Şimdi Ara

Telefonuma ne oldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone 5 8.4 jailbreak kullanıyorum. Telefona restart attım fakat ekran fotosunda olduğu gibi kaldı. Hiçbir şekilde düzeltemedim. Hiçbir uygulama yok. Ne yapmam gerekiyor? Güç tuşumda çalışmıyor reset atamadım.
    Telefonuma ne oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihMehmet* -- 7 Eylül 2017; 23:48:41 >

• Bilgisi olan yok mu arkadaşlar? Zor durumdayım.
  • Güç tuşu calişmiyosa Restart İ nasil attin.!!güç tuşu calişmadan hic bişey yapamazsin hayret.!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Güç tuşu calişmiyosa Restart İ nasil attin.!!güç tuşu calişmadan hic bişey yapamazsin hayret.!!

Telefon jaibreakli kısayollardan respring ve restart atılabiliyor.
  • Geçmiş olsun hocam, büyük sıkıntı değil. Pili bitince şarja takıp tekrar deneyin. Olmuyorsa güç tuşunu yaptırıp dfu modda restore atarsınız.

• Zamanında bazı yazılımlarla dfu moda alınıp çıkartılabiliyordu cihaz. Ancak sizinki hiç boot olmadığı için sonuç ne olur, yazılın dfu ya alabilir mi denemek lazım.
  • Jb yapmak oldukça kullanışlı oluyor ama bu tarz olumsuzlukları cidden rahatsız ediyor.

• Güç tuşu çalışmıyorsa ss nasıl aldın

• iTunes ile sıfırlarsan açılır. Ama iOS 8 ile değil 10 ile açılır ve çok kasma yaşarsın. Umarım bir çözümü bulunur.

• JB günahmış
  • Mecburen iOS 10'a geçiş yaptım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.