Şimdi Ara

TELEFONA YANLIŞ YAZILIM YÜKLEDİM (ROM) 277 TL İSTEDİLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar GMD ye yanlış yazılım yüklemişim internetten 277 tl istediler bunu düzeltmenin bi yolu yok mu illa bayılcaz gibi duruyo 277 tl yi olmadı pazarlık falan yapıcam ama bi yöntemi var mıdır acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1905Discovery -- 13 Eylül 2014; 23:27:37 >

• Ilk defa duyuyorum anakartin yazilimla bozuldugunu çekiçle yuklemediysen sp flash tool ile duzelir sanirim sehrinizdeki telefonculara gosterin birde telfin hic aciliyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazikliyorlar kardeşim,ver telefoncuta 20 TL yaparlar

• Telefon hard brick olmuştur. Telefonu brick etmek garanti kapsamı dışıdır. Fiyat normal. Dışarıda anakart yaptırırsanızda 20 TLye olmaz ki kabul edicek çok tamirci yok istanbul dışında ve garanti tamamen biter tek vida açıldığında bile
  • samsung olsa böyle olmazdı
  • Brick ettiysen halledebilirsin

• yaw bu hard brick vs bence işkembe-i kubra dan atılıyor, fazla voltaj vs vermeden donanımı kolay kolay bozamazsınız. içine çekiçle çivi çakmazsanız.

donanım arısazı olmazmı, elbette olur fakat telefona sp flash tool ile stock rom atmayacak kadar 1/1000 olur. hemen açılmadımı hard brick yapıştırıyo herkes.
  • format atarken sarj bitti ayni fiyati cektiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1905Discovery

Arkadaşlar GMD ye yanlış yazılım yüklemişim internetten 277 tl istediler bunu düzeltmenin bi yolu yok mu illa bayılcaz gibi duruyo 277 tl yi olmadı pazarlık falan yapıcam ama bi yöntemi var mıdır acaba
     TELEFONA YANLIŞ YAZILIM YÜKLEDİM (ROM) 277 TL İSTEDİLER

Birader İstanbul da oturuyosan çağlayanda discoveryi 40 TL te düzelten telefoncu var git oraya yaptır bellonanın yanındaki pasajda pasajın girişinde sağdaki dükkan. Benimde cihaz hard brick olmuştu orda ft yapatırdım 1 saatte halletti adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaPaTar -- 12 Eylül 2014; 1:36:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AnıllGüder

Telefon hard brick olmuştur. Telefonu brick etmek garanti kapsamı dışıdır. Fiyat normal. Dışarıda anakart yaptırırsanızda 20 TLye olmaz ki kabul edicek çok tamirci yok istanbul dışında ve garanti tamamen biter tek vida açıldığında bile

Nereye olmaz ben hard brick olan cihazımı 40 tlye yaptırdım bu arada anakart tamir edilmiyor. Bu işlemde USB te jtag denilen cihaz takılıp yapılıyo cihaz anakart tamir edilmiyo açın gözünüzü biraz kazıklanmayın.

• 1905Discovery kullanıcısına yanıt
    telefonun 2. eli 350 tl senden istemişler 280 tl 50 tl daha koy 2. el telefon al yani servisin saçma işlerinden biri yazılımsal probleme kesinlikle o parayı verme...
  • resmen para almak için bahane uydurmuşlar
  • Bence telefonu iade isteyin, madem biraz anlıyorsunuz bu işlerden sp flash toolla falan kurtarmayı deneyin çeşitli anlatımlar mevcut. Baktınız olmuyor sonra bir şeyler düşünürsünüz. Benim fikrim bu yönde.
  • SP Flash Tools ile Orjinal Romu tekrar atmayı deneyin.
  • 1905Discovery kullanıcısına yanıt
    Dostum bende verme o paraya yapılmaz sen iade iste al telefonu yapmaya çalış yapamıyormusun o zaman git 2. el al kullan parçalar yedeğin olsun belki kurtulur cihaz 300 e yazık
  • hocam discovery bölümüne yazsan onlar sana yardımcı olur

• Parayı ödeme geri yoluyorlarr forum pittechte var btick çmzümü filan gir yap olmassa telefoncu yapsın.

• Arkadaşlar SP Flash Tool falan demişsiniz de ben anlamıyorum ki o işlerden nasıl yapıcaz detaylı anlatım var mı ?
  • hangi şehirde oturuyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: muxo

hangi şehirde oturuyorsun

İstanbul
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.