürdüm hocam maalesef onlarda aynı şeyi dediler
    İstanbul da şansınızı deneyin isterseniz dediler

OFİS İLETİŞİM

BÜYÜKDERE CAD RAŞİT RIZA SOK NO 4 D-1 ŞİŞLİ İST 212 2198876

Apple Yetkili servis haklarında olumlu yorum çok fazla. İstersen iletişime geçip bilgi alabilirsin.
  • gönder artı ya yapsınlar değişimini okadarcık darbeden sıkıntı çıkmaz okadar üstelemeyin
  • Ofis iletişime çok daha kötüsünü verdik arkadaşımla 3 güne değişim yaptılar. Şansınızı deneyin. Anladığım kadarıyla servislerin insafına kalmış bu durum çok kötüsünü garantiden değiştirende var daha temizi garanti dışı kalanda.

• Nokia cihazım vardı , Kvk garanti dışına çıkardı Sıvı teması darbe var dedi. Cihazı geri aldım aynı gün Teleservice ye teslim ettim cihazın anakartını kasasını komple değiştirmişler
    Teknisyenin insafına kalmış bir durum şansını Ofis ve Artı iletişim de deneyebilirsin. Her ikisi de insaflı adam akıllı firmadır
  • Geçen gün zorlu'ya gittim telefonun hoparlörü boğuk ses veriyor diye, yenisini verdiler ama vermeden önce şöyle bir baktı "iyi kasa çok yıpranmamış, alabiliriz" dedi. Sormadım ama çok ezilmiş olsa sorun çıkaracaktı gibi.
  • Ben telefonumu 3 5 kez sağlam düşürdüm iz bile yok Hunların olması için kasti fırlatmak gerekiyor sanırım

• Sonuçta o ezilmeler belli bir düşmeden ve darbeden oluyor.
    Belirtilen arıza düşme sırasında yaşanmış olabilir.
    Bence Apple o konuda haklı.
    Resmen darbeli telefon eziği olanlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.